سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

هر چه فریاد دارید بر سر “حزب الله “بکشید

لینک صدای مقاله

لینک صدای مقاله

سالها پیش وقتی ” خمینی ” زنده بود برای توضیح در باره علت العلل مشکلات و ناهنجاریها و دردهای اجتماعی گفته بود : ” هر چه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید . امروز وقتی که به این جمله فکر می کنم ، می فهمم که در ایران ، حاکمین بیعرضه برای فرار از زیر بار مسئولیت ، همیشه وجود ناهنجاری های اجتماعی را به گردن خارحی ها و توطئه گران انداخته اند تا خود بتوانند ضمن فرار از مسئولیت به روشهای ناکار آمد حکومتداری خود ادامه دهند .
امروز سالها از آن دوران گذشته است و وقتی به بررسی مشکلات می نشینیم ، می بینیم که مقصر اصلی عقب ماندگی و فساد و فقر و فحشا در جامعه ما خود همین حاکمیت است .

fesad
با دیدن کارگران بیکار ، فحشا یی که سن آن به زیر 15 سال رسیده ، معتادانی که هر نه ساعت یکی اشان میمیرد ، فارع اتحصیلان بیکار و تورم 30% و کارگری که از فقر خود را آتش زده است همه و همه ما را به یک نتیجه می رساند که در برخورد با این مشکلات یک جمله را به کار ببریم و ان اینکه : ایرانی ، اگر به این اوضاع معترضی , هرچه فریاد داری بر سر “حزب الله و حزب اللهی ” بکش . اوست که با اختلاس ،بی عرضگی و فساد ، دخالت در اموری که در آن تخصص ندارد موجب همه مشکلات من و تو ایرانی شده است .
آن دردهایی که هر کدام از ما با مشاهده اشان ، رنگ زندگی برایمان سیاه می شود ، دلمان می گیرد و عطش و آتش میل به تغییر بنیادی روابط سیاسی و ساختار اقتصادی در دلمان زبانه می کشد . مسبب همه و همه “حزب الله” است
نیما ابراهیم زاده که پدر کارگرش چند سال است زندانی است ، دارای سرطان خون است به همه مجامع بین المللی و وجدان ها ی بیدار نامه نوشته و خواهان داشتن امکان ملاقات با پدر خود است ، در خواست ساده ای که حکام جمهوری اسلامی از وی دریع داشته اند ، اینان چگونه در این حد بیرحم هستند ؟.

nima
کارگران و بازنشستگان صنایع نساجی در اعتراض به عدم دریافت حقوق 28 ماهه اشان در مقابل مجلس تجمع کرده اند ، ۶۰۰ کارگر كارخانه‌های صنایع فلزی یك و دو در مقابل وزارت تعاون برای دریافت حقوق معوقه خود دست به تجمع زدند ،این کارگران 8 ماه پیش نیز تجمع کرده اند که از آن زمان تاکنون موفق به دریافت تنها سه ماه حقوق خود شده اند و هنور 5 ماه حقوق معوقه خود را دریافت نکرده اند . این کارگران چکونه زندگی می کنند بر سر قرزتدان آنان چه آمده است ؟
ایا می دانید در ایران کارگرانی بوده اند که در پی دریافت نکردن چند ماه حقوقشان خودکشی کرده اند ؟ به این چند جمله از کتاب ” محسن رنانی : استاد دانشگاه توجه کنید :

“این سه کارگر در حکم نمونه ماه ها بدون حقوق و در فقر کامل زندگی کرده اند، گرسنگی کشیده اند و شاهد رنج عزیزان شان بوده اند اما فقط وقتی تصمیم به خودکشی گرفته اند که وجود انسانی شان را در خطر نابودی دید ه اند. شرم مثل عصب است. وقتی هنوز بدن را به واکنش وامیدارد یعنی بدن زنده است. شرم از مهمانان غریبه، شرم از دختربچه هفت ساله ای که شوق خریدن روپوش مدرسه را دارد، شرم از دیدن پینه های دست فرزند، شرم از پسر سربازی که به خاطر کرایه ماشین هشت ماه به مرخصی نیامده و حتی حقوق ناچیز سربازی اش را هم برای خانواده اش می فرستد. اینها نهایت طاقت انسانی است که شرم را میشناسد. از این مرز جلوتر رفتن، انکار جایگاه انسانی است. این مرز را باید با معیار شرافت شناخت. در این گزارش از خودکشی این مردان شریف دفاع نمی کنم، اما می کوشم آن را درک کنم. ” خانواده آن کارگر نساجی که خود را حلق آویز کرد ، آن کار گر معدن که خود را سوزاند ، و یا کارگر کنف کار رشت که خود کشی کرد الان چگونه زندگی می کنند ] فرزندان و یا دختر و پسر جوان آنها چه به سرشان آمده است ، شاید معتادان جوان و دختران فراری از خانه از میان همین خانوداه ها هستند اینان را کدام روابط تولید می کند ؟
راسنی چرا این نمایندگان مجلس که دارای حقوق 3میلیونی و مزایای چند ده میلیونی و اتومبیل های ویژه هستند هیچ وقت بخاطر پرداخت نشدن حقوقشان تجمع نمی کنند ؟
اصلا تا حالا شنیده اید که چند روحانی بخاطر مشکل مالی تجمع کرده باشند ؟
می دانیدآن مدیری که در استان فارس 530 میلیون تومان حق تغذیه و 12 میلیارد تومان حق ماموریت برای خود ، اختلاس کرد ، ار آن حز ب اللهی هایی بوده که ا هر کلمه که حرف می زده چند تا صلوات می فرستاده و در روز چند بار کار را تعطیل کرده و برای به اصطلاح راز و نیاز به نماز خانه می رفته است .

download (2).jpghezbollah
می دانید آموزش و پرورش که بخاطر کمبود بودجه ساختمان مدارس خود را می فروشد باید چند هزار روحانی را برای نظارت بر امور درسی استخدام کند ؟
می دانید که سردار رویانیان به کمک چند حزب اللهی دیگر ، مبلغ 60 میلیارد تومان با عنوان تعویض اتومبیل های کهنه از 3000 نفر گرفته است و به اینان هیچ ماشینی داده نشده است . مالباختگان باید قسط وامی را که گرفته اند هم به بانک پس بدهند .؟ این مالبلختگان اکنون چگونه زندگی می کنند ؟

rouanian
می دانید که که کشور ما دارای بالاترین تعداد اعدام در جهان بعد از چین است ؟ آیا کارگران بیکارو آن مالباختگانی که سردار رویانیان و مرتضوی اموال آنان را یا با خصوصی ساری یا با کلاهبرداری به تاراج برده اند در میان مجرمین مواد مخدر و سرقت و اعدامیان نیستند ؟.
چه کسانی دست به فساد ، اختلاس و رشوه می زنند مگر اخیرا دادستان کشور نگفت که تعداد زیادی از مدیران بانکها و ادارات و حتی نمایندگان مجلس در این اختلاسها شریک بوده اند . مدیر بانک و رییس اداره هم که یا باید حزب اللهی باشد یا منتخب حزب الله باشد .
درست به همین دلایل با صدای بلند بگویید : هر چه فریاد دارید بر سر حزب الله بکشید

Tagged as:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: