سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

مسئول بسیجی نیروی انتظامی : مگر امام در دریا غرق شده که در 15 خرداد همه فاسدان به شمال می آیند

 

parcham2

به وبلاگ کاوه فرزند ملت خوش آمدید

telegram-pic-150x150

 

مرگ خمینی بسیاری فایده ها برای ملت ما داشت ، اما قبل از همه فایده ای که همه از آن بهره مند میشوند را بگویم و آن آینکه 14و 15 خرداد تعطبل رسمی اعلام شده و مردم سر از پا نشناخته از این دوروز حظ وافر میبرند ، آنهایی هم که  وسعشان می رسد به کناره های دریای خزر رفته و آنجا استراحت می کنند . حزب اللهی این شادی مردم را خاری در چشم خود می بینند و آنرا بدرستی بی اعتنایی اکثریت مردم به مرگ خمینی تعبیر کرده و چنانچه در ویدیو می بینید این مسنول بسیج میگوید : در این دوروز مشتی هوسباز!! و هرزه به شمال آمده و این منطقه را به گند می کشند . البته آنچه که این حزب اللهی گفته قطعا لایق خود و امثال خودش است . اما این واقعیتی است  که مردم خوشحال هستند که ” خمینی ” بیش از آن زنده نماند تا  :

  • مملکت را دوباره درگیر جنگ خانمانسوز دیگری کند و یک میلیون جوان ایرانی را به کشتن بدهد و آخر هم بگوید : من جام
  • زهر را سر می کشم
  • تا دروغ وریا و تقلب را بیشتر از این در کشور نهادینه کند ، اساس دروغ و خدعه در حکومت اسلامی همان موقع گذاشته شده و تا کنون هم ادامه دارد که وی در پاسخ به سئوال چرا حرفاهایش بعد از بازگشت به ایران عوض شده ،پاسخ داد : آنموقع آنطور گفتم حالا ابنطور می گویم ، خدعه کردم .
  • وی گفته بود که می خواهد برسر هر میدانی بساط دار براه اندازد وفکر می کرد آنقدر که کشته بود و دار زده بود کافی نبوده و انقلابی عمل نکرده وباید بیشتر بکشدو سنگسار کند ، این ها جملات خود خمینی است گوش کنید .
  • وی در ابتدای بازگشتش از پاریس قول برپایی حکومتی مبتنی بر عدل و داد و برابری داد ، اما به مجرد دست یافتن به قدرت خود و طرفدارانش بساط اختلاس بی حد و حصری که خود حزب اللهی ها هم فریاد اعتراض اشان بلند شده براه انداخت . و در حقیقت مردم را برای بدست آوردن قدرت سیاسی فریب داد .
  • وی فقط 10سال بعد از انقلاب اسلامی زنده بود و آثار آن 10 سال تا کنون از کشور ما ٍ کشوری سر آمد فقر و فساد و فحشا و اعتیاد و نابرابرترین کشور ها را ساخته است ، اگر ” خمینی نه 10 سال ، 20 سال پس از 1357 زنده می ماند، قطعا از این کشور اثری باقی نمی ماند . پس مردم حق دارند که از مرگ خمینی شاد باشند و به مراسم حکومتی بزرگداشت سالمرگ وی نروند

 در این دو روز عبور و مرور در جاده های شمال چنان متراکم است که پلیس راهنمایی مجبور است جاده ها را یکطرفه کند . مردم احترامی به خمینی ندارند مگر مشتی حزب اللهی که از خرفت ترین و عقب مانده ترین اقشار اجتماعی ایران هستند .

در این دورور  شرکت کنند گان در چند  مجلس جشن و پارتی که  در فرحزاد و بند عباس ، بر گزار شده بود ، دستگیر شدند . ، خالا که همه میزنند و می رقصند ، ماهم از قافله عقب نمی مانیم یک ویدیوی  شاد شاد برای شما نمایش می دهیم .

***********************************************************************

زنان و دختران و جوانان در مبارزه با حکومت اسلامی در میدان نبردی به گستردگی ایران آریایی

آنان که » پارلمان عراق را اشغال کردند سربازان «قاسم سلیمانی » بودند .

لحظه اصابت موشک به خود رو ” ملا منصور” + ویدیو و بازی ابتدایی حکومت اسلامی در افغانستان

علی لاریجانی رئیس مجلس دهم شد+کلاه بزرگی که “خامنه ای ” بر سر اصلاح طلبان وشرکت کنندگان در انتخابات گذاشت

 

Tagged as: , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: