سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

“حزب الله مدعی حکومت عدل علی از ” سیستم قضایی “اسراییل بیاموزد .

 EN11.jpg60

بشنوبد 

 

وقتی که در اسراییل یک کارگر از همسر نخست وزیر 40 هزار دلار خسارت می گیرد
sara

خانم سارا نتانیاهو باید مبلغ 40 هزار دلار به یک کارگر خسارت بپردازد

 

فردی بنام ” مانی نفتالی ” برقکار اداره نخست وزیری دولت اسراییل از خانم ” سارا نتانیاهو ” به دادگاه شکایت می برد که در درروز تعطیل آخر هفته که روز استراحت وی بوده است ، از طرف همسر نحست وزیر ، موظف به کار در خانه شخصی ، نخست وزیر شده است و این را تجاوز به حقوق شهر وندی خود دانسته و در عین حال در شکایت خود آورده است که بر خورد خانم ” نتانیاهو ” با وی کمی خشن بوده است . شاکی از دادگاه در خواست حدود 250 هزار دلار کرده و دادگاه نهایتا حکم می دهد که ” سارا نتانیاهو ” باید بخاطر بیگاری کشیدن از یک کارگر و زیر پا گذاشتن حقوق وی باید مبلغ 40 هزار دلار به این کارگر پرداخت کند . البته طرفین محاکمه هر دو از حکم صادره ناراضی بوده ویکی می خواهد بیشتر خسارت بگیرد و آن دیگری خود را گناهکار نمی داند .
حالا بیایید همین موضوع را با اتفاق وحشتناکی که در کشور اقا امام زمان افتاد مقایشه کنید ، در همین سال 1392 و در دوره دولت مدعی مدرن بودن روحانی ، یک مداح که ( محمود کریمی ) عموما هم از اقشار خرفت و عقب مانده جامعه ما هستند ، نه در دهکده دور افتاده که در مرکز پایتحت ام القرای اسلام در حال رانندگی ،.است ، زوج جوانی نیز در همان اتوبان با ماشین خود در حال طی مسیر هستند و بر سر سبقت گرفتن میان محمود کریمی مداح اهلبیت و راننده آن ماشین دیگر اختلاف می افتد و مداح هتاک ، آم ماشین دیگر را وادار به توقف کرده و با کشیدن کلت به تهدید ، ان زوج بیگناه می پردازد و سایت ” تسنیم ” هم با تمسک به عدل علی وار تیتر زیر را برای خبر رسانی موضوع انتخاب می کند .
حاشیه برای یک مداح به‌ بهانه تیراندازی
یک طرف ماجرا فارغ از نگاه محمود کریمی و حرف های خود او می‌گوید که اراذل و اوباش در قالب چند اتومبیل به مداح معروف تهران حمله کرده‌اند و این مداح هم برای دفاع از خود اقدام به تیراندازی کرده است

madah

مداح رینگوی اهلبت

خلاصه در حکومت عدل علی به سبک برادران حزب الله ، یک موضوع سا ده سبقت گرفتن دو اتومبیل از یکدیگر به تیر اندازی مردک بیسوادی به نام مداح ، بسوی یک زن و شوهر می شود و این مدعیان اخلاق با دروغگویی ، آن زن و شوهر را ، تبدیل به “اراذل و اوباش” که اساسا صفت محمود کریمی است می کنند و بعدا هم از احقاق حق آن دو شهر وند ایرانی خبری نمی شود . البته شما مخاطب هوشمند خود می توانید دهها نمونه دیگر از پایمال شدن ، حقوق مردم را در بیدادگاههای “حکومت اسلام در مقابل بیداد حزب اللهی ها ببینید . یا خبر دیگری مبتنی بر ارتباط نا مشروع یک مداح با یک خانم که منجر به شکایت همسر آن خانم شد ، خبری از مجازات  شدن آن مداح شنیدید ؟
براستی من گاهی فکر می کنم که چرا ، حکومت اسلامی دائما شعار محو اسراییل را می دهد ، تو گویی که دولتمردان حزب الله ، از سر حقد و حسد چشم دیدن اسراییل را ندارند .

madah2

 این خبر از در سابت باز تاب  منتشر شده بود

 

افق جنگ داخلی در ایران . آیا اجتناب از آن دیر شده است.؟

هموطن بر ایران گریه کن

وقتی » کدیور» آخوند مدعی اصلاحات به «رضا شاه کبیر» فرزند برومند ملت اهانت می کند !!

50

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: