سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

برگ دیگری از اوراق کتاب پر از وحشت تمدن اسلامی به قرائت “داعش “

 

parcham2

به وبلاگ کاوه فرزند ملت خوش آمدید 

ویدیوی داعش از تربیت کودکان مجری حکم اعدام و سئوالی از ایرانیان

در ویدیویی که اخیرا “دولت اسلامی عراق و شام ” منتشر کرده است می بینیم که چگونه کودکان را تحت تربیت مذهبی به مجریان بیرحم اجرای حکم اعدام تبدیل می کنند . یکی از این دو کودک می گوید که پدرش در حملات هوایی در سوریه کشته شده است .

 اما آنچه که در این ویدیو نیز جالب توجه است اینستکه در این ویدیو و  تمرین تیر اندازی   بسوی تصویر رهبران و روسای جمهور کشور های مختلف بعنوان ” هدف ” تصویر همه رهبران جهان از ” اوباما ، ملک سلمان ، رییس اقلیم خود مختار کردستان گرفته تا اسد وپوتین  رییس جمهور فرانسه وجود دارند بجز تصویر رهبران حکومت اسلامی . آیا این اتفاقی است  که تصویر رهبران حکومت اسلامی را بعنوان ” سیبل ” استفاده نکرده اند .

؟ البته این موضوع را در متن اخبار مربوط به عراق باید مورد توجه قرار داد . همه می دانیم که در ماههای اخیر دولت “عبادی ” در عراق توانست  به پیشرفت های چشمگیری در مبارزه با ” داعش ” دست یابد و بسوی ” موصل ” پیشروی کند ، درست در چنین روزهایی ” مقتدی صدر ” با اشغال پارلمان عراق ، عملا موجب کند شدن ، عملیاتی که می رفت تا ” داعش” را در عراق زمینگیر کند شد . و داعش از ضربات اساسی جان بدر برد .

 عموم تحلیلگران بین المللی بر آن بودند که اشغال پارلمان عراق  و  تضعیف دولت عبادی در آن زمان معین ، بطور مستقیم ، به مبارزه ارتش متحد عراق بر علیه ” داعش ” ضربه جدی وارد آورد . آیا اتحادی پنهانی میان داعش و حکومت اسلامی ایران وجود دارد ؟

اینکه چه اتحادی میان حکومت اسلامی  ایران و داعش وجود دارد ما نمی دانیم اما آنچه قطعا می دانیم ، شباهت های این دو است 1- هردو دشمنی  روشن و واضحی با زندکی مدرن و نهاد و تاسیسات دولت غیر دینی  دارند 2- هر دو حکومت در پی اجرای شریعت از قصا ص و دست و پا بریدن چشم در آوردن و دختر کان 9 ساله را به شوهر دادن ، هستند 3- ادعای پوچ و توخالی ضدیت کور با آمریکا و کشور های اروپایی و تجدد زندگی نو دارند . اختلافات این دو اساسا سیاسی و بر یر رقابت های منطقه ای و نه عقیدتی است . مثلا داعش  با عربستان سعودی بیشتر تضاد دارد تا با ج.ا. وعلت هم اینستکه داعش ، سعودی ها را آمریکایی می داند ، اما در مقابل  ج.ا. شعارهای توده گرایانه ضد آمریکایی می دهد .و مهمترین شباهت این دو داشتن  رهبران عوامگرا و دادن شعار های  مبتنی بر برابری مسلمانان و برتری آنان بر غیر مسلمانان  است  که با توجه به وضعیت زندگی  فلاکتبار توده های فقیر در ایران می دانیم شعارهایی توخالی بیش نیست . شاید به خاطر همین شباهت ها است که تاکنون این دو بطور مستقیم رودر روی یکدیگر قرار نگرفته اند .

البته تا کنون  در اخبار هیچگاه از رو در وریی ، نیرو های  نظامی  ” داعش ” و ج.ا. خبری مطرح نبوده است .

*************************************************************************

Tagged as: , , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: