سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

وقتی ” کدیور” آخوند مدعی اصلاحات به “رضا شاه کبیر” فرزند برومند ملت اهانت می کند !!

 

en11

به خانه کاوه فرزند ملت خوش آمدید

 

reza shah

” رضا شاه کبیر” فرزند برومند ملت

در بر نامه “افق” به تاریخ 02/02/2016 ( شب گذشته) تحت عنوان “بازتاب رد صلاحیت های گسترده نامزدهای مجلس” ، شرکت کننده این برنامه” آقای ” کدیور” آخوند مدعی مدرنیته و اصلاحات ” ، از” رضا شاه کبیر “چندین بار با عنوان اهانت آمیز ” رضا خان ” نام برد و به این شکل نشان داد که پز اصلاح طلبی ایشان ، زیاد هم جدی نیست و آخوند ، حتی اگر در مهد تمدن هم زندگی کند ، به این سادگی ، قدرت انطباق خود را با آداب مدرن بودن که آن احترام به شخصیت های ملی و مورد احترام ملت است را ندارد . همه ما می دانیم که اگر ایران نوین ، با تلاشهای ” پدر ملت ، رضا شاه کبیر ” بنیان گذاری نمی شد ، مملکتی با دولت مستقر و مرکزی بوجود نمی آمد که در آن از جمله حوزه های علوم دینی بوجود آید و مشتی طلبه سر گردان در این مراکز به تحصیل و ، جمع آوری صدقه و اعاناتو سهم امام پرداخته وبساط مفتخوری مدرن راه بیندارند و بعدا به دانشگاه الهیات راه پیدا کنند و برای خود کسی شوند .
” کدیور ” ، در ادامه بجای ” محمد رضا شاه ” به مانند ” خمینی ” از عنوان ” محمد رضا ” استفاده کرد و خمینی وار ، ضدیت خود را با مدرنیزاسیون “محمد رضا شاه فقید ” ، نیز نشان داد . ا
جا دارد به هر شکل ممکن به این بر خورد غیر مدنی و عقب مانده واکنش نشان داده شاید ، اینفرد و چنین افرادی ، آداب اولیه سخن گفتن در رسانه های اجتماعی را فرا گیرند .

 

تحلیل سیاسی هفته

افق جنگ داخلی در ایران . آیا اجتناب از آن دیر شده است.؟

هموطن بر ایران گریه کن

 

75

Tagged as: , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: