سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

آنان که به مردم ایران توهین روا می دارند ” رحیم پور ازغدی “آخوند تبلیغاتچی “ا ز راست و کوروش عرفانی ” روشنفکر لوس آنجلس نشین از چپ .

parcham2

به وبلاگ کاوه فرزند ملت خوش آمدید

telegram-pic-150x150
alandgoo

بشنوید و باز نشر کنید

 

.اگر می دانید که خود شما و منبر های شما آخوندها از آنان که پای منبر شما ها می آیند چنین آدمهایی می سازد ٍ پس ما مخالفین این حکومت حق داریم

رحیم پور ازغدی که طرفدارانش وی را نظریه پرداز انقلاب اسلامی  می نامند و ظاهرا بالاترین مدرک تحصیلی وی دیپلم است و  چنین انقلابی ، چنان نظریه پردازی را لایق است . اخیر  ار قول مطهری آن آخوند ضد ایران و ایرانی گفته است : شیعیان و مردم ما  ( منظور وی ایرانیان هستند )  مشتی شارلاتان ، پر ادعا و قا لتا ق هستند . و نهایتا هم می گوید این تربیت و بر خورد نتیحه منبر های خود ما ست ، خوب باید به این حکیم اسلامی گفت ” اگر می دانید که خود شما و منبر های شما آخوندها از آنان که پای منبر شما ها می آیند چنین آدمهایی می سازد ٍ پس ما مخالفین این حکومت حق داریم که می خواهیم سایه سیاه و شوم شما را از سر این مردم و این کشور برداریم ، حرف حسابتان چیست به جهنم بروید و مردم را از شر خودتان راحت کنید .

آخوند دیگری بنام  پناهیان همان که گفته بود ” حزب اللهی اگر پولدار نباشد بیعرضه است ” یعنی حزب اللهی اگر نمی تواند بر سر خوان یغما بنشیند خودش مقصر است   با لحن تحقیر آمیزمی گوید : پدران و اجداد ما در اطراف مدینه غلام و برده بودند و زین العابدین امام چهارم آنها را جمع می کرد و چون جرات نمی کرد با خلفا مبارزه کند  ،( اینجا یادش می آید که گا ف داده و می گوید : نه اینکه جرات نمی کرد روش مبارزه اش آنطوری بود )، برای آنها روضه می خواند و آنها را به ایران روانه می کرد . بی بته بودن در این حد که از ایران و ایرانی با این لحن تحقیر آمیز صحبت کردن ، نشان از کینه عمیقی دارد که آخوند و حزب الله جماعت از عرق ملی گرایی ایرانیان دارند و هر جا که از ایران و ایرانیت صحبت می کنند حتنا باید با تحقیر همراه باشد  که به وحشت اینان از پدیده مدرن ملی گرایی برمیگردد که  همین  ملی گرایی ایرانی ، نهایتا ریشه اینان را از ایران خواهد کند .

توهین به ایران و ایرانی فقط به اصحاب حزب الله خلاصه نمی شود ، بعضی از روشنفکران که در لوس آنجلس نشسته اند و ادعاهای زیادی می کنند وقتی توان تحلیل دلائل و علل نبود حرکات مردمی بر علیه حکومت را ندارند شروع به توهین به مردم می کنند ، فعال لوس انجلسی بنام ” کوروش عرفانی ” نیز می گوید : این مردم مشتی توسری خور هستند که حکومت هر بلایی بر سر آنان می آورد سر بساط عرق و تریااک خودشان می نشینند و صداشون در نمیاد . پای سایت پورنو می نشینند .

واقعا این تلقی از مردم از زبان یک مدعی جا معه شناسی چقدر با درک ” رحیم پور ازغدی ” تربیت شده حوزه فرق دارد .؟ تقریبا یکی است .

شاید آن کسانی که با ” ازغدی ” یا ” عرفانی ” در تماس هستند از این قماش هستند ، اما میلیونها کارگر و زحمتکش ایرانی و معلم و کارمند  زیر خط فقر که بزحمت امکان دادن اجاره خانه اشان و خرید حد اقل ما یحتاجشان را دارند کجا امکان خرید عرق و تریاک و نگاه کردن به فیلم پورنو دارند ؟

آن حزب اللهی می گوید یا بساز من برقص و حزب اللهی شو  یا شما ها مشتی شازلاتان و متقلب هستید ، این آقا از لوس آنجلس فرمان می دهد یا همین الان بر خیزید و حکومت را سر نگون کنید و من رابر تخت فرمانروایی بنشانید یا شما مشتی عرق خورو تریاکی و توسری خور هستید .

ملت اما راه خود را می رود نه حزب اللهی  می شود  ونه کمونیست بشو است ، این دو گرایش افراطی چپ و راست هم هر چه می خواهند به ملت توهین کنند . آن موقع که مردم مطمئن شوند ، اپوزیسیونی کار امد وجود  مدارد و مبارزات به بیرا هه نخواهد رفت ، ایران به ورطه جنگ داخلی در نخواهد غلطید ، آنچه که بدست خواهد آمد از آنجه که هست بهتر خواهد بود قطعا بر خواهد خواست و طومار حکومت را در هم خواهد پیچید و نه به عتاب های حزب الله اعتنا خواهد کرد و نه به رهبری شما روشنفکران هتاک احتیاج خواهد داشت .

******************************************

-» حزب اللهی » اگر پولدار نباشد بی عرضه است !

 

 

Tagged as: , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: