سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

“سپاه ” با پیگیری محاکمه ” مقامات فا سد و اختلاسگر” صداقت خود را اثبات کند !

 

shiro

به وبلاگ کاوه فرزند ملت خوش آمدید
telegram-pic-150x150

براستی پس چرا انقلاب کردید ؟

alandgoo

داستان غمبار نابرابری و سرکوب ، داستان کهنه غارت و اختلاس و تفوق نظامیان  ، داستان تکراری نبود آزادی بیان برای پنهان ماندن خیانت دولتمردان و سیاستمداران و سرنوشت جوانانی که روزی با انگیزه های عدالت طلبانه به مبارزات سیاسی روی آوردند و امروز بعنوان سپاهی و بسیجی به  عامل سرکوب کارگر و دانشجو و کارمند هموطن خود تبدیل شده اند تا آخوند و حسین فریدون و فاطمه حسینی  و صفدر حسینی و بذر پاش و…، میلیون میلیون سوء استفاده کنند و بسیجی و جانبازو کارگرو اعضای جزء سپاهی   با دریافت  ماهیانه  زیر یک میلیون تومان بسوزند و باز بسیجی  یا باید جان خود را در سوریه از دست بدهد یا با ید هموطن خود را سرکوب کند ! روی سخنم با شما اعضای سپاه و بسیج است ، برای چه هدفی از سیستمی حمایت می کنید که کارگر را شلاق می زند چون گرسنگی اش را فریاد کرده است و سن فحشا درمیان فقیرترین دختران و زنان ما به 15 سال رسیده است ، برادر براستی پس چرا انقلاب کردید ؟ 

 

“سپاه ” با پیگیری محاکمه ” مقامات  فا سد و اختلاسگر” صداقت خود را اثبات کند !

 

اگر بخواهیم بی هیج آداب و ترتیبی در باره موضوع افشای حقوقهای میلیونی وزرا و مقامات  صحبت کنیم ، می توانیم بگوییم که  مطبوعات وسایتها یی که ابتدا ئا این افشا گری را شروع کردند ، رسانه هایی بودند که در ارتبا ط نزدیک آن سایتها و مطبو عات به ” سپاه پاسدارن ” شکی نیست . سایت های “تسنیم ” و “فارس ” و ” انصاف نیوز ” و سایتهایی از این دست بودند که ابتدائا اولین اسناد این دزدهی های بزرگ را که تحت عنوان حقوق و مزایا رخ داده بود ، شروع کردند و انصافا هم دست بر روی خوب موردی گذاشتند . پس بی هیچ ترتیب و آدابی در باره این موضوع خود بچه های سپاه را مورد خطاب قرار می دهیم .

چرا افشاگری کردید ؟ درد مردم داشتید یا در پی رقابت های جناحی بودید ؟

 مسئله اینست که آیا افشاگری های شما در رقابت های سیاسی و جناحی  بوده است که همه می دانند میان ” سپاه پاسدارن ” و جناح ” اصلاح طلبان حکومتی ” وجود دارد یا این افشاگری ها از سر مسئولیت و از سر احساس دفاع از حقوق مردم زحمتکش و توده زیر ستم مشتی آقا زاده تازه بدوران رسیده و روحانی زاده  صورت گرفته است . بدون شک جواب افشاگران و کادر های سیاسی ” سپاه پاسدران ” این است که تلاش آنها در این افشاگری ها دفاع از حقوق مردم زحمتکش و آن کارگرانی است که ماهها حقوق و معاش روزانه برای تهیه قوت لایموت خود را نگرفته اند ، خوب اگر اینست پس چرا موضوع را نا تمام رها کرده اید ؟ در کدام قانون جزا ، دزدی را دستگیر می کنند و بعد دزد با پس دادن مال دزدی که هنوز هم قطعی نیست که اینان چیزی را پس داده باشند    وی  را آزاد می گذارند تا این بار با چراغ و آگاهی بیشتری دزدی کند ؟ رهنمودهای خامنه ای که عموما بر مشکلات حکومت  می افزاید ..این دزدان  نه تنها باید مال دزدی را پس بدهند که باید بخاطر به زیر پا گذاشتن اعتماد  عمومی هم محاکمه و مجاذات شوند . وقتی آقای ” صفدر حسینی ” محاکمه نمی  شود ، خانم “فاطمه حسینی ” دختر ایشان با وقاحت تمام با سوء استفاده از تریبون نمایندگی مجلس ،از اختلاس پدر خود دفاع کرده و می گوید : ” ما فقط سهم خود را از سفره انقلاب برداشته ایم ”  و فقط مجور صرافی داشته ایم  صرافی پس آن تحلیل هایی که می گفتند : اصلاح طلبان حکومتی و اعتدالگرایان از نوع “حسن روحانی” و” حسین فریدون” و “صفدر حسینی” و امثالهم به هیج انقلاب و هدف والایی اعتقادی ندارند و فقط برای پر کردن جیب خود  تحت عنوان ” سهم از انقلاب ” به معرکه سیاست وارد شده اند درست بود ! . آقایان سپاهی شما که اگر “شیخی” را در بحرین و یا عربستان و به ناحق هم می کشند ، فریاد بر می آورید که در دفاع از مظلوم بحرینی و لبنانی ساکت نخواهید نشست ، چرا اینجا در دفاع از تعرض به انقلابتان سا کت نشسته و از کنار موضع می گذرید  این حرف من ضد انقلاب نیست ؟ این جمله ها  از یک جانباز است که در سایت ” انصاف نیوز “ منتشر شده است : حکومت

” از درد بی دردی آقازاده های پورشه سوار بگوییم که چگونه بیت المال را ریخت و پاش می کنند و برای یک افطاری آن هم برای صد و اندی نفر ۱۷۰ میلیون تومان هزینه می کنند و یا از درد مادر شهید و جانبازی که کپر نشین است؟!از درد جانباز ضایعه ی نخاعی ویلچر نشینی بگویم که با گذشت ۲۷ سال از جنگ هنوز معابر و خیابان ها برایش غیر قابل تردد است و تازه با حقوق اندک سهمیه ی بنزینش را هم قطع کرده اند؟”

آقا زاده های مورد اشاره این “جانباز ” چه کسانی هستند .

این اقا زاده ها همان “فاطمه حسینی ” ها و دیگر ” اقا زاده ها هستند که در داخل ، مردانشان  با ته ریش و یقه بسته و  زنانشان با چادر و مقنعه  تظاهر می کنند و در خارج از کشور به ریش ” سپاهی ” و ” جانباز ” و ” شهید ” می خندند و در کاباره ها به میگساری و خوشگذرانی مشغول هستند ، و زنانشان حجاب ریایی خود را کنار می گذارند  می گویید غلو می کنم ؟چند  نمونه آنرا در این نوشته ها دیگر در همین سایت   ببینید . اینان  هر چه اختلاس و دزدی کنند ؛ بازهم احساس می کنند ، از این مردم طلبکارند ، یکبار بنشینید سهم این اقا زاده ها و پدران آنها را محاسبه کنید و با دلار نقد ، سهم الارث اینان را از این مملکت بدهید تا گورشان را گم کنند و سایه شومشان را از سر این مردم و مملکت بردارند و به جهنم بروند .

بسیجی و سپاهی و جانباز ، جان می دهند تا یک عده دزدی کنند .

حقیقت اینستکه در این مملکت سر شما سپاهی ها بد جوری کلاه رفته ، پر درآمد ترین بنگاههای اقتصادی ، آستانهای تولیت در دست روحانیت و اصلاح طلب حکومتی و ا عتدالگرا و آقازاده های آنهاست و این دسته کمترین رنج و ملال و مسئولیت را درراه هما ن انقلاب اسلامی اتا ن متحمل شده اند  و در مقابل به فیش حقوقی یک  بسیجی در غلطیده به خون خود بنگرید ، یک میلیون تومان یا کمی بیشتر ، جنگ و کشته شدن و در خون خود غلطیدن برای سپاهی و بسیجی ، سهم خواهی آنهم با حقوق و پاداشهای میلیونی برای خانم “فا طمه حسینی” و “بذر پاش ” و “اداره چی های اختلاسگر احمدی نژادی ” دریافت نکردن حقوق 800 هزار تومانی برای کارگر و حاکمیت بر ا وقاف و در آمدهای میلیاردی برای آقایان روحانی مانند ” ری شهری “و ” خامنه ای ” و ” رییسی ” و ” علم الهدی” و ….

من حد اقل بسیاری از بچه های سپاهی را می شناسم که هر چند که پای در راهی که روحانیت برای مملکت ترسیم کرده گذاشته اند  وبه سرکوب مردم خود می پردازند  اما درد مردم دارند ، به یاد دارم سالهای بسیار پیش از انقلاب در دوران کودکی و نوجوانی  با همین “سردار سید مسعود جزایری ” شبها با بسته های نان و خرما دور شهر می گشتیم و به در خانه مردم فقیر و کم در آمد رفته و به آنان به همان شکل ابتدایی کمک می کردیم ، من  خود ” سردار همدانی” را بخاطر می آورم که در سالهای قبل از انقلاب ، در کوچه پس کوچه های شهر بدنبال کمک به مردم فقیر بودیم ،  من خود سردار سپاهی را می شناسم که در همان اولین ماههای  بعد از انقلاب ، آنموقع که هنوز سردار نبود  افتخار می کرد و به من می گفت  که شام خودش و خانواده اش نان و پنیر است ، سردار سپاهی دیگری را بخاطر می آورم که با دیدن صحنه های سرکوب مردم در فیلم “زد ”  آن موقع که هنوز سپاه و بسیجی شکل نگرفته بود اشک به چشمانش آمد و می گفت : ما هیچگاه  به چنین روشهای سرکوبگرانه ای روی نخواهیم آورد  و به چنین حد از وحشانیت نخواهیم  رسید ! ببینید آخوند و بوروکرات و اختلاسگر چگونه شما را از آن راه اولیه اتان دور کرده و از شما و بسیج در راه سرکوب مردم خودتان و کارگر و معلم و دانشجوی حق طلب سوء استفاده می کنند  تا خود چند میلیون تومان بیشتر اختلاس نمایند . 

دستگیری و محاکمه این دزدان بیت المال را دنبال کنید

جالب است که ” خامنه ای ” که چند ماه پیش می گفت : موضوع اختلاسها را کش ندهید ، هنوز هم نمی گوید ، این اختلاسگران را دستگیر و محاکمه کنید ، با ملاطفت نصیحت می کند و می گوید اگر خلاف قانونی صورت گرفته پولها پس گرفته شود ،   و وزیر کشور هم می گوید : خلاف قانونی صورت نگرفته است ، یعنی باید بزودی از رییس دزد بانک رفاه فریدون و شرکاء معذرت خواهی هم بکنید .

آقایان سپاهی و بسیجی ، فردا روزی همین آخوند ها و صفدر حسینی ها و بذر پاشها ، دلارهای اختلاسی خودرا در چمدانها گذاشته و به آنطرف مرزها فرار خواهند کرد و شمایید که می مانید و باید جوابگوی دزدی ها و جنایت این آقایان مکلا و معمم باشید ، دستگیری و محاکمه این دزدان بیت المال را دنبال کنید ، اینان در دست قدرت شما اسیر هستند ونمی توانند به مطالبات شما به حق شما پاسخ منفی بدهند . اثبات کنید که آنطور که ادعا می کنید ، غم مردم دارید و افشا گری هایتان در پی رقابت های جناحی نیست

چرا دستگیری کارگر وبلاگ نویس در چشم به همزدنی عملی می شود ؟

، شما که اگر یک کارگر وبلاگ نویس مانند ” ستار بهشتی ”  دو کلمه افشاگری می کند وی را در چشم بهم زدنی دستگیر کرده و با وی آن می کنید که شرحش را همه می دانند ، چرا در مقابل اختلاس گر ها و بر داشت کنندگان حقوق های میلیونی ، سکوت می کنید وکار را تا به آخر پیش نمی برید ، چند ماه پیش به توصیه ” خامنه ای ” گوش کردید که گفت موضوع اختلاسها را کش ندهید ، نتیجه اش این شد که امروز قانونی می دزدند و از تریبون مجلس از این عمل خود دفاع می کنند ،

وزیر کشور دولت روحانی می گوید هر چه صورت گرفته است قانونی بوده است وبر همین مبنا است که آن نماینده مجلس از حقوق و مزایای چند صد میلیونی پدر خود دفاع می کند و آن اختلاس ها را سهم خود از انقلاب می داند . چرا سهم کارگر از این انقلاب شلاق است و سهم جانباز در بدری بدنبال دارو سهم بسیجی بیچاره گلوله های توپ در سوریه …

  باز هم مماشات می کنید و نتیجه اش از این بدتر خواهد شد . خود دانید و ” انقلاب ” خودتان ، امروز این چپاولگران را دستگیر و محاکمه نکنید فردا آوار شورشهای کور بسیجی و جانباز  و کارگر گرسنه بر سرتان خراب خواهد شد.

——————-***************************—————-

 

غرب با جمهوری اسلامی به توافق رسید . توافقهای بعدی  با دیگر بنیادگرایان  نیز در راه است.  

 

متن خلاصه 

متن کامل 

برای شنیدن این جا را کلیک کنید 

 

 

در خدمت و خیانت حزب الله                                                                                                                                      

لینک صدای مقاله

 

 توافق هسته ای یا «صلح مسلح «میان دو دشمن خونین                                                                                                                       

برای شنیدن اینجا را کلیک کنیذ 

روز قدس روز نکبت برای ایران و ایرانی است                                                                                                                                 
 
 برای شنیدن اینجا را کلیک کنید                                                                                                                                                     

   پیشنهاد نام گذاری روز قدس به نام روز «نکبت «

 

 انقلاب رنگی ایران انقلابی به رنگ سرخ خواهدبود !!
 

 

Tagged as: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, در نقد انقلاب, سفرنامه و خاطرات, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: