سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

سنت کثیف ” دختر کشی ” این بار در ” خوی “

 

این سنت های کهنه و عقب مانده که حکومت اسلامی نیز سهمی بزرگ در منجمد نگهداشتن آنها دارد تاکی موجب دختر کشی ، تنبیه بدنی فرزند ، کشتن همسر ، چند همسری مردان و …. می شوند ؟

 مجری چنین حوادث دردناکی در جامعه ما عموما مردان و با پشتگرمی “قواعد عهد شتر چرانی”  حکومت اسلامی است که بر کشور حاکم است . آیا  می توان صحنه ای از این در دناکتر و جانکاه تر متصور شد که دختر جوانی یدست پدر بی عاطفه خود یر کف خیابان غرق در خون افتاده باشد و آنهم بخاطر اینکه با پسری دیده شده بوده است که آن پسر خواستگار او بوده ، سنتها این سنت های قاتل از خرافه ها گرفته تا عادات زشت رفتاری در میان ما ایرانیان باید منهدم شوند ، عامل اساسی و سیاسی حفظ و ماندگاری این سنتها حکومت خرافه پرور اسلامی  است  که چون اختاپوسی بر پیکر وطن و مردم ما افتاده و توان حرکت را از ما گرفته است .

 پدری که از ادامه رابطه میان دخترش و پسری که به خواستگاری او آمده بود باخبر شد به ضرب دو گلوله او را به قتل رساند.

GHATEL

این حادثه صبح امروز در شهرستان خوی رخ داده است و شنیده ها حاکی از آن است که خواستگار فعلا متواری است.

این تیراندازی ساعت 9 و 15 دقیقه صبح امروز مقابل دانشکده پرستاری خوی روی داده است.

همچنین گفته می شود این پسر و دختر به هم علاقمند بودند و پسر به خواستگاری هم آمده بوده است. پس از خواستگاری پدر دختر جواب رد داده ولی این دو حاضر به قطع رابطه خود نشدند.

یکی از شهروندان اهل خوی در این باره گفت: گویا پسر و دختر قصد فرار داشتند که پدر دختر دست به تیراندازی و کشتن فرزند خود کرده است.

این در حالی است که گفته می شود مردی که تیراندازی کرده از ساکنان روستای «عذاب» از توابع خوی بوده است و محل تیراندازی نیز خیابانی است که از آن به سمت ارومیه می توان رهسپار شد.

 فرید یکی از اهالی خوی نیز به خبرنگار ما گفت: محل حادثه پیشتر جایی بود که اتوبوس های میان شهری به مقصد ارومیه توقف داشتند و به اصطلاح اینجا محل گاراژهای شهر بود.

 ابراهیم یکی دیگر از اهالی خوی نیز درباره چگونگی وقوع این تیراندازی توضیح داد: گویا مردی که امروز تیراندازی کرده از قصد دخترش که می خواسته با خواستگار خود فرار کند با خبرشده است. این مرد پس از آنکه دخترش را به همراه پسر جوان در بلوار ولیعصر می یابد با اسلحه به تهدید پسر می پردازد.

 این ساکن اهل خوی در تشریح وقوع تیراندازی افزود: دختر نیز وقتی می بیند پدرش اسلحه رابه سمت خواستگار او گرفته خود ا جلوی لوله تفنگ قرار می دهد تا مانع آسیب دیدن پسر شود که در همین هنگام دو گلوله به دختر جوان شلیک شد.

 به گفته حاضران در خیابان ولیعصر خوی این دختر به بیمارستان منتقل شد اما تلاش های برای نجات او نتیجه بخش نبود و بعدازظهر امروز جان باخت.

************************************

منزجر کننده ترین تصویر مربوط به اجرای یک حکم در حکو مت اسلامی +.این نوشته حاوی تصویر انزجار آور است

معلم متجاوز به دختر 9 ساله آزاد شد چون دختر بجه 9 ساله بالغ و عمل با رضایت صورت گرفته است +18

تلاش برای ترور میرمحمود موسوی برادر میر حسین موسوی ، این شتری است ک

 

Tagged as: , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: