سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

اسلام آوردن ” ایزدی ” های عراق امروز و زنده شدن خاطره مسلمان شدن ” ایرانیان ” در 1400 سال پیش

parcham2

به وبلاگ کاوه فرزند ملت خوش آمدید

telegram-pic-150x150

alandgoo

بعضی وقتها از شدت شباهت هر آنچه که “داعش ” مرتکب می شود با سنتهایی که در صدر اسلام  بخصوص در جنگ و به اشغال در آوردن قلمرو و سرزمین دشمن  و بکار گیری شعار اقوام وحشی تاریخ ” النصرو با لرعب ”  یعنی بدست آوردن پبروزی فقط با ایجاد وحشت و ترس ممکن است ، .وجود دارد شگفت زده می شویم .

آنگاه که اعراب به ایران حمله کردند  در تاریخ می خوانیم که در یک نبرد تا 300 هزار زن ودختر ایرانی را اسیر کردند و دهها هزار نفر آنان را با 90 بار شتر سیم و زر به مرکز خلافت اسلامی فرستادند . یا ” خالد بن ولید ” در یک جنگ تا 1000 جفت چشم در آورد. آخوندهای ایرانی که اگر سر سیاه هستند نوادگان مستقیم آن بیابان گردها و اگر عمامه سفید هستند مزدوران آن عمامه سیاهها هستند مدتها و تا وقتی که درآرزوی واهی گرفتن رهبری جهان اسلام بودند ، هر گونه کشتار ایرانیان بدست اعراب را انکار و بدروغ لاف می زدند که پدران ما خود به استقبال اعراب رفته اند و مطهری ، آن آخوند ضد ایران و ایرانی در خدمات متقابل ایران و اسلام می نوشت. حالا ورق بر گشته است و تضادهای منطقه ای ،شیعیان و سنی ها بالا گرفته  و حکومت اسلامی هم امیدی برای قدرت گیری در دنیای اسلام ندارد ، اینستکه بتازگی  اخوندها می گویند اعراب در زمان پیامبر فقط با زبان خوش مردم کشور های دیگر را مسلمان می کردند و بعد از بر روی کار آمدن خلفا و آنهم تا زمان خلیفه چهارم ” علی ” ایرانیان را کشتار کردند که در این مورد هم آخوندها نمی خواهند حقیقت را بگویند و اهداف سیا سی ایجاد ضدیت با ” سعودی ” در پشت این حرفها ست . وگرنه کیست که نداند حتی ائمه شیعیان هم بر سر خوان یغما از مملکت های تحت اشغال نشسته بودند و خود “پناهیان ” این آخوند حکومتی  می گوید که همه ائمه ، غلام و کنیز ایرانی داشته اند و اما با آنها  خوشرفتار ی می کرده اند و یا مثلا امام سوم شیعیان “حسین ” که شاهزاده خا نم ساسانی  را بعنوان کنیز در خانه خود داشته وی را قظعا از  پدرش خواستگاری نکرده و در بازار برده فروشان یا خریده ویا بعنوان فرزند زاده پیامبر کنیز مجانی دریافت کرده است .

 

اما بحث اصلی من  ویدیویی است که می بینید که  نشان می دهد که همین ” داعشی ” ها که در توحش و حیوان صفت بو دنشان شکی نیست ، در مجلس با شکوهی که ترتیب داده اند مراسم ” اسلام آوردن ” تعدادی ” ایزدی ” را فیلم برداری کرده و سخنران می گوید که این بردران با ” رضایت کامل ” و بعد از بررسی ” اسلام ” را انتخاب کرده و اکنون به جمع مسلمانان پیوسته و….

 و همه ما می دانیم که با انان که اسلام نیاوردند و با زنان و دخترانشان چه ها کردند و در فیلمی دیدیم که چگونه دختران و زنان ایزدی را مانند کنیز و برای مقاصد کثیف  تقسیم کردند .

آیا این » ایزدی » ها که اسلام آورده اند با طیب خاطر بوده است یا برای نجات دادن زن و دختر و مال و اموال وپسران جوان خود از چنگال حیوانی سپاهیان اسلامی داعش بوده است ، جواب روشن است و این بی نواها از ترس به تاراج رفتن مال و اموال و ناموس اشان اسلام آورده اند . ببینید چگونه حتی با قاتلان فرزندان خود روبوسی هم می کنند ، الان می توان فهمید که چرا ” حافظ ” حتی برای قران و خدا و در وصف آنها شعر هم می گفته است  وپدران ما چگونه مسلمان شدند

اسلام آوردن پدران ما نیز قطعا و مسلما در چنین شرایطی بوده است ، مشت نمونه خروار است ، داعش نمونه زنده اسلام است ،  روبوسی هم می کنند اما مگر راه دیگری هم دارند ، مگر پدران ما راه دیگری داشته اند ؟  می شود الان فهمید که چرا حافظ در وصف اسلام و قرآن شعر  هم می گفته ، آخوندهای ایرانی کمی از تمدن ایران باستانی تاثیر پذیرفته اند وشرم می کنند حقیقت را بگویند و  با فرصت طلبی می  خواهند بگویند سپاه محمد و ، ابوبکر و عمر ، مانند داعشی های امروز زنان و دختران را به اسار ت نمی گرفته اند و  خون نمی ریخته اند و … تاریخ گواه است که هر آنچه که امروز داعش از جنایت می کند ، نسخه برداری کامل و بی قید و شرط از حوادث دوران صدر اسلام و فتح ایران است .

اگر اسلام اوردن پدران ما ، مانند اسلام آوردن امروز یزیدی ها که می دانیم آنان را با چه فجایعی روبرو کردند که اسلام بیاورند ، بوده است ، بر ما ایرانیان است که امروز و بعنوان اولین اقدام برای رهایی از خرافات شیعه ، اسلام وننگ تاریخی که بر پدران ما تحمیل شد از این فرهنگ ارتجاعی تحمیلی آخوند و آخوند جماعت بپا خیزیم .

فرصت تاریخی که امروز برای ما ایرانیان فراهم شده است اینستکه ، نوادگان اعراب متجاوز به ایران یعنی ” سیدها ”  و در هیئت ” خامنه ای ”  بر کشور حاکم بوده  و بر ما ، بر کارگر و دانشجو و معلم ، ظلم روا می دارند و شلاقمان می زنند و  هر گونه قیا م حق طلبانه ملی ، بخودی خود در افتادن با خرافات اسلامی و شیعی و انتقام از ظلمی خواهد بود که 1400 سال پیش از سوی اجداد بدوی سیدها و هوادارن امروزی اشان در ایران بر مردم ما رفت و سر نوشت تاریخی کشوری به نام ایران را یکسره تغییر داد  .

 ما اکنون با در افتادن با حکومت اسلامی و سر نگون کردن  این جرثومه فساد و جهل و نابرابری  ، یکبار برای همیشه انتقامی سخت از نواد گان اعرابی که امروز بر ما حاکم هستند و ان دسته از ایرانیان خود باخته ای که از اینان دفاع می کنند خوا هیم گرفت و اولین پایه های سنگ بنای ” رستاخیر ” و ” نوزایی ” ایران و ایرانی را خواهیم گذاشت

***********************************************

علی لاریجانی رئیس مجلس دهم شد+کلاه بزرگی که «خامنه ای » بر سر اصلاح طلبان وشرکت کنندگان در انتخابات گذاشت

آنان که دانشجو و دستفروش و کارگر و حتی حیوانات را شکنجه می دهند + ویدیو .این ویدیو ها هولن

» خامنه ای » ، با » انتخاب جنتی » ، نشان داد که بر سر نیزه نشسته است ..+ ویدیو. ترس خامنه ای از سقوط

جنازه غرق بخون بسیجی در سوریه و را ه سختی که در پیش داریم + ویدیو . هشدار ویدیو حاوی صحنه تا خوشایند است

 

Tagged as: , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: