سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

مردان کابینه ” روحانی ” این بوزینگان اخته

parcham2

به وبلاگ کاوه فرزند ملت خوش آمدید 

telegram-pic-150x150

لینک صدای مقاله

نظری به کشمکشهای اخیر میان ” خامنه ای ” و ” روحانی ” و ” رفسنجانی ” 

در پی عتاب رهبری به رفسنجانی وروحانی  ، اعضا ی کابینه نسبت به رهبری ، اعلام وفاداری کرده و همگی  در اشکال مختلف ، بر نیازردن ، دل رهبر حکومت اسلامی تاکید کردند 

مسئله از آنجا آغاز شد که ” روحانی ” که در مقابل ” خامنه ای ” مانند یک خرگوش چاق و چله ا یست که به دام ، مار بوآ ی، خوفناکی افتاده است ، مدتی پیش جرات به خرج داده و از ادامه دادن پروژه “بر جام 2″ در ادامه ” برجام و آشتی ملی سخن به میان آورد . البته منظور اصلاح طلبان و اعتدالگرایان از آشتی ملی این نیست که گروههای سیاسی دیگر  نیز در اداره کشور نقش داشته باشند ، وقتی که یک حزب اللهی چه سبز و یا بنفش آن از واژه ملی سخن می گوید منظورش اینستکه بیت و سپاه ، به اصلاح طلبان و اعتدالگرایان نیز اجازه دخالت در امور سیاسی و اقتصادی را نیز بدهند و این دو گرایش ، آری فقط این دو گرایش مملکت را اداره کنند . تو گویی که ایران یعنی خامنه ای و سپاه و موسوی و کروبی و حجاریان و رفسنجانی و دیگر هیچکس .

 خامنه ای و روحانیت و سپاه که نمونه مجسم انحصار طلبی تا حدی که حتی به شرکای اصلاح طلب خود نیز رحم نمی کنند ، هستند ، اخیرا و طی یک سخنرانی، پاسخ محکم و دندان شکنی به روحانی داد .

” خامنه ای “:

  • معنای این حرف ایجاد برجام 2 و 3 و این است که جمهوری اسلامی از مسائل اساسی‌ای که به حکم اسلام و برجستگی‌های نظام جمهوری اسلامی پایبند به آنها است، صرفِ‌نظر کند

متأسّفانه خود ما هم این برداشت را در او تقویت کردیم. یک جاهایی و در یک برهه‌ای دائم تحریم را بزرگ کردیم… از آن‌طرف هم بزرگنمایی کردیم که اگر تحریمها برداشته بشود این اتّفاق خواهد افتاد، آن اتّفاق خواهد افتاد؛ اتّفاقاتی که نیفتاد.

  • ما برای اینکه با تحریم مقابله کنیم چه‌کار باید بکنیم… یا بایستی مشکلات تحریم را تحمّل کنیم یا ایستادگی کنیم به‌وسیله‌ی اقتصاد مقاومتی…….

در پی عتاب رهبر حکومت ، روحانی نیز علیرغم اینکه گاها مانند پهلوان پنبه سینه سپر می کند و مثل خروس آواز شجاعت سر می دهد  بسرعت  و سر افکنده مراتب بندگی را به جا آورده و مطرح کرد که :

 

در همین چارچوب، تلاش دولت در سال ۹۵ بر ادامه اجرا و عمل به سیاستهای اقتصاد مقاومتی متمرکز خواهد بود و بی تردید هدایت و حمایت رهبر معظم انقلاب و همدلی و همراهی قوا، نهادها و دستگاهها و پشتیبانی مردم، سالی توام با رشد اقتصادی و رفاه بیشتر برای ایران اسلامی را رقم خواهد زد.

پس از این که ” روحانی ” مراتب بندگی خود را به جای آورد ، نوبت به وزرای گردن شکسته دولت اسلامی رسید ، که یک به یک عرض چاکری و بندگی کنند .

 حسین دهقان وزیر دفاع ، رحمانی فضلی وزیر کشور ، محمد جواد ظریف وزیر خارجه ، هر کدام ضمن تاکید بر اجرای منویات رهبر نیز مراتب چاکری و بندگی به جای آوردند .

خامنه ای که با دیدن بلاهت و سر سپردگی این بوزینگان اخته ،  اکنون که  دیگر میدان رااز  ایرانیان شجاعی  که همه را قلع و قمع کرده است ،    خالی می بیند  ، در روز گدشته 31/03/2016 در دیدار با مداحان  رژیم ، حمله تازه ای را به رفسنجانی سازمان داد .

رفسنجانی که بند اختلاس ها و دزدی هایش به بند ناف حکومت اسلامی بسته است ، در صفحه توئیتر خود ، گفته بود که

” دنیای فردا ، دنیای گفتمان ها است نه موشک ها “

hashemi

 خامنه ای در بیاناتی گوینده چنین جمله ای را به خیانت یا نادانی ، متصف کرد .

خامنه ای :

 اینکه بعضی‌ها بیایند بگویند «فردای دنیا، فردای مذاکره است، فردای موشک نیست»، این حرف اگر از روی ناآگاهی گفته شده باشد، خب ناآگاهی است، اگر از روی آگاهی گفته شده باشد، خیانت است. چطور [چنین چیزی] ممکن است؟

 فقط چند ساعت بعد از این سخنان  ” خامنه ای ” ، رفسنجانی که  اخیرا  و برای ایجاد تغییرات بنیادی ،به امید اصلاح طلبان و فرخ نگهدار و کشتگر و گنجی و اصلاح طلبان رنگارنگ تبدیل شده بود بسرعت در پیام خود دست برد  و ادعا کرد که وی گفته است

دنیای فردا ، دنیای گفتمان هایی از نوع انقلاب اسلامی است “

این حد از ضعف و جبن و پذیرش حقارت از سوی روحانی و اعضای کابینه اش و رفسنجانی  تنها بیانگر بی شخصیتی این افراد است ، الحق که دست پروردگان پدیده شکست خورده ای موسوم به  انقلاب اسلامی  ، افرادی تا این حد متملق  ، چاپلوس و بی شخصیت می توانند باشند و نه بیشتر .

 در صف اصولگرایان نیز وضع بهتر از این نیست ، مجسمه بلاهت ، مصباح یزدی که در مقابل خامنه ای به خاک می افتد و می خواهد پای او را ببوسد ، رهبران سپاه و بسیج که منتظرند “آقا ” حرفی بزند تا اینان مثل رادیو های ترانزیستوی ، آنرا تکرار کنند ، اینها هستند مردان تربیت شده مکتب ولایت ؟  یک مرد در میان حزب اللهی ها نیست که از خودش حرفی و نظری داشته باشد ؟

نکته مهمتر اینکه بعضی ار مدعیان مبارزه با جمهوری اسلامی و بخصوص بعد از انتخابات اخیر ، به “روحانی ” و ” رفسنجانی ” و” ظریف ” بعنوان قهرمانان امر تضعیف ولی فقیه ، نگاه کرده و از این پهلوان پنبه ها انتظار شجاعت داشتند ، باید از این اقایان پرسید بازهم بر اشتباه خود پا فشاری می کنند و به حاضر به امید بریدن از این سود جویان نیستند ؟  اینان با این تر سوها می خواهند در ایران تغییرات بنیادی به وجود بیاورند ؟

می گویند که ” شاهدخت  اشرف ”  در دربار پهلوی دوم به داشتن شجاعت معروف بوده و بدون ترس حرف خود را حتی به “محمد رضا شاه” هم می زده است  و باصطلاح ایرانی ها  ” تنها مرد دربار بوده است ” ظاهرا در میان حزب اللهی ها و دراطراف بیت رهبری ،  حتی همان یک مرد هم وجود ندارد!!! .

 

Tagged as: , , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: