سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

امروز عضو ” داعش ” برادر خود را اعدام کرد ، 30 سال پیش درج.ا. مادری فرزند خود را به جوخه اعدام سپرد

parcham2

به وبلاگ کاوه فرزند ملت خوش آمدید

telegram-pic-150x150
امروز در سایت های ” اصولگرا ” ویدیویی منتشر شد که در آن خبر حادثه هولنا ک ، اعدام برادری بدست برادر دیگر خود که عضو داعش بود را اعلام می کرد .

 سایت های سایبری سپاه  و “سایت قاسم سلیما نی ” ، که منتتشر کننده این خبر و ویدیو بودند ، با این خبر می خوا ستند فقدان عاطفه در میان اعضای داعش را به رخ بکشند ، اما مگر ما ایرانیان از یاد برده ایم که در میان طرفدران ” روح الله خمینی ” ، مادرمحمود طریق الاسلام پسر  خود را تحویل  کمیته داد و در لحظات قبل از اجرای حکم اعدامش به او می گفت : اگر گناهکار نباشی به بهشت خواهی رفت !!  و بعد خمینی وی را به عنوان مادر نمونه انتخاب کرد . هاشمی رفسنجانی نیز وی را با جملات زیر تقدیر کرد : هاشمی ضمن تقدیر و تمجید از شهامت یک مادر که پسر ضد انقلابش را به مامورین معرفی کرده گفت :

امثال این اشخاص با این ایمان و خلوص که بهشت را بر جهنم ترجیح می دهند زیاد است و همین طور توده کمک دهنده که از این بابت هم الحمدالله مراجعه کننده زیاد داریم.

 مگر وزارت اطلاعات ، فرزندان “ربیعی ” وزیر کار ، ” حسن روحانی ” رییس جمهور . محسن رضایی را بقتل نرساند و این پدران بی عاطفه برای حفظ مقام خود از خون فرزندان خود نگذشتند ؟

هر آنچه امروز ” داعش ” می کند ، را شما نیز انجام داد ه اید .

ممکن است بگویید داعشی ،  خود اعدام می کند اما ” حزب الله ” ، ضد انقلاب را به دادگاه تحویل می دا د . بااطمینان می توان گفت ، اگر شما نیز  در معرکه داخلی  می افتادید ، کسی را به داگاه تحویل نمی دادید و خود مستقیما حکم اعدام فرزند و برادر خود را در خیابان اجرا می کردید .

” داعش ” و” بو کو حرام ” و حزب الله لبنان  و ” حشد الشعبی ” عراق  فرزندان ” انقلاب اسلامی ایران”  هستند که هر کدام بنا بر مقتضای فرهنگی که در آن رشد یافته اند یک شریعت و یک دستور العمل را با اشکال  و شیو ه های مختلف انجام می دهند .

********************///////////////////////////////////////*********************

چند دلیل از میان هزاران دلیل که تمدن اسلامی تمدنی نه در حال احیاءکه در حال زوال است .

 

 

Tagged as: , , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: