سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

مردم ایران برای ” اصلاح طلبان ” اشکی نخواهند ریخت !!

EN11.jpg60

به خانه کاوه فرزند ملت خوش آمدید

rade salahiet

لینک صدای مقاله

بشنوید

در پی رد صلاحیت گسترده اصلاح طلبان سبز و اعتدالگرایان ، اکنون دیگر قطعی شده است که انتظار این دسته از هموطنان از جمهوری اسلامی برای آنطور که خودشان می گفتند گذار از افتضاح 1388 به همگرایی 1392 ، امری باطل ، بوده است .
اصلاح طلبان حکومتی از نوع “مرعشی ” و “منتجب نیا ” چند ماه پیش خود را در آن حد خوار و خفیف کردند که مثلا همین اقای ” مرعشی ” د رپاسخ به سئوالی در یک مصاحبه در باره اینکه نظراشان در باره به چالش کشیده شدن ، اختیارات شورای نگهبان توسط ” روحانی ” چیست ، بسرعت جواب داد که ” ملاک برای ما اینستکه رهبری آزرده نشوند ” ویا حجاریان گفت که اساسا در انتخایات 1388 تقلبی نشده است و تخلفی بوده است و نهایتا جواب این خفت و خواری خود را در رد صلاحیت ها از سوی بیت رهبری و شورای نگهیان تحت امرش گرفتند .
افرادی مانند حجاریان و مرعشی کار گزاران و منتجب نیا که از مقامات شورای انتخاباتی اصلاح طبان است با سیاست به مانند یک مداح پا منبری بر خورد می کنندو می خواهند با انشاء الله و ماشاء الله کسب قدرت سیاسی کنند ، انهم در
ساختار سیاسی – اقتصادی که اختلاف بر سر تقسیم حداقل سالانه 100 میلیارد دلار است . ایران برمه نیست که نظامیان بر سر قدرت ، بخاطر خالی بودن خزینه مجبور به راه امدن با پیشنهادات قدرتهای بین المللی شوند ، چرا این تحلیلگران اصلاح طلب و اعتدالگرا نخواستند این واقعیت خرد کننده را بپذیرند که ، آنچه که در 1392 منجر به بر روی کار آمدن ” روحانی ” شد اصلا به معنای عقب نشینی ” بیت ولایت ” و ” دفتر سیاسی سپاه” نبود که اساسا در ایران امروز و تا کنون اراده ازاد ملت در انتخابات هنوز محلی از اعراب ندارد ، انچه که در 1392به وقوع پیوست نیاز بیت و سپاه در بر روی کار آوردن سیاستمداران مطیعی بود که بتوانند بحران روابط بین الملل حکومت اسلامی را حل کنند تا بنگاههای اقتصادی کشور که بخش اعظم اشان تحت رهبری سپاه و بنیاد ها و آستا نهای تولیت بود ، کمرشان تحت فشار تحریمها خرد نشود!! از سوی دیگر بر نامه ریزان حکومت اسلامی به این نتیجه رسیده بودند که اگر جلیلی و یا هر اصولگرای دیگر از صندوق انتخابات بیرون بیاید ، ممکنست با اعتراض مردم خشمگین که امید به رفع تحریمها داشتند روبرو شوند و یاز فریاد ” رای ام کو ” فضای شهر ها را پر کند ، این بود که آگاهانه مهندسی انتخابات را به طرف انتخاب شدن روحانی سوق دادند. در این میان اصاح طلبان غریو شادی سر دادند که پوسته سخت استبداد در هم شکست و از گذر رژیم از سر کوب 1388 به آشتی ملی 1392 حرف زدند ، غافل از اینکه خود انتخاب شدن “روحانی” اساسا بیانگر نوعی اعمال قدرت از سوی بیت رهبری و سپاه بود و نه هیچ چیز دیگر . ادعا باید مستند به دلیل باشد ، دلیل من هم همین رد صلاحیت ها ی گسترده اقایان طالب اشتی ملی از سوی هارترین گرایش حزب الله سیاه که در بحران افکنی های داخلی و خارجی دست کمی از قدرتهای فاشیستی ندارد . انوقت این اقایان فکر می کنند می توانند رهبری را بسویی که خود می خواهند هل بدهند گویا که ” بی تاب شد نگارم بنگر به نرگسانش ، گه می فتد بدین سو “گه می فتد بدان سو ؟ اینطور نیست که حر کات سیا سی اجتماعی بیت و سپاه کاملا آگاهانه و حساب شده است و با عارف و روحانی رفسنجانی و حتی با آن هفت خط دستگاه ولایت ” احمدی نژاد ” هم بازی می کنند .
اما چرا رفسنجانی و حسن خمینی و مرعشی با عتاب و قهر بیت و سپاه ، مماشات می کنند ، می دانید چرا ؟ بر ای اینکه مثلا همین ، حسن اقای خمینی ، تحت لوای ” موسسه نشر آثار خمینی ” سالانه میلیاردها تومان از همین دستگاه ولایت ، بودجه می گیرد و به هیج احدی هم برای حیف و میل اموال مردم جوابگو نیست ، یا زندگی اشرافی ، همین رفسنجانی از کجا تامین می شودیا مخارج آن ویلایی که اطراف آن مین گذاری شده و متعلق به پسر ایشان است از طرف همین سیستم تامین میشود ، پس این اقایان در مقابل اجحاف به خود ، لازم نیست از ملت دفاع کنند ، زیپ دهان مبارک را کشیده و در خد غرولند گونه ای اعتراضی می کنند . یعنی آنچه در کشور ما تحت عنوان اصلاح طلب و اعتدالگرا معروف است ، اینان جیره خواران سفره ولایت بوده و برای همین است که ملت هم در این دعوا بیطرف ایستاده و به اینان ریشخند می زند و هبچکدام را به حساب نمی آورند ، مگر اینکه مردم مانند سال 1388ببینند توسط این آبه بهانه این قایان می توانند اصل نظام را زیر سئوال ببرند و قریاد سر دهند که : اصل نظام نشانه است.
کدام قانون و مصوبه در دفاع از حقوق کارگران و کار مندان زیر خط فقر در دوران خاتمی اصلاح طلب یا روحانی اعتدالگرا به تصویب رسید ؟ کدام مصویه در دفاع از هنرمند ، زن ، زندانی سیاسی ، جلوگیری از سانسور ، تحت لوای دولت اصلاح طلب ، به انجام رسید؟
شما اصلاح ظلبان حتی از نوع میر حسین موسوی و کروبی در بند ، سیاستمدارانی مستقل از ج.ا نیستید . شما حتی بهترین اتان می خواهید جامعه را به دوران ” خمینی ” بر گردانید شمایان شریک دزد و نارفیقان قافله مردم هستید . مردم برای رد صلاحیت ها و مشکلات شما اشکی نخواهند ریخت ، شما نیز در فردای پس از ج.ا . جوابگو خواهید بود .

افق جنگ داخلی در ایران . آیا اجتناب از آن دیر شده است.؟

هموطن بر ایران گریه کن

وقتی » کدیور» آخوند مدعی اصلاحات به «رضا شاه کبیر» فرزند برومند ملت اهانت می کند !!

50

 

 

Tagged as: , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: