سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

خانمی در جستجوی آقایانی با ژن های خوب جهت باروری است

 

در فیسبوک می توانید پیام های مختلفی مثل تبلیغات، آگهی پذیرش یا استخدام، نگهداری از حیوانات، در خواست کمک و …. پیدا کنید ولی درخواست مورد نظر ما بدون شک استثنایی و از همه عجیب

barvari

خانم ر. (ما تصمیم گرفتیم که هویت وی را فاش نکنیم با وجود اینکه وی از دوستانش خواسته که استتوسش را در فیسبوک به اشتراک بگذارند،) درخواست شجاعانه ای را در فیسبوکش گذاشته است. وی چنین نوشته است:

“خوب. من به پایان دوران باروری نزدیک می شوم. آقایانی با ژن های خوب که دوست دارند بر آمار غلبه کرده (چیزی در حدود 10 درصد شانس در باروری طبیعی) و مرا بارور کنند لطفا برای من اینجا بنویسند که به چه دلیل من باید آنها را انتخاب کنم.

وی ادعا می کند دارای ژن های خوبی است (و اقوامش این ادعا را ثابت می کنند)

او مجبور نیست که صاحب بهترین ژن یا هرچیز دیگری را انتخاب کند و یا می تواند اصلا کسی را انتخاب نکند.

وی ترجیح می دهد که باروری به صورت طبیعی باشد (شما به بزرگی خودتون ببخشید).”

ر. در ادامه اضافه می کند که دوست ندارد پیشنهاد مردان متاهل را بپذیرد و از به اشتراک گذاشتن استتوسش خوشحال شده، اطلاع می دهد که وی طبق احساساتش رفتار می کند.

ر. در کمتر از یک ساعت ده ها پاسخ و پیغام های خصوصی از   افراد داوطلب در شبکه دریافت می کند. افراد از وی پرسیده اند که چرا وی به بانک اسپرم مراجعه نمی کند و دیگر اینکه آیا وی از پدر انتظار دارد که به غیر از اهدای اسپرم همچنین نقشی در زندگی کودک ایفار کند.

ر. می نویسد: “مسلما پدر باید حمایت کند وگر نه به کسانی که اسپرم اهدا می کنند مراجعه می کردم. و منظورم حمایت عاطفی است. و اگر وی به اندازه کافی پول دارد که مایل به خرید کفش های گرانقیمت است نیز چه بهتر ولی این مورد نظر من نمی باشد.

ما به خانم ر. مراجعه کرده و از وی تقاضا کردیم که به ما اجازه دهد با وی مصاحبه کنیم، ولی او موافقت نکرد. اگر این برای مسخره بازی نباشد (یا یک آمار گیری اجتماعی در شبکه) پس آفرین به ر. به خاطر شجاعتش برای این درخواست در ملع عام. از طرف دیگر، شاید فیسبوک جای مناسبی برای پیدا کردن پدری بالقوه مناسب برای فرزند نباشد و در خواست استثنایی ر. فقط باعث انتقادات علیه وی بشود؟

عکس و تصویر مربوطه از سایت TEHTEL  نقل شده است .

فساد اخلاق اللهی ها و تست بکارت از زنان فرهیخته ایرانی – خاطره ای از حضور یک حزب اللهی در خارج

Tagged as: , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: