سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

بریدن سر دختر بچه 4 ساله و سر دادن فریاد ” الله اکبر “

en11

به وبلاگ » کاوه فرزند ملت خوش آمدید 

در مسکو اتفاق افتاد 
golchehra2

“گلچهره” هنگام بازسازی صحنه جنایت .مردم فریاد می زدند وی را به ما بسپارید  تا او را به سزای جنایتش برسانیم . پلیس بسختی وی را  از جمله مردم محافظت می کرد

 

 ” میگ نیوز ” روسیه ” گلچهره بابا قلی اف” در مسکو پابتخت روسیه به عنوان پرستار بچه در خانواده ای ، کار می کرد . صبح روز 29 فوریه وقتی که  خانواده  ، خانه را تر ک کردند ، وی سر دختر 4 سله خانواده را برید  ، و قبل از ترک خانه ، خانه را به آتش کشید . وی بعدا  به ایستگاه متروی ” میدان  اکتبر ” رفت و با بلند کردن سر یریده شده دختر بجه مقتول ، فریاد ” الله اکبر ” سر داده و می گفت که این یک سر مین گذاری شده است و تهدید به انفجار ایستگاه مترو کرد . بعد از تخلیه ایستگاه مترو که 40 دقیقه طول کشید . ماموران پلیس با حمله به وی ، او را دستگیر کرده و از دلیل جنایت وی پرسیدند و وی از ارتکاب این جنایت هولناک اظهار بی اطلاعی کرده ، اما نهایتا برای باز سازی صحنه جنایت با ماموران به محل ارتکاب جرم رفته و با خونسردی ، صحنه قتل و آتش سوزی را باز سازی کرد . لازم به تذکر است که جند میلیون افراد تبعه کشور ازبکستان در ” روسیه ” مشغول کار طاقت فرسا  هستند ویا این حادثه شرایط زندگی آنان یاز هم سخت تر می شود . 

” گلچهره ” هنگام سر دادن فریاد ” الله اکبر ” همراه با سر بریده شده کودک ، در ایستگاه متروی ” میدان اکتبر ” مسکو 

در این ویدیو وی که با حجاب کامل اسلامی – عربی است  با بلند کردن سر بریده شده  فریاد می رند من یک تروریست نیستم من مسلمان  هستم . ایستگاه مترو و روسیه را به اتش خواهیم کشید .

چند دلیل از میان هزاران دلیل که تمدن اسلامی تمدنی نه در حال احیاءکه در حال زوال است .

  تهران منبع صدور انقلاب و ارتجاع درمنطقه

Tagged as: , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: