سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

کجا شد آن ادعاهای برادری حزب اللهی ها به دادشان برسید،دارند گلوی یکدیگررا می برند .

parcham2

به وبلاگ کاوه فرزند ملت خوش آمدید 

 telegram-pic-150x150
    به دادشان برسید ، دارند گلوی یکدیگررا  می برند .

 از سال 1357 ، که روحانیون تشنه قدرت و یاران حزب اللهی آنها قدرت سیاسی را در ایران گرفتند ، روز تا روز واگرایی میان نیروهای تشکیل دهنده  نهضت اسلامی مدعی نوزایی  تمدن اسلامی ، بیشتر و بیشتر شده است .زمانی بود که حزب اللهی ها و نهصت آزادی طاقت دوری یکدیگر را نداشتند ، امروز کار به جایی رسیده است که  هر بسیجی  و حزب اللهیی ، ” هاشمی رفسنجانی ” را ضد انقلاب نامیده و منتظر فرمان “آقا “برای یورش یه سرای ضد انقلابی وی و” فائزه ” و ” یاسر ” و …. است و ” مهدی ” هم که در اوین ، ارد چلوکباب می دهد .

 مگر اینها نمی گفتند : ” محمدا رسول الله ، اشدا ء علی الکفار ، رحما ء بینهم ”  که : محمد پیامبر خدا و مومنین در میان خود به رافت و مهربانی  و با دشمنان سر سختند ؟

فعلا که کار ها بر عکس شده است ، حزب اللهی های اصلاح طلب برای منکوب کردن ، اصولگرایان حزب اللهی  ، دست به دست ” جان کری ” و ” اوباما ” و… می دهند ، اصلاح طلبانی که از ترس جان به آمریکا آمده اند با در یافت حقوق از موسسات آمریکایی بر علیه اصولگرایان  می تا زند ، حزب اللهی هایی از این دست مانند اکبر گنجی ، کدیور ، موسویان مذاکره کننده سابق  حکومت که حتی در مصاحبه با خبر گزاری های فارسی زبان هم با انگلیسی دست . پا شکسته حرف می زند که زبان دانی خود را به نمایش بگذارد  و در کوبیدن اقاو نهاد و جهاد و سپاه به سیم آخر زده اند  . حتی نویسندگا ن دست دوم روزنامه های اصلاح طلب هم کم نیاورده اند . به گویندگاه بی .بی . سی .وصدای آمریکا تبدیل شده اند .

از سوی دیگر  اصولگرایان ، که برادری پر رحمت حزب اللهی را به کمال رسانده و اصلاح طلبان را یا به زندان و یا به حصر و فراری داده اند و اینان نیز بر عکس مفاد آیه اول سوره ” محمد ” با کمونیستها چینی و روسیه و سوسیالیستای ونزوئلا بر علیه باصطلاح برادران مسلمان اصلاح طلب خود متحد شده اند . این آخر هم سپاهیان  انقلابش اشان ، دولت خودشان را به ” چوب دوسر …..” تشبیه می کنند . بر این اخر و عاقبت باید خندید .

الحق که معنی برادری اسلامی را هم فهمیدیم ، دسته ای با آمریکا بر علیه برادران حزب اللهی خود متحد شده اند و دسته ای با چین و روسیه می خواهند برادران حزب اللهی اصلاح طلب خود را قلع و قمع کنند . و خلاصه هر کدامشان می خواهند سر به تن آن دیگری نباشد .واقعا که جنگ جنا حها در جمهوری اسلامی به تضعیف آن در کلیت منجر می شود و این فرصت خوبی برای مردم است تا بتوانند راه کارهایی برای مبارزه با این نظام  پیدا کنند . این فرضت خوبی است که نباید از دست داد  .

gorg3

مردان کابینه » روحانی » این بوزینگان اخته59-

58آیا حسن روحانی ممنوع الخروج شده است ؟

» علی خامنه ای » دچار توهم توطئه نیست !  ، » حکومت اسلامی» دشمنان خونینی  دارد .

پیامد های انتخابات هفتم اسفند : در گرفتن آتش در خیمه گاه ولایت

علت تحرکات ضد امریکایی خامنه ای پس از » برجام» چیست ؟

Tagged as: , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: