سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

دانشجوی سئوال کننده در باره مدرک تحصیلی ” میر تاج الدینی ” از دانشگاه اخراج شد .

 

parcham2

 به وبلاگ کاوه فرزند ملت خوش آمدید 

تشکیک در مدرک معاون سابق احمدی‌ نژاد؛ دانشجوی سوال‌کننده اخراج شد؟

یک وبسایت محلی مدعی است که دانشجوی سوال کننده از سید محمدرضا میرتاج‌الدینی، کاندیدای اصولگرای تبریز در دور دوم انتخابات مجلس دهم از دانشگاه اخراج شده است.

 روز چهارشنبه ۸ اردیبهشت جلسه سخنرانی سید محمدرضا میرتاج‌الدینی، معاون پارلمانی محمود احمدی‌نژاد و کاندیدای اصولگرای راه یافته به دور دوم انتخابات در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان نیمه کاره ماند.

 دلیل ایجاد تشنج و نیمه کاره ماندن برنامه سوال یک دانشجو بود که با اشاره به رزومه آقای میرتاج‌الدینی عنوان کرد اگر واقعا مدرک تافل دارد، به سوال او به زبان انگلیسی پاسخ بدهد.

 دانشجو سپس سوالی به زبان انگلیسی پرسید، اما میرتاج‌الدینی از پاسخگویی امتناع کرد و گفت که مدرک تافل در زمینه نوشتن و شنیدن معتبر است و ربطی به توانایی مکالمه انگلیسی ندارد.

 اما ماموران حراست حاضر در سالن برخورد شدیدی با دانشجوی سوال کننده کردند و جلسه به تشنج کشیده شد.

وبسایت زیتون، یک وبسایت محلی در استان آذربایجان شرقی که به اصولگرایان گرایش دارد، دانشجوی سوال کننده را “فرزام معینی، دانشجوی فقه و حقوق دانشگاه شهید مدنی آذربایجان” معرفی کرده و نوشته که او یک روز پس از حضور در جلسه سخنرانی میرتاج‌الدینی، حکم اخراج خود را دریافت کرده است.

فرزام معینی پیش از این دانشجوی دانشگاه بین‌المللی قزوین بود که در پاییز ۱۳۸۸ در دانشگاه بازداشت و به اتهام ” فعالیت تبلیغی علیه نظام” به یک سال حبس تعزیزی محکوم شد.

برخی کاربران شبکه های اجتماعی می گویند حکم اخراج آقای معینی از دانشگاه شهید مدنی(تربیت معلم سابق) پیش از این صادر شده بود و او در حال رایزنی برای لغو این حکم بود، که موضوع تشنج در سخنرانی محمدرضا میرتاج‌الدینی پیش آمد.

در سوی دیگر ستاد انتخاباتی میرتاج‌الدینی، نماینده سابق مجلس در دوره‌های هفتم و هشتم، با انتشار یک گواهی از “دانشگاه عالی دفاع ملی” (وابسته به ستاد کل نیروهای مسلح) تاکید کرد که او مدرک تافل در زبان انگلیسی دارد و دانشجوی دوره دکترای “مدیریت راهبردی” است.

۸ کاندیدا برای کسب ۴ کرسی در مرحله دوم انتخابات مجلس دهم در حوزه انتخابیه تبریز رقابت می کنند.

خبر از سایت فارسی صدای  آمریکا نقل شده است 

**********************************************************************

رو شدن تقلب حجه الاسلام و المسلمین !! نزد دانشجویان 

Tagged as: , , , ,

1 Response »

  1. این مردک، آخوند میرتاج الدینی اصلا سواد ندارد که مدرک داشته باشد. ایشان با مدرک سیکل 4 یا 5 سال در حوزه درس خوانده و در اوج شیرتوشیری خودش را بالا کشید و شد نماینده مجلس.
    حالا شما دنبال مدرک برای ایشان می گردید؟ برای ایران و ایرانی متاسفم که یک نفر بیسواد مثل میرتاج الدینی باید اول نماینده مجلس بعد هم استاد دانشگاه باشد. خیلی متاسفیم.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: