سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

تصویر جسد و فیش حقوقی کشته افتاده بر خاک “خان طومان ” سعید کمالی و بیدادی که بر بسیجی و ملت می رود

parcham2

 

به وبلاگ کاوه فرزند ملت خوش آمدید 

ای کاش که همه اتان شهید می شدید و شهید بشوید و اسیر این سیستم دزد پرورو بقول شما علی وار نشوید و نمی شدید  و به مدیران اختلاسگر تبدیل نمی شدید و نشوید
alandgoo

در باز نشر صدای حق طلبانه “کاوه فرزند ملت” ما را یاری دهید

سعید کمالی  یکی از بسیجیانی است که جنازه اش بر خاک سوریه  ودرخون خود  در  غلطیده است . سایت ها و مطبوعات زنجیره ای اصولگرا بر اساس روش معمول خود که سعی در پوشاندن حقیقت ظلمی که بر ملت ایران می رود ، دارند ، فیش حقوقی این جوان ایرانی را در کنار تصویری از   جسد وی به چاپ رسانده اند و به گدایی و طلب مظلومیت برای بسیج و سپاه بدرگاه مخاطب خود رفته اند .

اما سپاه و بسیج می خواهند چه حقیقتی را بپوشانند ؟ آنها با انتشار فیش حقوقی 700 هزار تومانی ، بسیجی در خون غلطیده و  در کنار آن  منتشر کردن فیش حقوقی ماهیانه  70 و 30 و 100و 42 میایونی مدیران بیمه آسیا می خواهند به مردم ایران این پیام را بدهند که ببینید ما سپاهیان و بسیجیان با حقوق 700 هزار تومانی  برای دفاع از وطن در خون خود می غلطیم و آقایان مدیران دولتی در جای امن نشسته و ماهیانه دهها برابر بسیجی در خود غلطیده حقوق می گیرند !! اما این حقیقت را نمی گویند که همین مدیران اختلاسگر بیمه ایران  که بناحق ماهانه تا 100 میلیون تومان هم حقوق می گیرند ، در درون همین نظام اسلامی و امام زمانی رشد و تربیت و پرورش یافنه اند ،  سعید بذر پاش ها و رضا سراج ها و آقا زاده های رامین و عارف و نوه و نوه زاده های هر آخوندو ملا  و روضه خوان بیمقدار که امروز نوکیسه های و میلیارد های ایران هستند ، از کجا آورده اند و دردرون کدام  سیستم به این ثر وتها دست یافته اند و بر ملت ایران فخر می فروشند ؟

  این مدیران نالایق و اختلاسگر همان بسیجی است که شهید نشده است و زیر سایه آقا و بیت و رهبران سپاه و با تربیت شدن در مکتب حدادیان و محمود کریمی و هلالی  به دزدان اموال مردم تبدیل شده اند . ای کاش که همه اتان شهید می شدید و شهید بشوید و اسیر این سیستم دزد پرورو بقول شما علی وار نشوید و نمی شدید  و به مدیران اختلاسگر تبدیل نمی شدید و نشوید ..

  چگونه است ، چگونه است که   اگرزن ودختری در خیابانی دور افتاده حجاب از سر بر گیرد ، دهها مامور و بسیجی سر کوبگر برای نگهداشتن آبروی اسلام ازسقوط با چوب و چماق و دستبند در آنجا مانند اجنه ظاهر می شوند ، اما رهبر پر ادعا و بی بصیرت و بیعرضه  حکومت اسلامی  علی خامنه ای ، حقوق 100 میلیون تومان در ماه را درست زیر بینی اش نمی بینید ؟ می بینید و می دانید و نمی توانید بر علیه اشان هیچ کاری بکنید چون خودتان نیز به این فساد ها آلوده هستید ، با انتشار فیش حقوقی  مدیران بیمه  می خواهید بگویید شما اصولگرا یان پاک و مطهر هستید ؟ قریب به اتفاق  اساتید دانشگاه ، مدیران بیمه ، روسای بانکها  از اعضای سابق سپاه هستند که ضمن حفظ ارتباط سازمانی اکنون در پست دیگری به دزدی  اموال و حیف و میل ثروت مردم مشغول هستند .

شما رهبران حکومت نالایق اسلامی ، با پرورش رهبران اقتصادی و نظامی وسیاسی میلیادر، با اشاعه فرهنگ مصرف با استفده از اتو مبیل های چند ده میلیون تومانی ، با سفرهای خارج  کشور خانوادگی ، چنان حسرتی دردل و  فقیران بیچیزان ایجاد می کنید که بخش هایی از جوانان ما که می دانند هیچگاه به چنین امکاناتی دست نمی یابند به اعتیاد و فحشا و بزهکاری روی می آورند  و اسیر سیستم قضایی بیرحم ومروت اسلامی شمایان شده و یا دستشان را می برید و یا زندانشان و یا اعدامشان می کنید . دسته دیگر از جوانان ما  در آرزوی تبدیل شدن به رهبران میلیاردی سپاه ، از خدمت در بسیج شروع می کنند و یا به سرکوبگر حرکات حق طلبانه کارگر و معلم و دستفروش و کارمند تبدیل می شوند یا توسط شما رهبران سپاهی  برای دخالت درمبارزات مردمی دیگر در کشوری دیگر  به سرزمین های دور اعزام شده و در خون خود در می غلطند .

الگویی که شما در پیش گرفته اید همان الگوی حکومت فاشیستی هیتلری است ، وی خود نیز شعار عدالت طلبانه می داد  ودر آن دوران که داشتن اتومبیل آرزوی هر فرد  آلمانی بود می گفت هر آلمانی باید یک ماشین داشته باشد و از طرف دیگر هزار هزار جوانان را در جبهه های جنک به کشتن می داد و در داخل  ، خود ، پشتیبان ناعادلانه ترین سیستم اقتصادی زمان خود بود .

 ببینید ، حقوق متوسط یک مدیر  امور اداری شما که حتما هم حزب اللهی است حدود 50 میلیون تومان است ، حقوق یک کارگر در ایران حدود یک میلیون تومان است  ، شما خودتان ای دروغگویان بگویید در کجای دنیا چنین اختلاف فاحشی در حقوق یک کارگر و یک استاد دانشکاه و یک مدیر امور مالی وجود دارد ، انهم نه همه اساتید دانشگاه و نه همه مدیران بیمه که حزب اللهی های آنها چنین دستمزدهایی دریافت می کنند . خود نیز این حقایق را می دانید و بر وی مبارک نمی آورید ، کلاهتان را کمی بالاتر بگذارید .

 زود باشد که بدانید که مردم با دیدن دروغ وریا و اختلاس وفسادی که ازشما یان می بینند ، آتشی بر پا خواهند کرد و نظام سراپا ظلم و فساد شما در آن خواهد سوخت . سر نوشت دیکر نظامهای فاشیستی نیز در انتظار شماست .

**************************************************************************

 

 

Tagged as: , , , , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: