سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

اینجا ایران است ، جا یی که مردم و حکومت مردان خدا هر لحظه یکدیگر را ، سخت به چالش می کشند .

shiro

به وبلاگ کاوه فرزند ملت خوش آمدید
telegram-pic-150x150

 alandgoo

این روزها مردم ایران  و حکومت به مبارزه ای سخت در به عقب راندن یکدیگر از هجوم بیشتر به حریم یکدیگر مشغول هستند . ( حزب اللهی ها را را به عمد جزو مردم به حسا ب نیاورده ایم. حزب اللهی ها در این درگیریها مانند آدم فروشان در داخل یک زندان  ، با رژیم همکاری کرده و هموطنان خود را می فروشند  ) 

اما در این میانه بک فرق اساسی هست و آن اینکه رژیم برای جلوگیری از نابودی خود می کوشد ، که اگر نابود شود مبارزه اساسی ملت با جهل و خراقات گامهای اساسی بر میدارد و از دخالت دین در سیاست اثری باقی نخواهد ماند .

اما ملت برای ملت نه از ترس نابودی که اساسا برای ادامه حیات و دنبال کردن سیر تاریخی رشد و تو سعه خود ، حکومت را یه چالش می کشند . در این مبارزه فرسا یشی آن کس که در حال دفا ع است و بازنده نهایی خواهد بود حکومت است .

مردم ایران هنوز به این نتیجه نرسیده اند که این حکومت باید برود ، دلایل آنهم 1- جهنمی که در عراق ؛ سوریه و لیبی در نبود قدرت مرکزی بر پا شده است 2-نبود یک اپوزیسیون که ایرانیان سرنگونی طلب به مستقل بودنش باور داشته باشند  و3- قدرت های جهانی فعلا  خواهان  سر نگونی ج.ا. نیستند چهارم  اینکه وداع با ج.ا. وداع همیشگی با دخالت دین در سیاست و زدودن نقش آن در بسیاری از پهنه های زندگی اجتماعی است .

فعلا  از نظر در گیری های روزانه مردم و حکومت در کشور ما وضع به این صورت است که مردم نه بصورت مستقیم که با احتیاط و در حوزه های معینی حکومت و اقتدار آنرا به چالش می کشند ، مثلا در یکی ار ویدیوهای زیر می بینید که گشت نامحسوس فردی را دستگیر و به داخل کیوسک نیروهای انتظامی می کشاند ، فرد دستگیر شده در داخل کیوسک با مامور یا ماموران به زدو خورد پرداخته و با مضروب کردن انان فرار می کند ، دقت کنید ، فرار می کند ! آن روزی که چنین فرد مفروضی بعداز مضروب کردن و یا سرپیچی کردن از دستور یک عامل حکومت فرار نکند و مستقیم بایستد و مورد حمایت سایر مردم نیز قرار گیرد . بین این دو مرحله یعنی سر پیچی کردن و فرار کردن و فرار نکردن از نظر منطقی یک قدم فاصله است و ازطی شدن مسیر این یک قدم از  نظر زما نی ، کاملا غیر قابل پیش بینی است چون تصمیم به این رودر رویی وابسته به یک جمعیت 20-30 میلیونی بدون رهبر و متشکل از گروههای اجتماعی کاملا متفاوت است . در ویدیویی دیگر می بینید که خانمی با بر گرفتن حجاب از سر می گوید می خواهد آزادی را تجربه کند . در آن ویئیو گه ماموران گشت نامحسوس دختری را دستگیر می کنند و یک جوان در دفاع از وی با ماموران دستگیر میشود ، مردم با نوعی همدلی از آنان همراه هستند . ممکست بگویید که این ها مبارزه نیست ، اما در حکومتی که بر گرفتن حجاب از سر ، درگیری با ماموران  از طرف خود حکومت بعنوان زیر پا گذاشتن مقررات ، با مجازات سخت همراه است ، چنین حرکا تی بسیار از خود گذشتگی می خواهد بعنوان قدمهایی در به چالش کشیدن حکومت محاسبه شده وارزشمند است . هر حرکت بزرگ و تغییر بنیادی سیاسی – اجتماعی از همین قدمهای کوچک شروع می شود .

 

 

 

فرد دستگیر شده توسط گشت نامحسوس با مضروب کردن وی فرار می کند

 

 

 

 

دو دختر سوار بر موتور سیکلت ، حجاب اجباری را به باد می سپارند

 

 

 

**********************************************

«خواهران حزب الله «هم چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند

 

برای شنیدن اینجا را کلیک کنید

برای شنیدن اینجا را کلیک کنید

هاجر صفوی از اعضای خانواده پاسدار یحیی صفوی ، مشاور نظامی علی خامنه ای ایشان یک خانم حزب اللهی هفت رنگ هستند که به حجاب برتز اعتقاد کامل دارند

هاجر صفوی از اعضای خانواده پاسدار یحیی صفوی ، مشاور نظامی علی خامنه ای
ایشان یک خانم حزب اللهی هفت
رنگ هستند که به حجاب برتز اعتقاد کامل دارند

 

Tagged as: , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, موزیک و ترانه, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: