سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

حزب الله خود منبع اصلی فساد اقتصادی در ایران است

لینک صدای مقاله

لینک صدای مقاله

رو زی  نیست که در رسانه های هوادار دولت و جریان اعتدال و اصلا ح گری  برگ های  جدیدی از حیف و میل اموال مردم و بیت المال در 8 سال دولتهای احمدی نژاد افشا نشود . روزی نیست که طرفدراران هاشمی رفسنجانی یا همه کسانی که از اصولگرایان و احمدی نژاد ، دل خوشی نداشتند سند جدیدی از . . خطاهای دولتمردان نهم و دهم را افشا نکنند .
وجهه همت این سری نوشته اینست که از نظر مردم رنجدیده ملت ایران ،  همه جناحهای سیاسی نظام ج.1.  چه اصلا طلب و چه اصولگرا در این غارت  شریک  بوده و اصولگرا نخواهد توانست با افشاگری در مورد اصلاح طلب مردم را بسوی خود و سیاستمداران بی لیاقتش جلب کند و اصلاح طلب نیز به همین منوال .اخیرا آیت الله جوادی آملی گفته است :” ما در این مملکت همه چیز داریم ، آنچه نداریم عرصه و امانت و آنچه داریم اختلاس و بی برنامگی است ” باید به ایشان گفت : جناب آیت الله همین مسئولان اختلاس گر و بی عرصه محصول تربیت فکری شما و امثال شما هستند .
images (18).jpgekhtelas2
آیت الله ابوترابی  نیز گفته است که : “در اوج تحریم‌ها و محدودیت‌های ارزی، منابع ارزی خودمان را آتش زدیم که اگر مصیبتش را بخوانم همه شما گریه می‌کنید”. باید دید وقتی که این مقام نظام چنین جمله ای را می گوید مصداق آن چیست ؟ ، پول که بخودی خود آتش نمی گیرد ، باید کسی آن را حیف و میل کند . این کس هم آن کارگر و کشاورزو مغازه دارو راننده تاکسی و پزستار زحمتکش که نیستند ! آنها امکاناتی در اختیار ندارند ، این آتش زدن پول هم یعنی استفاده از اموال دولت برای مصارف شخصی آنهم در حد میلیارد ها تومان برای خرید ملک و املاک در ایرن ودر خارج ، که فرد باید فقط یا حزب اللهی باشد یا با آنان در ارتباط باشد تا بتواند در بیت المال دست ببرد و به اموال مردم  خیانت کند .
اخیرا گزارش چگونگی هزینه کردن بودجه سال 1390 ، انتشار یافته است .وقتی که به این گزارش نگاه می کنیم متوجه می شویم که آتش زدن منابع ارزی که “ابو ترابی” صداقت آن را ندارد که کم و کیف آن راهم باطلاع مردم برساند ، این بوده است که مقامات دولت و نظام ، در امدهای نفتی را در حد وانداره چند ده میلیارد تو مان به یکدیگر می داده اند وخرج می کرده اند و فریاد دفاع از مستضعفان را نیز سر می داده اند . چند قلم از تخلفات مالی احمدی نژاد مدعی دفاع از مستصعفین را باهم مرور کنیم  : 1-هفت میلیارد تومان بودجه برای بنیادی که در طول سال ، هفت روز هم کار نمی کند ، این جمله را بهروز نعمتی نایب رئیس فراکسیون رهروان ولایت در بررسی بودجه سالانه مطرح می کند .
این همان بنیادی است که در زمان ” احمدی نزاد ” نیز همین مبلغ را می گرفته
 و تا امروز هم می گیرد است
و نمایندگان و وکیل الدوله ها حتی تا امروز هم جرات نمی کنند نامش راببرند .
2- “موسسه‌هایی مانند “سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی”، موسسه “بصیرت” و موسسه “ترجمان وحی” نهادهایی هستند که نام آن ها با ذکر افزایش 200 درصدی کمک دولت، در گزارش دیوان محاسبات آمده است بر اساس این گزارش افزایش اعتبارها به این سه موسسه در سال 1390 نسبت به سال 1389 به ترتیب (170%)، (283%) و (185%) رشد نشان می دهد در حالیکه ماهیت نهادها و دلایل کمک به آنها مبهم بوده و شفاف نیست.” نماینده اسد آباد گفته است که اصلا نتوانسته اند این موسسات را پیدا کنند تا بتوانند از آنها حسابرسی نمایند . مگر می شود که نتوان یک منبع دریافت کننده بودجه کلان دولتی را پیدا کرد . بنظر می رسد زور این وکیل الدوله ها به آن مراکز نرسیده و مجبورند بگویند نمی توانیم آنانرا برای حسابرسی بیابیم .
images.jpg ekhtelas
بازهم از افشاگری های سایت  تدبیر بر علیه اصولگر ایان و احمدی نژاد بخوانیم :
“وصول نشدن درآمد یک میلیارد دلار فروش نفت خام از شرکت ISO (International Safe Oil) ، پرداخت نشدن بدهی 7/ 3 هزار میلیارد تومانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران در وجه خزانه‌داری، واریز غیرقانونی 1/ 3 میلیارد یورو از درآمدهای گازی به ترکیه و پرداخت‌ غیرقانونی 4/ 7 میلیارد دلار توسط شرکت نیکو از محل سپرده‌گذاری‌های ارزی خارج از کشور جهت تأمین منابع طرح‌های بالادستی نفت و گاز نیز از دیگر تخلفات میلیاردی در بودجه سال قبل است”
اخیرا احمدی نژاد شروع به فعالیتها یی یزای مطرح کردن خود کرده و جناح مقابل وی احساس می کند که ممکنست وی بخواهد در انتخابات مجلس دسته خودش را فعال کند . اوج گیری افشاگری ها بر علیه وی در چنین زمینه ای قابل فهم است وگرنه این افشا گران خود نیز به همان اندازه اسیر رانت خواری و سوئ استفاده مالی هستند . امکانات عظیم مالی وفرهنگی و اجتماعی که امروز یک حزب الله اعم از اصولگرا و اصلاح طلب دارد جز از طریق سوئ استفاده های مالی از امکانات دولتی بدست نمی آید . سایتهای اصولگرا نیز شروع به افشاگری در مورد سوئ استفاده های مالی مقامات دولت روحانی کرده اند : سایت جهان نیوز با سئوال تهدید آمیزی می پرسد که دولت شفافیت مالی را از خود شروع کند و به ذکر شرکتهای مر بوط به ” نعمت زاده ” وزیر صنایع دولت روحانی پرداخته و افشا می کند که این مدیر دولتی حز باللهی در هیئت مدیره بیش از ده شرکت عضو بوده و صاحب سهام است ، و صاحب ثروتی است که باید روزی 40 میلیون تومان در امد کسب کرده باشد  سایت جهان نیوز اشاره می کند که ثزوت این فرد از آن وزیر احمدی نژاد چند برابر بیشتر است که احتمالا منظورش ” صادق محصولی ” است که این سایت ثروت وی را 115 میلیارد تومان اعلام می کند .که با دست کاری کردن در قیمت گاز دریافتی از ترکمنستان و فروش دوباره آن به ایران ، میلیاردر شد . برای مردم ایران این دو چه اصلاح طلب و چه اصولگرا هردو حزب الله و غارتگر اموال مردم هستند .
یکی از مقامات دیگر که اصولگراها در باره وی افشا گری کرده اند فردی بنام ” احمد موسوی ” است که از وی تحت عنوان :میلیاردر دست راست روحانی نام برده و در باره وی چنین می نویسند:
“موسوی هم‌اکنون مدیرعامل شرکت ایران توسعه (فعال در زمینه های تحقیقات، تولید و پرورش اسب، تجاری، ورزشی، دامی و نیز مجری احداث شهرک های توریستی، تفریحی و ورزشی)، رئیس هیئت مدیره شرکت سونیران (واردکننده لپ‌تاب سونی و ……)، خریدار گروه هتل‌های لاله به ارزش 120 میلیارد تومان، رئیس هیئت مدیره شرکت پارس توسعه (بزرگترین مجموعه تولید و پرورش اسب‌های ورزشی در ایران) و مالک پروژه یک میلیارد دلاری بزرگترین شهر تفریحی ایران در 50 کیلومتری تهران و در منطقه ویژه اقتصادی پیام است”
این آقایان حزب اللهی برای بدست آوردن این امکانات زحمت نکشیده و تجمع این امکانات در دست اینان حاصل رانت خواری و پارتی بازی است و نتیجه آن نیز خانه خراب شدن هزاران ایرانی دیگر ، فقیر شدن آنان ، و خود کشی بعصیی از کارگران گرسنه مملکت ماست .
آن کارگر صنایع نساجی که در سال 1383 بخاطر نگرفتن چندین ماه حقوق خود کشی کرد ، کارگر معدن روستای فدشک در نزدیکی بیرجند ، و یا کارگر کنف کار رشت که در سال 1387 بعد از چندین ماه عدم دریافت حقوق خود را سوزاند ، اینها و هزاران نمونه فحشا و فقر وبیماری نتیجه مستقیم ثروت های جمع شده در دستان مقامات حزب الله کشور ماست که هم در دوران هاشمی اتفاق افتاده و در دوران دولت مهر پرور احمدی نژاد . اینان با بی حیایی تمام تقصیر را به گردن جناح مقابل انداخته و مثلا یکی از وزرای کابینه اختلاس احمدی نزاد می گفت فقط روزی 7 هزار تومان از همسرش می گیرد و هیچ پولی ندارد و یا آن دیگر سینه چاک حمهوری اسلامی می گوید در از فرط فقر مسافر کشی  می کرده و به این شکل به ریش مردم می خندند . یا در مواردی آنرا نتیجه توطئه دشمن و آمریکا و …. میدانند .
شما خود مظهر فساد مالی وعلت اصلی نابهنجاری های اجتماعی و فقر و ،فحشا بخشهایی از مردم ما هستید . یک دیکر را  افشا کنید ، یکدیگر را تصعیف کنید    بسیار خوب است اما نمی توانید علت فقر و مشکلات را بگردن جناح دیگر انداخته و دامن خود را رها کنید .مردم ما مشکلات خود را نتیجه فساد مالی شمایان چه آن حزب اللهی های فکلی اصلاح طلب که و چه آن حزب اللهی های ژولیده آشفته فکر می دانند. شما همه اتان چه اصلاح طلب چه اصولگرا برای ما مردم ایران حزب اللهی بوده و درگیر اقتصاد غارت هستید .
در زمان فساد نظامهای پیشین چه خوش گفت آن شاعر نیک نهاد که
خوابند وزیران و خرابند وکیلان بردند بسرقت همه سیم وزر ایران یارب بستان دادفقیران ز امیران
اما مشکل امروز مردم ما و ایران زمین اینست که عموم وزیران و وکیلان ما خود درگیر این سرقت زر و سیم هستند . برای حرکت بر علیه فقر و تورم وبیکاری باید دست حزب الله از اموال ملت کوتاه شود . باز در این باره خواهم نوشت .

Tagged as:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: