سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

آیاانگیزه های افراط گرایانه داعشی مسبب این قتل عام بوده است

parcham2

به وبلاگ کاوه فرزند ملت خوش آمدید 

Ahmedov

محمد علی احمد اف ، تنها فرد از گروه جانیان که موفق به فرار شده است 

قتل 5 نفر اعضای خانواده یک عضو بلند پایه پلیس روسیه وسرقت 906روبل (12.94دلار )

 چند روز پیش خبر قتل فجیع “آندره گشت اف ” و 5 نفر اعضای خانواده وی در فضای رسانه ای کشور ” روسیه ” موجب شگفتی ، بهت و انز جار شد . ” آندری گشت اف ” در خانه ای ویلایی در   در منظقه : سیزران” ناحیه ای در اطراف شهر ” سامارا ”  زندگی می کرد . روز حادثه شنبه 30/04/2016 ، این خانواده یک میهمان داشتند و وی  ” صوفیا “کودک خردسال دختر بچه ای 7 ساله بود که به میهمانی به خانه دایی خود آمده بود  و اتفاقا وی تنها کسی است که از این حا دثه علیرغم جراحات شدید جان سالم بدر برد .

متهمین در آن شب از طریق حیاط خانه وارد ساختمان شده و با گرز هایی که در درست داشتند ، با ضربات گرز همه افراد ساکن در خانه را که در خواب بودند به نحو وحشیانه ای کشتند . سپس بنا بر ادعای پلیس  در جستجوی پول و اشیاء گرانقیمت ، خانه را زیر ورو کردند  ، اما بجز 906 روبل وجه نقد ( کمتر از 15 دلار) ، کارت بانکی و اشیاء خرد و ریز ، چیز دیگری پیدا نکردند که با خود ببرند ..

بعد از وقوع حادثه ، ستاد ی متشکل از پلیس محلی  ، پلیس فدرال و اداره امور جنایی فدراسیون روسیه برای پیگیری قضیه آغاز شد و در محل حادثه بررسی بر روی آثار با قیمانده از جنایتکاران آغاز شد .

اولین سر نخ وفتی بدست کار آگاهان رسید که فردی با کارت بانکی ” آندره گشت اف ” برای دریافت پول به بانکی مراجعه کرد که با تعقیب و دستگیری وی پرده از راز این جنایت هولناک برداشته شد .

جانیان 4 نفر از مهاجران آسیای میانه بودند که در این منطقه می زیستند  و با این اسامی معرفی شدند : 1- رحمان فتحعلی اف 2-اسلام بابا یف 3- اخران سهرابف 4 محمد علی احمداف .

از میان این 4 نفر تنها نفر چهارم موفق به فرار از روسیه به محلی نامعلوم شده است . متهمان می گویند آنان قصد کشتن کسی را نداشته اند و ابتدائا تنها به قصد سرقت وارد خانه این عضو بلند پایه پلیس شده بودند . اما بعد از ورود و در وحشت از مورد شناسایی واقع شدن ، اقدام به این جنایت دهشتناک کردند .” محمد علی احمدف” اکنون تحت تعقیب پلیس بین المللی قرار گرفته است .

 نکته مبهم در این جنایت اینستکه ، اگر اهالی خانه بعد از ورود سارقین در خواب بوده اند ، و در گیری بین سارقین و اهالی خانه پیش نیامده است ، چه انگیزه ای مسببین حادثه را به قتل فجیع 5 نفر واداشته است . و چرا سرقت مهمی از خانه صورت نگرفته است . آیاممکن است  که این جنایتکاران با انگیزه های افراط گرایانه اسلامی و ضد روسی که در میان مهاجران آسیای میانه ساکن روسیه بسیار متداول است ، اقدام به جنایت کرده باشند ؟ از نکات مبهم دیگرروایتی که پلیس فدراسیون روسیه از این حادثه اعلام  کرده است اینسکه چگونه ممکنست 6 نفر را با چوبدستی و گرز کشت به نحوی که هیچکدام از قرباینان امکان فریاد زدن و سرو صدا کردن نداشه باشند .

بنظر می رسد راز های سر بمهری  در این حادثه وجود  داشته باشند که پلیس فدراسیون روسیه ،

حاضربه اعلام  کردن آنها نشده است

*************************************************************************

رییس دادگاه : چرا سر دختر بچه را بریدی «؟ «گلچهره «: این دستور «الله» بودجریان لحظه به لحظه اولین

.در مسکو اتفاق افتاد .بریدن سر دختر بچه 4 ساله و سر دادن فریاد » الله اکبر « + ویدیو 18+ غمبارترین حادثه تروریستی

 

Tagged as: , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: