سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

جنازه یک بسیجی دیگر در دستان اپوزیسیون سوریه و راه سختی که در پیش داریم

parcham2

 

به وبلاگ کاوه فرزند ملت خوش آمدید 

پیر ما گفت شهادت هنر مردان است/ عقل نامرد در این دایره سرگردان است
ایدئولوژی حکومت اسلامی  تقد یس مرگ و تحقیر عقل است این نظام بوی مرگ و نیستی و خون و شکست و خفت می دهد
alandgoo

در باز نشر صدای حق طلبانه “کاوه فرزند ملت ” ما رایاری دهید 

telegram-pic-150x150

 

abbas.jpg

عباس عبداللهی  بسیجی کشته شدهدر سوریه وی خود عاشق مرک بوده است 

تحقیر عقل و زندگی و  رساندن مرگ ، نیستی و افسردگی به درجه فضیلت  از ویژگی های اساسی فاشیستها است  . یکی از شعارهای فاشیستها در ایتالیا این بود که : مر گ بر عقل ، زنده با مرگ .و موسولینی  می گفت : ما آن نوع زندگي را خواستاريم که فرد از طريق قرباني کردن منافع خصوصي خود و از طريق مرگ خويش آن وجود روحاني کاملي را تحقق ببخشد که ارزش او در مقام انسان در آن قرار دارد. حالا یه این شعر مبتذل بسیجی ها و مداحان خامنه ای توجه کنید .

پیر ما گفت شهادت هنر مردان است/ عقل نامرد در این دایره سرگردان است

این شعر بسیجی  تمامی اهداف و نگرش فاشیستهای ایرانی  نسبت به تحقیر  زندگی  و خرد انسانی را در خود جمع کرده است  ..

  حرفهای ” خامنه ای ” و رفتار بسیجی ها ، چقدر به تفکرات موسولینی و فاشیستها شبیه است . ضدیت با سر مایه داری ، سرکوب دگر اندیش و اقلیت های نژادی و مذهبی  و تحقیر زنان و دگر باشان و کمونیستها و اعدام و اعدام و جنگ  و دخالتگری نظامی و نهایتا در افکندن کشور به فاجعه  و تجزیه کشور ، آیا حکومت اسلامی هم به این راه می رود؟

 عباس عبداللهی بسیجی در خون درغلطیده  به آرزوی خود که رسید  

 وقتی می گو ییم حکو مت اسلامی حکومتی  فاشیستی است فقط برای تحقیر حزب الله و دادن ناسزای به این دشمنان ملت نیست ، اگر قبول کنیم این حکومت فاشیستی است  یعنی همانند ایتا لیا و آلمان ، بخش هایی از خود مردم و اتفاقا فقیرترین آنها که بدلیل اختلاس های حکومتگران  بخاطر تحریم ها ، بخاطر بی لیاقتی و عقب مانده بودن حکومتگران از تغیی ر شرایط زندگی خود نا امید شده اند ،  اسیر تبلیغات گمراه کننده سران نظام شده و علت بدبختی ها و نا مرادی های خود را در آمریکا و اپوزیسیون و غرب و سرمایه دار ی می بینند و برای سرکوب هر کس که مداح و روضه خوان و ملا و سپاهی که بگوید این همان است که شما هارا بدیخت کرده  آماده و جان بر کف هستند . در این ویدیو  ببینید این بسیجی که مشخص است اتفاقا  یک شبه نظامی بسیار با استعداد و پرتحرک است ، چگونه عاشق مرگ بوده  است  ، خامنه ای و دا رو دسته اش هم اتفاقا برای پیشبرد برنامه های ماجراجویانه نظامی که آنها هم اساسا برای به گروگان گرفتن امنیت منطقه و بده بستان با آمریکا و در جهت کرفتن تضمین امنیتی از قدرتهای جهانی برای بقای بیشتر حکومت اسلامی است ، به چنین به جان آمدگانی از دنیای مدرن و زندگی نیاز دارد ، نه اینکه هرکس در راه این حکومت می جنگد فقط  از سر فقر است ،  اما قطعا آن فقرایی که به باورهای شبه دینی – فاشیستی  حکومتگران روی بیاورند به سربازان جان بر کف و جنگنده این نظام تبد یل میشوند که این اعتقاد  خود به حکومت را فقط زمانیکه کشور و مردم را به فاجعه مر گبار سقوط کشور دچار کنند ، از دست می دهند و تنها آن زمان  به حکومت در مانده پشت خواهند کرد . آورد    نگاهی به فیش حقوق یکی از بسیجیانی که پیکرش بر خاک سوریه به خون خود در غلطیده بود گویای این حقیقت است .

 حکومت  این فقرا و در ماندگان  را در گردانهای بسیج و سپاه سازمان داده و گاه انهارا به سوریه میفرستد و گاه بوسیله انان کارگر و معلم و دانشجو و کارمند اصلاح طلب را سرکوب می کند و در آینده ای نه چندان دور آنها را برای منکوب کردن دولت روحانی به خیابان خواهد.

پدیرش این واقعیتها  عرصه های جدیدی در افق دید  یک مبارز واقعی برای  سرنگونی ج.ا. می گشاید ،  و دیکر نمی توان خوش خیالانه نظام را در آستانه فرو پاشی دانست و هر سه ماه یکبار وعده سقوط رژیم در سه ماه آینده را داد .

 راه سختی روبروی ما است و  باید بدنبال پیدا کردن راهکار های مبارزه با یک رژیم فاشیستی با ایدئولودینی که در عین حال و با شعارهای عدالت طلبانه  و دفاع از شیعیان توانسته است در داخل و خارج از کشور متحدین جان بر کفی پیدا کند بود . در این باره بازهم خواهیم نوشت .

  عباس عبداللهی – این همان بسیجی است که ویدیوی جسد غرقه بخون  اورا در بالا دیدید 

**************************************************************

Tagged as: , , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: