سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

” الکسا ند ر پرا خارنکو ” افسر ارتش روسیه در آزاد سازی ” پالمیرا ” ، عنوان قهرمان ملت را کسب کرد .

parcham2

به وبلاگ کاوه فرزند ملت خوش آمدید 

فرمانده ،لطفا نگذارید زنده به دست آنان بیفتم 
alexander

telegram-pic-150x150

در جریان آزاد سازی شهر ” پالمیرا ” در سوریه ، آنطور که خبر گزاری ها اعلام می کنند ، روسیه فقط وظیفه پشتیبانی آتش هوایی را بعهده نداشته است . اکنون مشخص شده است که نیروی زمینی ارتش روسیه نیز در جریان این نیرد ، نقش اسا سی داشته است . از جمله کشته شدگان این نبرد ” الکسا ند ر پرا خارنکو” افسر ارتش روسیه است .

 در ویدیویی که ” ستاد کل ارتش روسیه ” منتشر کرد ، جریان کشته شدن این افسر شجاع روس و شرح آخرین تماسهای رادیو – بیسیم وی با فرماندهی عملیات ، توضیح داده شده است . در این ویدیو گفته می شود که وی 25 ساله بوده و به تازگی ازدواج کرده بوده است و منتظر تولد فرزندی بوده است . در انتها آخرین تماسهای رادیویی این سرباز شجاع با فرماندهی عملیات توضیح داده شده است که تر جمه آن در زیر می آ ید :

آلکساندر : من تنها چند فشنگ بیشتر ندارم ، عجله کنید ، پشتیبانی هوایی  کاری بکند 

فرماندهی : کمی صبر کن  الان کاری می کنیم. 

آلکساندر : فرمانده ، بنطر م راه نجاتی ندارم ، گیر افتاده ام ، حلقه محاصره تنگتر می شود ، اصلا نمی خواهم اسیر شوم ، انها شرف سربازی من را لکه دار خواهند کرد ، من را به اسارت خواهند گرفت و من را به استهزا خواهند  کشاند . از شما در خواست می کنم نگذارید اسیر شوم و با آتش هوایی من و آنان را با یکدیگر به آتش بکشید

alex2

فرماندهی : دقت کن ، دوباره درخواست خود را  با دقت تکرار کن

الکساندر :  آخر کار است ، آ نها   این لعنتی ها ، اکنون  دور تا دور من را گرفته اند ، به خانواد ه ام و به هموطنانم  بگویید که آنان را دوست دارم . بگویید که من با شجاعت تا آخر جنگیدم ، از خانواده ام  مراقبت کنید و انتقام خون من را بگیرید . رفیق فرمانده ، به خا نواده ام بگویید که آنان را بسیار دوست می دارم . آتش کنید و نگذارید زنده به دست آنان بیفتم .

” الکساندر ” نهایتا با آتش باری هوایی نیروی خودی و به در خواست خود، همراه با  جنگجویانی  که وی را محاصره کرده بودند به آتش کشیده شده و کشته شد .

علی خامنه ای » دچار توهم توطئه نیست ! ، » حکومت اسلامی» دشمنان خونینی دارد .

 

 

 

 

Tagged as: , , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: