سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

پارلمان عراق توسط سربازان “قاسم سلیمانی ” فتح شد . این شتری است که در خانه ما هم خوابیده .

 

parcham2

به وبلاگ کاوه فرزند ملت خوش آمدید 

“مقتدی صدر” به کمتر از گرفتن  کامل دولت عراق  راضی نخواهد شد .
alandgoo

در نشر صدای مقاله بکوشید

دیدن صحنه های تکان دهنده اشغال پارلمان عراق توسط طرفداران “مقتدی صدر” روحانی افراطی  برای همه انسانهای صاحب خرد حاوی هشدارهای جدی است . این حادثه دولت سکولار عراق را در معرض سقوط و کشور همسایه ما را بسوی تجزیه و تلاشی خواهد برد .

  توجه به این وقایع   به چند دلیل برای ما ایرانیان از درجه اول اهمیت بر خوردار است ، اول اینکه عراق در همسایگی ما قرار دارد و هر حادثه سیاسی  در آن کشور هم از نظر مسائل جغرافیای سیاسی  و هم از نطر اشتراکات دینی و فرهنگی بر ایران تاثیر می گذارد . دو اینکه اشغال پارلمان در عراق توسط شیعیان تمامیت خواه  به خودی خود به معنای قیام توده های نا آگاه بر علیه سکولاریزم و حکومت قانون معنی می دهد . تاکید بر به کار بردن عبارت ” شیعیان تمامیت خواه ” توجه به این موضوع است که در ایران و عراق ، شیعیانی وجود دارند که گرایش سیاسی آنان دفاع از سکولاریزم و حکومت قانون است و این دسته از شیعیان بخودی خود متحدان نیروهای ترقی خواه در ایران و عراق  می باشند .

 قیام توده های نا آگاه بر علیه سکولاریزم و حکومت قانون آنهم به رهبری فردی که عموما در ” قم ” مرکز ارتجاع سیاسی  منطقه در حال استراحت بوده  است و آنگاه که ” جماران ” و ” قاسم سلیمانی ” لازم بدانند حجاب از چهره سیاسی بر گرفته و به میدان می آید برای ما ایرانیان دارای هشدارهای جدی است .

این واقعه گویای آن است که شیعیان تمامیت خواه  آنگاه که توسط نهادهای سنتی سکولار به مقاصد سیاسی خود نرسند ، از به زیر پا گذاشتن تمام مقررات و خرد کردن تاسیسات قانون بنیاد ابایی ندازند . یعنی اینکه اگر امروز در ایران ما ” خامنه ای ” و سپاه ” برای دخالت در سیاست و گرداندن امور کشوری و لشکری به ” انتخابات ” ، ” مجلس ” ، ” قوه قضاییه ” تن می دهند به این خاطر است که هنوز امکان استفاده از این نهادها آنهم به شکل اسلامی – توتالیتری آن را برای رسیدن به اهداف  سیاسی خود دارند . آیا اگر ” خامنه ای ” و ” سپاه ” در مجلسی که قرار است بزودی تشکیل شود  شاهد رشد گرایشات سیاسی مخالف خود باشند ، با صحنه اشغال همین ” محلس شورای اسلامی ” در ایران روبرو نخواهیم بود . این احتمالی است که وقوع آنرا نباید از نطر دور داشت .

با این حرکت شیعیان  عراق بسوی تجزیه به سه منطقه کرد ، سنی ، و شیعه در جنوب پیش خواهد رفت . ” از هم اکنون ” مقتدی صدر ” برای قدرت گیری کامل  در دولت عراق  متحد خیز برداشته است و دستاورد حداقلی  و محتمل تلاش ” صدر ” گرفتن قدرت ” دولت شیعی ” عراق در  بخش شیعه نشین این کشور است . با تشکیل احتمالی دولت مستقل ” کرد ” در شمال عراق ، شاهد رشد گرایش های استقلال طلبانه در مناطق کرد نشین ایران و سوریه خواهیم بود که برای ما ایرانیان پیامدهای خونین سیاسی در پی خواهد داشت .

“مقتدی صدر ” در س خود را در کلاس ” جماران ” بخوبی فر اگرفته و در حال اجرایی کردن آن دروس در عراق فلکزده است . درس که ” مقتدی صدر ” در ” قم ” و “جماران ” فرا گرفته است این اصل سیاسی  سپاه است که می گوید : قدرت با بطور کامل  و به صورت : قانونی !!”در اختیار شیعیان تمامیت خواه باشد ، یا با یاری جمعیت توده های نا آگاه ، بازی سیاسی را بهم خواهم زد و نظم ارتجاعی خود را بر بخشی از کشور تجزیه شده حاکم خواهم کرد .

از زمانی که در عراق ” حیدر عبادی ” به نحست وزیری رسید و با دخالت های روز افزون حکومت اسلامی در امور امنیتی و نظامی و سیاسی کشور خود مخالفت کرد ، ” جماران ” عروسک کوکی ” خود ، ” مقتدی صدر ” را از دوران خواب زمستانی در “قم ” بیدار کرده و وی را باطرح های ضد ملی بر علیه دولت و ملت عراق راهی منطقه کرد . جالب است که شیعیان که ادعا می کنند بر علیه فساد در دولت ” عبادی ” به اعتراض بر خواسته اند ، خود در زمان دولت شیعی ، ” نوری المالکی ” یکی از فاسد ترین دولت های منطقه را ار نظر ارتشاء و اختلاس در عراق بر پا کرده بودند .

جماران آماده است همین طرح را در لبنان و ایران نیز ، اجرایی کند ، بیناد گرایان ، قم و تهران و قرار گاه خاتم الانبیاء برای ادامه یافتن قدرت گیری خود در منطقه از هیچ ماجراجویی حتی به قیمت تجزیه کشورها ابایی ندارند . می گویید من غاو می کنم ؟ عراق و سوریه  باطرح های ” قاسم سلیمانی ” و ” خامنه ای ”  در مقابل چشمانمان در آتش و خون می سوزند و در حال نابودی و تجزیه هستند .

****************************************************************************

سپاه اجازه دخالت در سیاست را از » خمینی » نگرفت ، قدرت سپاه از » لوله تفنگ » بر می خیزد ! تحلیلی بر نامه 347 استاد دان

Tagged as: , , , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: