سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

” علی خامنه ای ” دچار توهم توطئه نیست ! ، ” حکومت اسلامی” دشمنان خونینی دارد .

parcham2

 به وبلاگ کاوه فرزند ملت خوش آمدید 

tovtee

لینک صدای مقاله

گوش کنید 

اخیرا به سایت رسمی رهبر ” حکومت اسلامی ” ، علی خامنه ای ، مراجعه ای داشتم . وقتی کلمات زیر را به ” جستجوی ” سایت دادم با  این نتایج روبرو شدم .

 توطئه : در 0.03 ثانیه ، 1253 مورد یافته شد

دشمن  : در 0.007 ثانیه 3445 مورد

استکبار: در کسر ثانیه 2115

ضدیت با ج.ا .: 1120

بصیرت : 646

نفوذ : 798

نفوذ دشمن : 3245

البته  بدون این نتا یج هم ، نیاز نیست تا از هوش سر شاری یر خوردار باشی تا حس کنی که نه تنها ” علی خامنه ای ” که دستگاههای اطلاعاتی ، انتظامی و امنیتی این حکومت هم با اجرای سیاستهایی مبتنی بر عدم آرامش درونی رهبر  ج.ا.، آسایش را از مردم ایران  و بخش هایی از جهان گرفته اند .

دستگاه فکری یا جهان بینی حاکم بر ذهن بر نامه ریزان ج.ا.  بر مبنای اینکه  اگر لحظه ای غافل شوند ، نه از صحنه سیاست در ایران که از صحنه تاریخ ایران و جهان حذف خواهند شد بر نامه ریزی های نظامی ، امنیتی ، انتظامی ، هنری و اجتماعی این نظام را انتظام بخشیده و اجرایی می کنند .

گاهی در موضوع ساده موسوم به بدحجابی زنان ایرانی ، گاه در یک گرد همایی بمناسبت فوت یک هنرمند ، گاه در چکمه پوشیدن زنان وانتخابات و گاه حتی در سیاستهای  مسئولان رده بالای نظام مانند رییس جمهوری فعلی و یا سابق  در مسائل مهمی مانند سیاست امریکا و دنیای غرب نسبت به این نظام ، توطئه سقوط حکومت اشان را می بینند  .

 در مقابل این سیاست ، تحلیلگران اپوزیسیون حکومت ، با تمسخر  این بر خوردها ، این نظام و سردمداران آنرا ، به باد تمسخر گرفته و آنان را به دچار بودن به ” توهم توطئه ” ، منسوب می کنند . بنظر می رسد ، این دسته از تحلیلگران ، با دامن زدن به این نظریه ، خواسته یا نا خواسته به یاری دشمن خود یعنی  حکومت اسلامی بر می خیزند و گویا که می خواهند به ج.ا اطمینان بدهند که نترسید هیچ خطری  شما را تهیدی نمی کند .

بعنوان مثال  اخیرا مقاله ای تحت عنوان ” از تهران تا پیونگ یانگ ، نبرد بادشمن فرضی ” خواندم  که نویسنده معتقئد بود که ” علی خامنه ای ” و ” رهبر کره شمالی ” ، با دشمن فرضی می جنگند ، این تحلیلگر با این ادعا ، اوج سطحی نگری خود را نسبت به موضوع مورد بحث به نمایش می گذاشت  . گویی که در پیرامون حکومت هایی از نوع ج.ا ، همه چیز آرام است و در این کشور خلق در آسایش و امنیت و رفاه زندگی می کنند و حکومت اسلامی در روابط بین الملل ، گل سر سبد مجامع بین المللی است و این حکومت هیچ دشمنی ندارد وآنگاه  ” بیت ” و “سپاه ” ،  بدنبال خلق دشمن فرضی هستند ، در حالیکه حقیقت درست بر عکس است  و بحث بر سر موضوع این مقاله دقیقا از همین جا شروع می شود .بینیم

دشمنان خونین ” حکومت اسلامی” در داخل چه کسانی هستند

1- کارگران

میلیونها کارگر سفید امضا و بی قرارداد که گاه حتی نمی توانند حقوق ماهانه خود را از این اختلاسگران حزب الله بگیرند ، آیا این کارگران منتظر لحظه ای نیستند تا انتقام این همه گرسنگی ، بی سامانی ، فقر و بر باد رفتن کیان خانواده اشان را از این روحانیون و حزب اللهی های مفتخور سبز و اصولگرا و روحانی و رفسنجانی بگیرند ؟ ایا وقتی که خامنه ای از دشمن و خطرات نهفته سخن به میان می آورد با در نظر داشت این ارتش گرسنگان و تحقیر شدگان و خشم فر و خورده آنان نیست ؟ شاید اگر شما هم به جای “علی خامنه ای “بودید خواب آرام از چشمانتان راه نمی یافت .

زنان

تحقیری که امروز در این حکومت با حجاب اجباری بر زن می رود ، شاید فقط از شرایط زنان در امارات اسلامی طالبان یا عربستان سعودی و دارالخلافه ” ابو البکر البغدادی ” بهتر یاشد . زنانی که به آنان تلقین می شود که باید ” زایندگان ” و زنان خوش عطر و بویی برای شوهران خود باشند و ” فاطمه اطهر ” هم از آنان همین را خواسته است ، زنانی که 45 هزار نفرشان در دولت اعتدالگرای ” روحانی ، بعد از مرخصی زایمان کار خود را از دست می دهند ، زنانی که حتی حق سرپرستی کودک یتیم خود را ندارند زنانی که در محیط کار  از سوی مدیران حزب اللهی مورد تعرض قرار می گیرند ، زنانی که بدون اجازه شوهر حق مسافرت ندارند . زنانی که بدون یک مرد اصلا کسی نیستند ! آیا اینا ن کینه عمیقی از این حکومت در دل ندارند ؟ ایا اینان به خون حزب الله و دار و دسته اش تشنه نیستند ؟

حاشیه نشینان شهری

امروز در کشور ما ، 14 میلیون از هموطنان ما ، حتی سر پناهی برای خوابیدن زیر آن ندارند ، کودکانشان امکان تحصیل ندارند ، فقر و فحشا و اعتیادی که ، فقیهان و روشنفکران مسلمان هوادار آن بر این مردم تحمیل کرده اند، از این دسته از هموطنان ، انسانهایی کینه ورز ساخته که  به هیچ عدالتی و قانونی  باور ندارند ،  اینان فقط ،کمی فقط کمی ،منتظر  تضعیف ار گانهای سرکوب حکومت هستند ، تا حزب الله و طرفدارانشان را در میانه میدان به دادگاههای خلق بکشانند و با آنان آن کنند که از سوی اینان ، بر مردم رفته است ، در چنان میانه مفروضی ، هیچ رهبر و هیچ خدایی را توان متوقف کردن اجرای عدالت غریزی  توده ای بر حاکمان و فقیهان نیست .

ممکنست بتوان از درویش و بهایی و بلوچ و خوزستانی  و کرد ظلم دیده ، انتظار بر خورد مدنی تری  با حاکمان  مفروض معزول را داشت  ، اما خود قضاوت کنید ، فقرا و حاشیه نشینان و کار گران رنجدیده کشور مان در کدام مکتب مدنی یا اتحادیه کارگری ، آموزش سیاسی دیده اند که بتوانیم از آنا ن انتظار بر خورد مدنی ، با فقیه و سپاهی و اخوندهای با ریش و بی ریش و حزب اللهی اختلاسگر سبز و بنفش و سیاه  را داشته باشیم ، این حکومت همه جوامع مدنی را خرد کرده  و امکان تربیت یافتن مدنی را از مردم سلب کرده است .

در حوزه روابط بین المللی ، همینکه شرکت های آمریکایی و اروپایی ، حاضر نشدند با این حکومت ، حتی یک قرارد اد در حوزه نفت . گاز و صنایع مادر منعقد کنند ، خود نشان دهنده اطمینانی است که آنان نسیت به آینده متزلزل این حکومت دارند . اگر آمریکا و اروپا ، سیاست همزیستی مسالمت آمیز را نسبت به ج. ا. در پیش گرفته اند ، فقط در جهت خریدن زمان برای پیدا کردن آلتر ناتیو مناسب منافع خودشان است و بنظر نمی رسد ، زمانی که بنظر شان زمان مناسب سر نگون کردن این نظام باشد ، لحظه ای درنگ کنند .

حکومتگرانی که در یک منا سبات و ساز و کار دموکراتیک به قدرت نرسیده و اساس حکمرانی شان بر مبنای نبود عدالت سیاسی و اقتصادی و همراه با تحمیق بخش هایی از مردم باشد ، بخوبی می دانند که سر نگونی شدنشان ، به معنای حذف آنان از تاریخ و جغرافیای سیاسی این آب و  خاک خواهد بود . خامنه ای و سپاه ریسک نخواهند کرد ، آنان به هر کنشی که نطفه بسیار خفته ای هم از مخالفت در خود داشته باشد ، واکنش شدید  نشان می دهند . این است آن واقعیت هایی که در پس تجهیز روز تا روز بسیج و بهسازی سیستم موشکی و ارگانهای سرکوب نظام خفته است .

 ممکنست سگ هاری که به همه حمله می کند ، بر اثر میکرب هاری که مغزش را معیوب کرده است ، همه را در حال حمله به خود  حس می کند ، پس حمله می کند ، اما یک دیکتاتور با ظلم و بیعدالتی خود مردم و جهان بیرون را بر ضد خود انگیخته است و خود نیز به این شرایط و فضایی که در آن گرفتار آمده است آگاه است . توهم ندارد ، اما با سیاستهای ظالملنه و اشاعه دهنده فقر و نابرابری دشمنان بسیار و خونینی برای خود درست کرده است .

آیا می توانیم بگوییم حکومت ” هیتلر ” دشمن نداشت و وی دچار توهم توظئه بود ، هیتلر می دانست بنا به ایدئولوژی نژاد پرستانه ومتجاوزانه خود ، دنیایی را بر علیه خود بر انگیخته است ، می دانست دنیا در صدد محو فاشیزم بعنوان دشمن بشریت است ، پس تهاجم می کرد تا بلکه خود را نجات دهد .

حکومت اسلامی و رهبران آن  در سرنوشت “چانوشسکو ” ، ” یانو کویج ، موسولینی  ، آیینه سرنوشت تمام قد خود را می بینند ، اینان  در دفاع از خود در مقابل دشمنانی که لخظه به لحظه حلقه محاصره را بدور وی تنگتر می کنند ، لحظه ای تردید به خرج نمی دهند . تمام سخنان خامنه ای و سپاه نشان می دهند که اینان خود به واقعیت ظلمی که به مردم و اختلالی که در نظام بین المللی بوجود می آورند آگاه هستند و از این همه دشمن در پیرامون خود احساس نا امنی می کنند . این همه هشدار رهبر و سپاه و نهاد و جهاد ر��شه در این واقعیت ها دارد . این ها توهم نیست ، اینها عین واقعیت است .

 البته تحلیلگرانی هم  در اپوزیسیون هستند که بر خلاف ” خامنه ای ” معتقدند که این حکومت ، دشمن ندارد و خامنه ای به توهم توطئه دچار است و با دشمن فرضی می جنگد . ، در پاسخ به این ” غضنفر ” هایی که به در وازه خودی گل می زنند باید گفت :

حکومت اسلامی در حقیقت ” دشمنان خونینی  دارد .باید هم از سایه خود بترسد .

              پیامد های انتخابات هفتم اسفند : در گرفتن آتش در خیمه گاه ولایت

      55 –علت تحرکات ضد امریکایی خامنه ای پس از » برجام» چیست ؟

        53 آمریکا و اروپا چه زمانی » از حمایت از ج.ا . پشیمان خواهند شد

     52 من هم همراه با «شینا » گربستم . بر زنان میهن ما چه می گذرد ؟

 

Tagged as: , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: