سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

افتضاح وآزادی معلم متهم به رابطه جنسی با دانش آموز دختر 9 ساله در دستگاه قضایی حکومت .

parcham2

به وبلاگ کاوه فرزند ملت خوش آمدید 

دختر 9 ساله و بر اساس شرع مقدس !! قادر به تصمیم گیری و این عمل با رضایت خود وی انجام گرفته و موضوع تجاوز و ارتباط جنسی با کودک نابالغ را منتفی دانسته است

tajavoz

به گزارش روز نامه شرق ، یک معلم مرد متاهل  در استان زنجان  ، به دو دانش آموز  دختر 9 ساله تجاوز کرده است . این فرد   که معلم یک مدرسه ابتدایی است در کلاس خود ، دارای تعدادی دانش آموز خردسال پسر و دو دختر بجه  بوده است . وی ابتداء و مدتی این دودختر را با همراه با یکدیگر ، به دفتر کار خود  می کشیده است و به آنها ، فیلم های مستهجن نشان می داده است و بعد از مدتی و  تحریک آنانشروع به ایجاد رابطه جنسی با آنان و نهایتا  اقدام به تجاوز به آنان کرده است . یکی از دختر بچه  ها به نام “ندا” ، بعد از مورد تجاوز قرار گرفتن و رسیدن به خانه با درد در ناحیه شکم روبرو شده و به والدین خود اظهار می کند که دیگر حاضر به رفتن به مدرسه نیست . با اصرار والدین وی نهایتا حقیقت را به آنان می گوید و والدین به پا سگاه ژاندار مری شکایت می کنند .

 دایی دخترک در این باره به خبر گزاری ها چنین گفت :

معلم حدود یک ماه فیلم‌های مستهجن به دخترها نشان‌ می‌داد و بعد از آن دو دانش‌آموز دخترش را جداگانه به دفتر فراخوانده و مورد آزار و اذیت قرار داده بود. ظاهرا با 11 دانش‌آموز پسرش کاری نداشته اما دختر خواهرم و دختر دیگری که کلاس دوم بوده را مورد آزار و اذیت قرار می‌داد. معلم مدرسه که متاهل است، بچه‌ها را تهدید کرده بود اگر در این باره حرفی بزنند، آنها را کتک می‌زند. زمانی که از این موضوع با خبر شدیم، بلافاصله به پاسگاه رفته و شکایت کردیم.

 با شکایت ما رایانه‌ای که فیلم‌ها را توسط آن به بچه‌ها نشان می‌داد، توسط پلیس فتا جمع‌آوری شد تا درباره آنها تحقیق شود.

 او می‌گوید: خانواده دختر دیگری که مورد آزار و اذیت قرار گرفته بود، از شکایت صرف نظر کرد اما ما شکایت را ادامه دادیم. پزشکی قانونی تعرض اولیه را تائید کرد و متهم دستگیر شد، اما بعد از چند روز آزاد شد. باتوجه به موضوع، پرونده به دادگاه کیفری استان زنجان ارسال و متهم دوباره بازداشت شد اما این‌بار بعد از یک ماه با قرار وثیقه 200 میلیونی آزاد شد. حالا هم دادگاه درخصوص اتهام تجاوز به عنف قرار منع تعقیب صادر کرده و عمل متهم را در حد روابط نامشروع دانسته است.

مادر، سخنان برادر را قطع می‌کند و با صدایی حزن‌آلود می‌گوید: «ندا مدت‌ها بود که تمایلی به رفتن به مدرسه نداشت، هر روز صبح به بهانه‌ای از رفتن به مدرسه طفره می‌رفت و من او را با کتک روانه مدرسه می‌کردم. ای لعنت بر …».
 ی.ن به قید ضمانت آزاد شده و به روستا بازگشته. او جلوی خانه ما رژه می‌رود و ما را مسخره می‌کند. دیگر خسته شده‌ایم. ندا انگشت‌نمای اهالی منطقه شده است. نمی‌دانیم چه بکنیم. هر کجا می‌رویم حرف این ماجراست، اما کسی پاسخگو نیست.»

 گفتنی است،‌ بعد از آن که خبری مبنی بر آزار جنسی یک دختر 9 ساله توسط معلمی در روستای قره‌محمد استان زنجان منتشر شد، بیات، مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان درباره این حادثه گفت: این حادثه در اواخر سال گذشته گزارش شده که توسط مقامات قضایی در دست پیگیری است.

 وی با بیان اینکه هنوز هیچ گونه اتهامی برای معلم به اثبات نرسیده است، افزود: تا اعلام نتایج تحقیقات مقدماتی، آموزش و پرورش هیچ گونه اقدامی نمی‌تواند انجام دهد.

 مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش زنجان، یادآور شد: این معلم فعلا اجازه تدریس ندارد و در منزل به سر می‌برد.

 موضوع قابل توجه  اینکه دادگاه رسیدگی کننده  دلیل بر خورد خفیف خود را به معلم متجاوز این دانسته که دختر 9 ساله و بر اساس شرع مقدس !! قادر به تصمیم گیری و این عمل با رضایت خود وی انجام گرفته و موضوع تجاوز و ارتباط جنسی با کودک نابالغ را منتفی دانسته است .

باید از این شرع مقدس آقایان روحانی حاکم بر ایران پرسید چکونه است که یک خانم 30 ساله باکره برای ازدواج کردن ، صغیراست و احتیاج به اجازه پدر و ولی خود دارد ، چکونه است که یک ماد ر از رشد کافی برای سرپرستی کودک یتیم خود بر خوردار نیست اما یک دختر بچه 9 ساله که مورد تجاوز این انسان پلید قرار گرفته است ، عاقل و بالغ و رشید به حساب می آید ؟

طبیعی است وقتی که رهبر این اقایان لذت بردن از کودک شیر خوار را با مالش و  استفاده از …… میان …. دختر بچه شیر خوار مجاز دانسته ، عمل وحشتناک این معلم هم مورد چشم پوشی و بر خورد جزایی خفیف قرار بگیرد .   ” داعشی ” ها هم با همین منطق دختران 9 ساله اسیر را مورد سوء استفاده جنسی قرار می دهند .شرم و ننگ بر این دستگاه قضایی و آن برداشت از شرع  مقدس باد .

(1) تصویر از آرشیو گرفته شده است .

************************************************************************

ایرانیان تا کی اجازه می دهید این فاسدان حزب اللهی بر شما حکومت کنند !! + صدا

چند دلیل از میان هزاران دلیل که تمدن اسلامی تمدنی نه در حال احیاءکه در حال زوال است .

اولین طعمه گشت نامحسوس ببینید بافرزندان ما چه کنند .هرحزب اللهی را از روده هر آخوندی

Tagged as: , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: