سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

آنان که که دانشجو و دستفروش و کارگر و حتی حیوانات را تا حد مرگ شکنجه می دهند و این کار را ثواب می دانند

 

parcham2

به وبلاگ کاوه فرزند ملت خوش آمدید 

 آنان که  که دانشجو و دستفروش و کارگر و حتی حیوانات را تا حد مرگ شکنجه  می دهند و این کار را ثواب می دانند

 

alandgoo

در بازنشر صدای حق طلبانه ” کاوه فرزند ملت ” ما را یاری دهید 

یکی از ویژگی های فاشیستها آزار دادن تا سر حد مرگ هر کس است که از نظر جمعیتی  یا در اقلیت است ، یا از نظر فاشیستها نقطه ضعفی دارد ، یا ایدئولوژی انها می گوید که این موجود شیطانی است ، و یا کسانی که واقعا تهدیدی برای حکومت آنان  به حساب می ایند . به این خاطر است که در حکومت فاشیستی اسلامی ، بهایی سرکوب می شود چون حاوی بذر مبارزه با خرافات است ، دانشجو شلاق می خورد چون با خود دانش و چراغ آگاهی را حمل می کند ،  کارگر و دستفروش زحمتکش به گلوله بسته می شود چون ناکار آمدی و بی لیاقتی سردمداران حکومت اسلامی  در  بر آورده کردن حداقل معیشت مردم بر خاک افتاده را به عیان به نمایش می گذارد ، زنان تحقیر می شوند ، کتک می خورند ، بر روی آنان اسید پاشیده می شود ، چون اینان الگوی تحمیلی حکومتی ها را به به چالش کشاندن حجاب اجباری ،به مبارزه می طلبند ، تاریخ وتمدن  و سنت های پر افتخار ایران و ایرانی به لجن کشیده می شود چون در مقابل هجوم مشتی عرب زده بی هویت ،سر فراز ایستاده است.

 در این حکومت حتی ” سگ ” هم مورد ضرب و شتم تا حد مرگ قرار می گیرد ، چون حزب اللهی ها می گویند پیامبرشان گفته است در هر خانه ای که سگ باشد ، آنجا هم شیطان حضور دارد . آری در این حکومت هیج کس در آسایش نیست مگر وابستگان به حکومت و مزدوران آنان که یا با زر و یا با تزویر از اینان دفاع می کنند .

دختری را هنگام دستگیر کردن بجرم مسخره بدحجابی جنان مورد ضرب و شتم قرار می دهند ، که از درد و ترس جیغ می کشد ، 

 آیا این دختر  که زیر باتوم حزب اللهی ها از درد بخود می پیچد  همان دخترناز  پدرو مادرش نیست  که اگر خاری به پایش می نشست ، آنان از درد وی بیتاب می شدند ؟ پس چرا اینجا دراین  خیابان و در کشور خود  مثل یک موجود بی پناه به این روز افتاده است ، ؟ آیا  اعراب بیابانگرد دگر بار زن و دختر ایرانی را به اسیری می برند؟

  در ویدیویی جوانی به شلاق بسته شده است و از درد مانند یک حیوان زوزه می کشد

 در هچ کجای دنیا حتی با حیوانی این رفتار را نمی کنند  آیا می دانید در زندانهای رژیم اسلامی هر لحظه و هر دقیقه دهها زن و مرد را با همین شدت شلاق می زنند تا اعترافات دروغین  را به آنها تحمیل کنند ؟

 ، ببینید در ویدیویی چرخ لبو فروشی یک دستفروش را با چنان خشونتی خرد می کنند که توگویی قوم مغول هستند که دگر بار برایران و ایرانی تاخته اند و باز ببینید ، وانت یک دستفروش دوره گرد را چنان به گلوله می بندند که شاید آن دستفروش بعد از این حادثه به خیل کارتن خوابها یا معتادها . یا سارقی که بزودی باید دستش قطع شود پیوسته شده باشد . در ویدیویی دیگر ببینید جوانی را بجرم بلند بودن مویش تحقیر می کنند ، موهایش را می سوزانند و اورا با نامردی تمام کتک می زنند . 

در نمایشی دیگر مزدوران حزب اللهی و بسیجیان تا سر حد مرگ حیوانی را کتک می زنند و بر زوزه های وی می خندند. اینان که حیوانی را چنین آزار میدهند از حیوان هم پست تر هستند .

آیا آن جوانی که به قصد خود کشی خود را به زیر چرخ ماشین ها انداخته است و در د مندانه فریاد می کشد همان لبو فروشی است که دیروز بساط کسبش پایمال خشم بسیجیان و ماموران شهرداری شد ؟ ایا آن دختری که خود را از یک آپارتمان به زیر پرتاب کرد ، همسر و یا دخترهمان راننده وانتی است که دیروز ماموران حکومتی ، وانت وی را به گلوله بستند ؟

اما ما مردم ایران مجازات  این جانیان را به آسمان حواله نمی کنیم ،  آنگاه گه مردم به خونخواهی و انتقام و حق طلبی  بر خیزند  اینان را چون عقابی تیز پرواز از لانه های زیر زمینی اشان و یا ستیغ کوهها می با بند و حق افتادگان در خون طپیده را از اینان خواهند گرفت .

 این جملات آرزو نیست ، خواب و خیال نیست ،  ببینید چگونه  همین الان هم در همین روزها  در شهرستان کهنوج ، خود رو ماموران انتظامی به گلوله بسته شده است . مجید کاووسی را به یاد دارید ، همان ایرانی آزاده ای که وقت بدار آویخته شدنش لبخند می زود و داد ستان مزدوری را که به ناحق به وی حکم شلاق داده بود ، ترور کرده بود ؟ هزاران جوان ایرانی در انتظار روز موعود انتقام از حزب الله بی تاب هستند و لحظه شماری می کنند . ما عقاب وار اینان را چونان لاشه ای متعفن بر چنگال خواهیم کشید و جسدشان را در دره ای دور در مردابی متعفن رها خواهیم کرد . هر ایرانی “کاوه” ای است و هر ” کاوه ” پرچم  سرخ “شیرو خورشید” نشان خوانخواهی ایرانیان را بر دوش می کشد . تا باد چنین بادا .

 

مرغ سحر ناله سر مکن

 دید گان خسته تر مکن

 گوشمان ز ناله کر مکن

ناله سر مکن ناله سر مکن

 نغمه های شادمان خوان

صد سرود جاودان خوان

 با نوای عاشقانه خوان

 بر دهان ظالمان بزن

از گناهشان گذر مکن

Tagged as: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: