سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

اصابت موشک به خودرو ملا منصوروبازی ابتدایی حکومت

parcham2

به وبلاگ کاوه فرزند ملت خوش آمدید 

مرگ ملا منصور با موشک آمریکایی و بازی ابتدایی حکومت اسلامی ایران  در افغانستان
خوش خدمتی به آمریکا برای گرفتن تضمین ادامه حضور در عراق و سوریه و لبنان ، که این خود تاکتیکهایی است که هر چند در کوتاه مدت به اهداف “جماران ” خدمت می کند اما  قطعی نیست که الزاما و در دراز مدت چنین همکاری ها و اشتراک منافع میان دو دشمن خونین یعنی ” ایالات متحده آمریکا ” و حکومت اسلامی ، ادامه یافته و زمینه های اجرایی داشته باشد
alandgoo

بشنوید 

شکی نیست که حکومت اسلامی هر چند که با بنیاد گرایان مسلمان دیگر حتی از نوع سنی آن   دارای اشتراکات عقیدتی و دینی در بر پا نگهداشتن و اجرای شریعت حتی از نوع ” بوکو حرام ” آن هست ، .  اما برای سر دمداران حکومت اسلامی ، حفظ نظام از اصل و اساس دین هم واجب تر است و اینان در مقابل داعش و القاعده و طالبان ، آنگاه که  از جانب اینان خطری برای حکومتشان مطرح باشد و یا بتوانند از نابود کردن اینان منافعی حاصل کنند و لازم باشد میان اشتراکات فکری – عقیدتی و منافع نظام یکی را انتخاب کنند ، قطعا به اثدئولوژی و خدا و دین و این حرفها پشت کرده و ملا منصور که جای خود دارد چوب حراج به مسلمانان چچن و ایغور و تتار و…. خواهند زد .

mola mansoor

اسکناس های ایرانی  در حود رو ملا منصور یافته شد 

 اکنون میان “جماران” و ” واشنگتن “، زمینه های فعالیت مشترک در مبارزه با افراط گرایی  سنی –سلفی و در زمینه توافق موسوم به “برجام ” مطرح شده است . “جماران ” بر مبنای سیاست از این ستون به ان ستون فرجی است و با اتکا به سیا ستهای خاور میانه ای ” اوباما ” در حال حاضر ، با کمک آمریکا ، ضمن ارائه خدمات مورد نیاز ” کاخ سفید ”  دشمنان خونخوار  منطقه ای سلفی خود را نیز نابود می کند ، البته این سیاست منجر به انزوای کامل ملاهای حاکم بر ایران در دنیای یک میلیاردی اسلام شده است ، اما  رو حانیت شیعه از نظر تاریخی همیشه  و زمانی با کمک  انگلستان در خنجر زدن به پشت ” امپراطوری عثمانی ”  چنین نقشی را در ضربه زدن به دنیای اسلام بازی کرد و امروز و بعد از موضع گیری های رهبران حرکت موسوم به ” بهار عربی ” از قبیل ” مرسی ” و ” غنوشی ” بر علیه حکومت اسلامی    این نقش را باکمک آمریکا بازی می کند و این سیاست رویکرد جدیدی در موضع گیری های منطقه ای روحانیت شیعه نیست  و پس زمینه تاریخی دا رد .

 با توجه به واقعیت های بالاست که احتمال اینکه  ” خامنه ای ” ، ملا منصور ” را به ” اوباما ” فروخته باشد مطرح می شود . در باره علت و چرایی اعتماد رهبران ” طالبان ” به سیستم امنیتی – دیپلماتیک  ایران ، باید توجه کرد که رهبران طالبان و القاعده از نطر شخصیتی ، تیپهای بسیار سنتی بوده و در مخیله اشان هم نمی گنجد که کسی مهمان خود را بفروشد ، یاد دارید که وقتی که ” اسامه بن لادن ” در افغانستان” حضور داشت ، اینان حاضر به تحویل دادن وی به ” آمریکا ” نشدند وحمله آمریکا را در این راه پذیرا شدند ؟. اما مثلا رهبران حکومت در ایران یا ” ابوبکر البغدادی ” که در روابطی شبه سکولار رشد یافته و تربیت سیاسی گرفته اند ، برایشان سنت ها و عادات ماقبل مدرن جوامع سنتی ، مدتهاست که رنگ باخته است . اینان بیشتر و ” داعش ” در مقیاس محدود تری  از سنت و دین بیشتر بعنوان یک ابزار حکومتی و سیاسی استفاده می منند و به خزعبلاتی که در جهت جذب هوادار می گویند ، خود شان هم باور ندا رند .

mola

می توان با احتیاط گفت که حکومت اسلامی ، هما نطور که به آمریکا در سرنگونی ” صدام حسین ” و ” طالبا ن ” کمک کرد این بار هم ” ملا منصور” این ملای ساده دل و بشدت ایدئو لوژی زده را به “آمریکا” فروخته باشد . درست در فردای کشته شدن “رهبر طالبان ” ، ” غنی ” رییس جمهور افغانستان ، به ایران سفر می کند و “جان کری ” از “منصور ” بعنوان عامل مزاحم برای پیشبرد مذاکرات صلح در افغانستان یاد  می کند .  ” اشرف غنی ” به این مذاکرات برای بازگشت آرامش به کشورش نیاز وافر  دارد ، ” آمریکا” می خواهد اثبات کند که سیاست هایش در افغانستان منجر به بر روی کار امدن دولتی غربگرا در آن کشور پر آشوب شده است و به حضور نظامی پر هزینه خود  در آن کشور با سر بلندی  خاتمه دهد . اما انگیزه ملاهای ایرانی ، در این میان و برای این عمل چه بوده است ؟(1)

 می توان اقدام احتمالی ” خامنه ای ” و “سپاه ” را در این آدم فروشی  ، ریسکی پر خطر برای دستیابی به اهدافی کاملا زود گذر و موقتی دانست .خوش خدمتی به آمریکا برای گرفتن تضمین ادامه حضور در عراق و سوریه و لبنان ، که این خود تاکتیکهایی است که هر چند در کوتاه مدت به اهداف “جماران ” خدمت می کند اما  قطعی نیست که الزاما و در دراز مدت چنین همکاری ها و اشتراک منافع میان دو دشمن خونین یعنی ” ایالات متحده آمریکا ” و حکومت اسلامی ، ادامه یافته و زمینه های اجرایی داشته باشد .

(1) سایت منتسب به ” قاسم سلیمانی ” موجود بودن هر گونه ویزای ایران در پاسپورت ” ملا منصور ” را اساسا منکر شد :برخی رسانه های امریکا از ساعت اول انتشار اخبار ترور ملااختر، درصدد بودند این خبر را به گونه ای ناشیانه به ویزایی ادعایی جمهوری اسلامی ایران در پاسپورت پاکستانی وی منتسب نمایند و یا در یک خط شانتاژ دیگر ترور ملااختر را محصول اقدامات مشترک جمهوری اسلامی ایران وامریکا القا نمایند موضوعی که از خلال مستندات مراجع امریکایی بی پایه و تهی بودن آن ازحقیقت کاملا عیان است    

http://qasemsoleimani.ir/article/8418.html

البته ویزای  ورود به ایران و مهر های متعدد ورود و خروج وی را  را در بالا دیدید ، جمهوری اسلامی اگر ادعا می کرد این ویزا تقلبی است بیشتر با عقل سلیم جور در می آمد تا اساسا وجود ویزای ایران  در پاسپورت بدست آمده در وسایل ” ملا منصور ” را تکذیب کند .

*********************************************************************

” علی خامنه ای ” دچار توهم توطئه نیست !  ، ” حکومت اسلامی” دشمنان خونینی  دارد .

پیامد های انتخابات هفتم اسفند : در گرفتن آتش در خیمه گاه ولایت

علت تحرکات ضد امریکایی خامنه ای پس از » برجام» چیست ؟

آمریکا و اروپا چه زمانی » از حمایت از ج.ا . پشیمان خواهند شد

 

 

Tagged as: , , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: