سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

زنان و دختران و جوانان در مبارزه با حکومت اسلامی در میدان نبردی به گستردگی ایران آریایی

 

parcham2

به وبلاگ کاوه فرزند ملت خوش آمدید

telegram-pic-150x150

alandgoo

 ” خامنه ای ” ، ” سپاه” و دستگاه عریض و طویل امنیتی ، اطلاعاتی  و انتظامی حکومت اسلامی مثل موش صحرایی از عقاب تیز پرواز ، از زنان و دختران ایران می ترسند ..باور ندارید ، گشت نامحسوس فقط چند روز اجرایی شد و در مقابل مقاومت فقط چند نفر از زنان و دختران شجاع ایرانی ، متوقف شد. این یعنی ترس از مقاومت و تبدیل شدن آن به حرکت اعتراضی عمومی

باز داشتها ، تحقیرها ، پیامهای ” از فاطمه اینگونه خطاب  است ” و ….. برای باحجاب کردن زنان ودختران ایرانی برای بشوهر دادن انها در 9 سالگی برروی  بجز خانوده پاسداران و مشتی از عقب مانده و خرفت ترین  افراد اثر نکرد .  در تالار عروسی  زن و مرد مختلط می رقصند و پایکوبی می کنند ، تالار تعطیل می شود ، در خیابان بالاتر از 100 جوان دختر و پسر مختلط می رقصند ، با انها چکار می کنید ؟ دختری نوجوان حجاب اجباری خود را در مقابل دوربین بر می دارد  و می گوید می خواهد با الگوی حکومتی پوشش برای زنان  بجنگد .

 ارتش شما حزب اللهی ها چند نفر است ، یک میلیون ، دو میلیون ؟ ارتش ما قریب به 30 ، 40 یا 50 میلیون است ، در یک جنگ فرسایشی شما که در حال دفاع هستید شکست خواهید خورد . این قلعه ای که در آن پناه گرفته اید قلعه ارتجاع و عقب ماندگی است .

 میلیونها زن و دختر ایرانی و برادران آنها ، مردان ایرانی مانند فرهاد ، تیشه فرهنگ و ادب و هنر ایرانی بدست در حال شکل دادن به کشورشان ، آنطور که خود می خواهند هستند تا به ” شیرین ” ، آزادی و زندگی آزاد برسند . ما مانند طوفان در حال آمدن هستیم و طوفان زن و مرد ایرانی آزادی خواه شما را با خود خواهد برد . شما مانند برف در مقابل آفتاب تموز  اراده آتشین و طوفانی مردم ایران آب خواهید شد . ایرانیان ” مغولان ” وحشی را ” رام ” کرده و از سرزمین خود راندند ، شکست دادن شما ها هر چند که از مغولان هم وحشی تر باشید ، کار سختتری نیست .

 

**************************************************************************

چند دلیل از میان هزاران دلیل که تمدن اسلامی تمدنی نه در حال احیاءکه در حال زوال است .

ایرانیان تا کی اجازه می دهید این فاسدان حزب اللهی بر شما حکومت کنند !! + صدا

آیا «فدراسیون روسیه » محکوم به فروپاشی تدریجی است ؟

در » تمام کش کردن » حکومت فقیهان و وظایف ما

Tagged as: , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: