سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

روزنامه “کیهان “، دگر اندیشان و اصلاح طلبان را به ” سوسک ” تشبیه کرد .

 

parcham2

به وبلاگ کاوه فرزند ملت خوش آمدید 

آنان که مخالفان  سیاسی خود را ” سوسک ” ، “موش صحرایی ” ، و ” خس و خاشاک ” نامیدند ، کجا هستند .
لینک صدای مقاله

در نشر این صدا بکوشید

susk.jpg

مدت زمان زیادی نمی گذرد که همه امان شاهد بودیم و شنیدیم که ” معمر قذافی ” در روزهایی که اولین تظاهرات مردمی ضد دولتی شروع شده بود ، با کبکبه و دبدبه بر علیه آنان هوار می کشید و می گفت : ” موش های صحرایی که در دهلیزها مخفی شده اید کجایید تا شما را بسزای اعمالتان بر سانم .” ، یانو کویچ دیکتاتور فاسد ” اوکراین ” نیر چند روز قبل از فرار فضاحت بار خود منتقدان خود را ” حیوانات چهار پا ” نامیده بود و همین ” احمدی نژاد ” خودمان از گرمسار نیز دیگران را ” خس و خاشاک ” نامید . قذافی با حماقت و لجاجت خود سرنوشت دردناکی را برای خود و خانواده و کشور خود رقم زد و ارتشهای بیگانه را به خاک خود سرازیر کرد ، یاتوکویچ فرار کرد و ” اوکراین ” تا کنون  تحت تاثیر جنگ داخلی بیرحمانه و بی امان پاره پاره شده است . همین احمدی نژاد که توسط ، سپاه و خامنه ای سکه یک پول شد و از قدرت رانده شد ، یکنفر از مردم کشور از وی دفاع نکرد .

 اخیرا روزنامه کیهان شریعتمداری  در ستون ” گفت و شنود ”  ، روشنفکران ، روزنامه نگاران  زندانی و ناراضیان و منتقدان حکومت اسلامی را به ” سوسک ” تشبیه کرد و آنان را ” تروریست ” و ” قاتل ” لقب داد . و سا یت ” تسنیم ” و دهها سایت و روزنامه زنجیره ای اصولگرایان این نوشته را باز نشر کردند . روزی نامه دیگری ” زهرا رهنورد ” را به سوسک تشبیه کرد .

من بر آن نیستم که “کیهان ” و ” تسنیم ” و سایر نویسندگان قلم بمزد آنان را در سایت های زنجیره ای اصولگرا ، نصیحت کنم که از راه رفته “یانو کویچ” و ” قذافی ” و ” احمدی نژاد ” باز گردند . اینان حساب خود را از ملت ایران جدا کرده و راه خیانت آمیز خو د در پیش گرفته اند . اما مفید می دانم از هموطنانی که هنوز به این نامردمان حاکم امید دارند بخواهم که آماده باشند تا دیگر بیش از این به اینان امید نداشته باشند و کم کم به جدا کردن قطعی راه  خود از این خیانتکاران بیندیشند . ما می توانیم و باید همراه باهم  به پایه ریزی کشور و ایرانی دیگر بیندیشیم و فردای بهتری برای آیندگان و فرزندان این آب و خاک  پایه ریزی کنیم .

*******************************************************************************

اولین طعمه گشت نامحسوس ببینید بافرزندان ما چه کنند .هرحزب اللهی را از روده هر آخوندی

Tagged as: , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: