سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

خواهران حزب الله “هم چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند”

 نسخه کامل

برای شنیدن اینجا را کلیک کنید 

برای شنیدن اینجا را کلیک کنید

آیا باورتان می شود که همین ” آبجی کماندوها ” همین هایی که ادعا می کنند ، حجاب برایشان پوشش برتر است و در داشتن خلوص ظاهر و باطن از ” فاطمه اطهر ” ، پایین تر نمی آیند ، خودشان چندان اعتقادی هم به این خزعبلاتی که می گویند ندارند ؟
مثلاهمین خانم “فاطمه رجب زاده ” ک با یک آخوندی بنام ” حاج آقا گلستانی ” رابطه نامشروع داشت ، در همان فیلم کذایی هم که توسط شوهر داغدار این فاطمه خانم که خود نیز آخوند دیگری است ، با چنان حجاب بر تری که هیچ، که با چنام مقنعه و روسری ظاهر می شود که اگر آن شوهر زخم خورده از سر غیظ و تحقیری که شده بود این اطلاع رسانی را نمی کرد ، هر حزب اللهی حاضربود بر سر طهارت و عصمت این ” خواهر کماندو ” که اتفاقا کارمند یک ارگان امنیتی هم بوده است قسم بخورد و در دفاع از نجابت ” خواهران حزب الله ” بر سر هر مخالف چماق بکوبد .!
این خواهران حزب الله ، اینان که عموما هم کارمندان ارگانهای امنیتی و انتظامی و … هستند براستی با چه رویی وقتی که دختران و خواهران ما با پوششی بسیار عادی وبا ظاهری معصوم در خیابانهای شهرهایمان عبور می کنند راه را بر آنان می بندند و آنان را به جرم “پوشش بد ” مورد ضرب و شتم و توهین قرار می دهند ؟

بشکند آن دستی که بر چهره دختران معصوم ایرانی به بهانه مسخره بد حجابی ، سیلی می زند ..

بشکند آن دستی که بر چهره دختران معصوم ایرانی به بهانه مسخره بد حجابی ، سیلی می زند ..

هنگامی که دخت ایران با شکوه وپر غرور گام بر می دارد ، دختران حزب الله که خود از زیبایی ذرون و بیرون بی بهره هستند مانند ، روسپی نامردمان " راه بر آنان بسته و اینان را مورد آزار و اذیت قرار می دهد .

هنگامی که دخت ایران با شکوه وپر غرور گام بر می دارد ، دختران حزب الله که خود از زیبایی ذرون و بیرون بی بهره هستند مانند ، روسپی نامردمان ” راه بر آنان بسته و اینان را مورد آزار و اذیت قرار می دهد .

می توان اثبات کرد که ادعاهای تقوی و گریز از دنیای حزب اللهی ها شعاری بیش نیست و اینان خود به حدی افراطی . با تحمل رنج جراحی های متعدد و با هزینه های میلیونی سعی می کنند که کمی فقط کمی لب و گونه خود را مثلا مانند فلان هنر پیشه خارجی که اینها خودشان شعار فاسد بودنشان را می دهند تغییر دهند .؟ اگر باور نمی کنید به عکس زیر دقت کنید ، این “آبجی کماندو ” که اتفاقا از آن حزب اللهی تیر است که حتی بارها در پی دستگیری بستگان مثلا ضد انقلاب خود بر امده است ، بگفته خود دهها میلیون تو مان برای برجسته کردن لب و گونه خود هزینه کرده است . اگر این افراد از مقامات و یا بستگان آنان در حکومت نبودند ، اگر اینان مردم را به صرفه جویی در مخارج حداقلی زندگی اشان و خوردن یک وعده غذا در روز نمی خواندند ، اگر اینان این هزینه ها را با دستبرد زدن به اموال مردم و اختلاس و رشوه ستانی تامین نمی کردند ، من هر گز به خود اجازه نمی دادم وارد طرح چنین مسائلی در مورد زندگی خصوصی آنان شوم ، اما ارتکاب چنین اعمالی برای آن کس که در پی برپا کردن حکومت عدل علی به قدرت سیاسی دست یافته است فسادی نابخشودنی است ، کسانی که برای حفظ و نگهداری حکومت جهل و جنایت ج.ا به بهانه حکومت مستضعفان صدها و دهها هزار ایرانی را به کشتن داده اند و یا به چوبه های دار سپرده اند باید برای این فریب و دو رویی خود جوابگو باشند . فکر می کنید مثلا همین” آبجی کماندو” خانم “آزاده .ا “. هزینه اعمال جراحی زیبایی و زندگی شاهانه خود را را از کجا تامین کرده است ؟ اگر بگویم باور نمی کنید : همسر ایشان اقای محمود اسلامیان که اکاحمدی نزاد ،روستای شین آباد ، حکومت عدل علی ،وحید و حسن علاق بند ، نون مدیر سازمان بازنشستگی کشور است ،در آن زمان مدیر ذوب آهن و فولاد مبارکه بوده است ، ایشان با دادن امتیاز خرید و فروش هزاران تن فولاد ،به طرف تجارتی ” وحید و حسن علاقه بند ” در ایران ، که به سلطان فولاد ایران در انگلستان مشهور هستند توانست میلیونها پوند از بردران “علاق بند” گرفته و در طرحهای تجاری در انگلستان سرمایه گذاری کند . می بینید که این حزب اللهی زرنگ با چه ترفندی بدون انتقال و جابجایی حتی یک ریال ، توانسته است با سوء استفاده از مقام خود در انگلستان صاحب میلیونها و یا میایاردها دلار شود .

این آبجی کماندو که از فعالان جنبش سبزو از ان حزب اللهی های معتقد است برای زیبا سازی و بر جسته کردن لب و گونه خود میلیونها تومان از اموال مردم هزینه کرده است . ایشان قطعا از نمونه های نادر تقوی و دنیا گریزی حزب اللهی است

این آبجی کماندو که از فعالان جنبش سبزو از ان حزب اللهی های معتقد است  برای زیبا سازی و بر جسته کردن لب و گونه خود میلیونها تومان از اموال مردم هزینه کرده است . ایشان قطعا از نمونه های نادر تقوی و دنیا گریزی حزب اللهی است !!

مگر امام اول خود شیعیان نگفت که کاخهایی ساخته نمی شوند مگر اینکه در کنارش کوخهایی پناهگاه بی سر پنایان باشد ، مگر “علی ” نگفت که هر مسئولی باید ثروت خود را قبل از گرفتن یک پست حکومتی و بعد از انفصال از آن مجاسبه کند و اگر ثروت وی در طی مسئولیت بیشتر شده بود حتما به بیت الامال دست درازی کرده است ؟ با این محک ، این اقایا ن صد در صد در امانت خیانت کرده اند ،چون اینان معمولا مثل احمدی نژاد با یک جفت دمپایی پاره به پست و مقام می رسند و در هنگام واگذاری پست ، رقم کوچک دزدی اشان 16 میلیارد تومان است . یعنی اگر دخترکان معصوم روستای دورافتاده “شین آباد ” در “پیرانشهر”، بخاطر نبود امکانات گرمایی ، باید در آتش بسوزند و برای همیشه زیبایی ودر خشندگی چشمان خود راز دست بدهند بخاطر اینستکه اموال مردم توسط این حزب اللهی های زرنگ به خارج منتقل شده است و خرج زیبا سازی چهره خواهران حزب الله شده است .

این ” باربی” های حزب الله

هاجر صفوی از اعضای خانواده پاسدار یحیی صفوی ، مشاور نظامی  علی خامنه ای  ایشان یک خانم حزب اللهی هفت  رنگ هستند  که به حجاب برتز اعتقاد کامل دارند

هاجر صفوی از اعضای خانواده پاسدار یحیی صفوی ، مشاور نظامی علی خامنه ای
ایشان یک خانم حزب اللهی هفت
رنگ هستند که به حجاب برتز اعتقاد کامل دارند

عروسک های ” باربی ” را حتما دیده اید ، مدل های آرایش و زیبایی زنان هستند و هر زنی برای آرایش و زیبایی خود از آنان الهام می گیرد که قطعا در این کار مشکلی وجود ندارد و این موضوع مسئله خصوصی هر کسی است ، اما ما در کمال تعجب می بینیم که در حالتی که یک ” آبجی کماندو ” حزب اللهی فقط بخاطر اینکه رو سری یک دختر معصوم ایرانی کمی عقب رفته است در خیابان و در ملاء عام به وی سیلی می زند ، خود فرزندان و اعضای خانواده سران ج.ا. در عکسهایی که از خود در اینترنت قرار می دهند خود را

 البته ننگ حزب اللهی بودن با رنگ پاک نمی شود


البته ننگ حزب اللهی بودن با رنگ پاک نمی شود

به مانند عروسکان باربی هفت قلم آرایش و رنگ آمیزی می کنند . البته هر ادعایی باید مستند به دلایل محکم و حتی محکمه پسند باشد . من هم بعنوان فرزند و خدمتگزار کوچک مردم بزرگ ایران هرگز ادعایی نمی کنم که نتوانم آنرا برای مخاطب خود مستند نمایم . به تصاویر این ” باربی حزب الله ” نگاه کنید ، ببینید با چه دقتی سعی کرده است خود را به مانند ” باربی” رنگ آمیزی کرده و خر زهره را به جای گل رز به مخاطب قالب کند . حالا اگر برای شما بگویم که این خانم کیست از تعجب شاخ در می آورید ، وی از اعضای خانواده یک مسئول درجه چندم یک حز ب اللهی در منطقه ای دور افتاده نیست وی از اعضای خانواده مشاور عالی نظامی ” علی خامنه ای”، یعنی “سید رحیم یحیی صفوی” است . همانیکه در زمان جنگ ایران و عراق به خاطر بی لیاقتی در اجرای وظایف محوله محکوم به اعدام شده بود و با پادر میانی از اعدام نجات یافت . این ” باربی کماندو ” خانم ” هاجر صفوی ” هستند که هیچگاه فامیلی خود را هم بطور کامل اعلام نمی کنند . اما چشمان بیدار مردم ما مواظب هر حرکت این خائنان به ملت بوده و به مجرد مشاهده هر حرکت اینان حتی در زندگی خصوصی اشان حداقل برای تمسخرآنان هم کخ شده ثبت و ضبط می کنند ، مگر حزب الله به خود اجازه نمی دهد به هر گوشه زندگی خصوصی مردم ما سر بکشد و با بهانه های عجیب و غریب ، اسرار مردم را در بوق و کرنا کند ؟ . در بر خورد با ” حزب الله ” و خیانت هایش مانیز مانند آنان هیچ مرزی را نمی شناسیم و با افشاگری هایمان خواب راحت از چشمان آنان می رباییم .چشم در مقابل چشم دندان در مقابل دندان ، هر کاری که با ما کرده اند با آنان خواهیم کرد و اگر به قول زنده یاد دکتر محمود. ی. اینان خاک ما را به توبره کشیده اند ما نیز با اینان کمتر از آن نخواهیم کرد .

جل الخالق ، حزب اللهی این رنگی ندیده بودیم  ببینید این آبجی کماندو چگونه خود را مانند  عروسک رنگ کرده است . باربی حزب ا��له برای این حزب اللهی عنوان با مسمایی است

جل الخالق ، حزب اللهی این رنگی ندیده بودیم ببینید این آبجی کماندو چگونه خود را مانند عروسک رنگ کرده است . باربی حزب الله برای این حزب اللهی عنوان با مسمایی است

دخترکان  معصوم " شین آباد " که در آتش حرص و طمع مسئولان حزب الله سوختند و باید هم با فقر و هزاران مشکل دیگر بسازند

دخترکان معصوم ” شین آباد ” که در آتش حرص و طمع مسئولان حزب الله سوختند و باید هم با فقر و هزاران مشکل دیگر بسازند

من ” کاوه آهنگر ” فرند کوچک ملت شریف ایران از شما در خواست می کنم که در انتشار و اشاعه دادن این مقالات و صدای آن با هدف افشای ماهیت واقعی این دو رویان و فریبکاران من را یاری دهید .
من ” کاوه فرزند ملت ” با امید به آزادی مردم و کشور ایران از چنگال این اهریمنان بد خو با تمام توان و با گرفتن کمک از شما به فعالیت های افشاگرانه خود ادامه میدهم .
هر گاه که تیرگی شبی که ج.ا . بر کشورما حاکم کرده است را می بینم و با دیدن رنج و محنت هم وطنانم زمزمه می کنم که :
وای این شب چقدر تاریک است
شما مردم ایران ،کارگران و زحمتکشان کشورم بر من نهیب می زنید که :
اندکی صبر ، سحر نزدیک است .
پنج شنبه 14 اسفند 1393 ” کاوه فرزند ملت ” پاریس

محموداسلامیان رییس کنونی سازمان بازنشستگی کشور ، در زمان مدیریت خود بر ذوب آهن  با انتقال امتیاز خرید و فروش میلیونها تن فولاد به برادران علاقبند ، توانست به سرمایه زیادی دست یافته و آن سرمایه ها را در انگلستان به کار اندازد

محموداسلامیان رییس کنونی سازمان بازنشستگی کشور ، در زمان مدیریت خود بر ذوب آهن با انتقال امتیاز خرید و فروش میلیونها تن فولاد به برادران علاقبند ، توانست به سرمایه زیادی دست یافته و آن سرمایه ها را در انگلستان به کار اندازد

Tagged as:

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, تحلیل سیاسی هفته, در نقد انقلاب, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: