سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

” خامنه ای و “گشت نامحسوس” اش ، عقب نشینی کرده اند، باور ندارید این ویدیو را ببینید .

 

parcham2

به وبلاگ کاوه فرزند ملت خوش آمدید 

.  خامنه ای و نیروهای نا محسوس اش در این مرحله شکست خوردند ، به خودمان و نیروی لا یزال مردم ایران امید داشته باشیم ، تلاش بیشتر ، بوجود آورنده پیروزی های بیشتر است .

کمتر از یک ماه پبش بود ، که نیروی  انتظامی اعلام کرد برای بر خورد با موضوع بی اعتنایی  زنان  و دختران ایرانی  به الگوهای پوششی حکومتی ، 7000 نفر بصورت نامحسوس ، خیلبانها و عبور و مرور مردم را کنترل کرده و با اعلام موارد تخلف از پوشش مورد نظر خامنه ای و دستگاه تبلیغاتی  اش  ، مو رد را به ماموران انتظامی ، اعلام کرده و این نیرو با فرد بر خورد خواهد کرد .

از همان اول  موضوع فعالیت نیروهای این گشت  اساسا بر، برخورد با زنان و دختران  بود . اما  بسیاری از زنان و دخترانی که مورد تذکر این نیروی سرکوبگر قرار گرفتند تا حد ممکن و قبل از دستگیر شدن با ماموران بر خورد و جر و بحث می کردند . در مواردی کار جر و بحث به درگیری مردم با نیروی انتظامی کشید که یک نمونه آن نیز در در سایت “بالاترین” به نمایش گذاشته شد .

 همراه با مقاومت مردم و زنان و دختران شجاع ما ، کارزاری نیز در شبکه های اجتما عی  براه افتاد .و این حرکت سرکوبگرانه رژیم به نقد کشیده شد.

فقط در سایت بالاترین دهها صفحه منتشر و صدها لینک و هزاران مطلب و تحلیل  در این باره به اشتراک گذاشته شد . اغلب لینکها ، نوشته و تحلیل هایی در باره نقش مخرب ضد ملی و در عین حال  نشان دهنده  در نده خویی و بیرحمی اعضای نیروی انتظامی در برخورد با دختران و زنان دستگیر شده بود . این سطح بالای فعالیت مشترک و همدلی ملی با زنان کشور مان نمونه بسیار گویایی بود که اثبات کرد ، اگر مردم خود بر علیه قوانین ضد انسانی رژیم در هر موردی بر خیزند ف این خیزش و رزمش خود به روشنفکران و فعالین  اجتماعی فراتر از وابستگی و اختلافات سیاسی  ، انگیزه وحدت و کار مشترک می دهد.

 به فاصله چند روز ازپس از  آغاز طرح  و همراه با شدت بر خورد مردم با بیرحمی های گشت یا همان گشتاپو ، زمزمه توقف اجرای طرح به گوش رسید و آهسته آهسته ، بر خورد با زنان و دختران بی اعتنا به  الگوهای حکو متی حجاب اجباری  به فراموشی سپرده شد .

رژیم طبیعتا  و به مانند دیگر موارد در بلند گوهای تبیلیغاتی خود ، این عقب نشینی را رسما مطرح نکرد ، اما در عمل می بینیم دیگر خبری از آن درگیری ها و جر وبحث ها ی خیابانی نیست . این ها از زان و دختذان ما تودهنی سختی خوردند ،

در 19 اردیبهشت ، یعنی 5 روز پیش نیروی انتظامی به دیدار ” خامنه ای ” می رود ، وی اساسا  اصطلاح مبارزه با بدحجابی را توسط نیروی انتظامی به کار نمی برد  و محور صحبت را به مبارزه با نا امنی می کشاند . این جملات وی است :  “اعتیاد، شرارت‌ها، و هنجارشکنی‌ها، موجب تهدید امنیت جسمی، جانی و اخلاقی جامعه می‌شود؛ بنابراین باید با استفاده از دیدگاه‌های کارشناسانه‌ی انسان‌های متفکر و صاحب‌نظر به‌خصوص در درون نیروی انتظامی، برای مقابله با این مسائل، برنامه‌ریزی دقیق کرد.”

اما نکته قابل توجه در این سخنان تاکید : خامنه ای بر مهربان بودن و بیرحم نبودن ، نیروی انتظامی بود که در پس زمینه اعتراضات و در گیری هایی که در احرای این طرح همراه با ادامه نیافتن اجرای طرخ بخودی خود بیانگر ، ترسید خامنه ای از احتمال تبدیل شدن مقاومت های پراکنده  به اعتراضات همومی تر نسبت به اجرای این طرح بود .

 بعد از آن می بینیم که گشت ها در برخورد با باصطلاح ” بد حجابان ”  و در صورت مقاومت فرد ، همانطور که در این ویدیو خواهید دید ، میدان را خالی کرده و مانند پهلوان پنبه ای که بادش خالی شده میدان را ترک می کنند .  خامنه ای و نیروهای نا محسوس اش در این مرحله شکست خوردند ، به خودمان و نیروی لا یزال مردم ایران امید داشته باشیم ، تلاش بیشتر ، بوجود آورنده پیروزی های بیشتر است .

***************************************************************************

اولین طعمه گشت نامحسوس ببینید بافرزندان ما چه کنند .هرحزب اللهی را از روده هر آخوندی

Tagged as: , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: