سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

“قندیل بلوچ” قبل از مرگ در یک مواجه تلویریونی رودر رو “مفتی ” را رسوا کرده بود .

shiro
telegram-pic-150x150
به وبلاگ کاوه فرزند ملت خوش آمدید

alandgoo

با دیدن این ویدیوها در نام گذاری قتل “قندیل بلوچ” بعنوان ” قتل ناموسی ” تجدید نظر خواهید کرد .
در این مواجه که ویدیوی آنرا مشاهده می کنید  گفتگوی  رو در رو  میان این دو ، به شرح زیر است :

“قندیل بلوچ”: مفتی به من تلفن زد و گفت برای دیدن وی به محل اقانتش در هتل  به ملاقاتش بروم ، قندیل سپس روی به “مفتی ” کرده و می گوید : آیا شما به من این جملات را گفتی یا نه :

من از “عمران خان” رببس حزب ” تحریک”( پاکستان تحريک انصاف; Pakistan Movement for Justice) جوانتر هستم و قصد ازدواج با تو را  دارم  با من مهربانتر باش .  از من پرسید ی روزه دارم یا نه ، من جواب منفی دادم ،  شما ” مفتی ” به من گفتی من هم به ا حترام و به خاطر محبت  تو روزه ام را می شکنم ؛ و گفتی  تواز : فنجان من قهوه بنوش و با هم سیگار خواهیم کشید  تا محبتمان به یکدیگر بیشتر شود .

مفتی : به سئوال وی جواب نداده و می گوید : وی خودش به اتاق من آمد ، و در حالیکه من مشغول صحبت کردن با موبایل  بودم ، کلاه من را از سر بر داشته و بر سر خود گذارد و فیلم و عکس گرفت .

 جرات وشهامت ”  قندیل بلوچ ” وقتی برای شما مشخص  می شود  که بدانید “مفتی عبدا لقوی” عضو “شورای علمای پاکستان” است که دو فتوای جنایتکارا نه داده بوده است 1- شیعیان کافر  و مرتد هستند 2- عملیات انتحاری طالبان در پاکستان حرام و  اما در افغانسان مجاز است .

با نگاهی به ویدیوهایی که در اینجا می بینید  از طرز رفتار بعضی از رهبران این شورا برایتان مشخص می شود که این علمای وهابی ، برای پیروان خود مانند یک پیا مبر مقدس بوده و هر کاری  از قبیل رقص ، در آغوش گرفتن زنان بصورت نا متعارف برای دعا کردن آنان و….که انجام د هند برای پیروان آنها قابل قبول بوده و خلاصه خدایی می کنند . اینان برای پیروانشان چنان مورد احترام هستند که اگر حکم به ” قتل ” کسی دهند ، آنان براحتی این حکم را اجرا می کنند .

 در ویدیویی دیگر که می بینید مفتی “ مولا نا فضل الر حمان ” که مستقیما از علمای فتوا دهنده در مورد اعلام جهاد بر علیه ” آمریکایی ” ها در “افعانستان ” است در حال رقص “بریک” است و در تصویری دیگر پیروان وی در حال ماساژ دادن دست و پای وی هستند . فکر می کنید اگر چنین پیشوایانی که براحتی حکم قتل صادر  می کنند و چنین پیروان متعصبی دارند نمی توانسته اند حکم قتل مدل پاکستانی را صادر کرده و از برادر وی خواسته باشند آنرا اجرا کند ؟

از طرف دیگر همین علمایی که با  زنی مثل ” فوزیه عظیم – قندیل بلوچ” بعنوان فاسد بر خورد می کنند ، با نمایش خیابانی زنلن مشروط بر آتکه مقنعه بر سر داشته باشند ، اساسا مخالفتی ند اشته و بر علیه این نمایشات بشدت مبتذل هیچ فتوایی نمی دهند  سهل است که در بعضی نمایشات خود همین علما با زنان مقنعه به سر رقصیده و سرو دست تکان می دهند . در کشوری که علما بر علیه نما یشاتات خیابانی و مبتذل زنانه فتوی نمی دهند و اینان آزادانه برنامه اجرا می کنند ، بنظر میرسد قتل دختران و از جمله ” قندیل بلوچ ” بیشتر ریشه  در مخالفت با آزادی طلبی زنان از سنت ها داشته باشد .

 می خواهم بگویم  که مفتی ها و سنت های دینی در پاکستان  عملا منظورشان اینستکه :  در چهار چوب های تعیین شده از سوی ما حرکت کنید و ما به شما حتی اجازه استریپ تیز در خیابان و در ملا عام هم می دهیم  اما  فقط به ساز ما بر قصید  و با چند زنی مردان موافق  باشید و ….. در کشوری که فحشای و استفاده از زن مانند حیوان دست اموز  بری نمایش های خیبابانی  ازاد است و  علمای شورای علمای پاکستان هم چنین فعالیت هایی را محکوم نمی کنند ،  زنی ماانند ” قندیل ” که می خواهد بر روی پای خود بایستد و مستقل باشد و سر آخر هم  به خواسته  ” مفتی ” تن ندهد و بر علیه وی نه تنها افشا گری که در مواحهه رو در رو وی را رسوا هم کند ، باید کشته شود .

طبیعی است که جوانان و نسل نو در پا کستان  از قبیل ” قندیل بلوچ ” با دیدن دکان دینداری این علمای متظاهر حاضر نیستند مطابق دستورات آنان زندگی روزانه خود را تنظیم کرده و افسار خود را بدست آنان بدهند . یکبار دیگر ” مفتی عبدالقوی ” سعی کرده بود تا هنرپیشه معروف پاکستانی ” وینا مالیک ” را به خاطر بازی  وی در Big Brother  به چالش بکشد که با عتاب های وی رویرو شده و این هنرپیشه یه وی گفته بود : برو به موضوع  عملیات انتحاری نوجوانان مسلمان برس , برو به سوء استفاده از کودکان در مدارس علمیه برس …. این هنرپیشه بعد از محکوم شدن به 26 سال زندان از سوی یک دادگاه “شریعت ” فرصت یافت تا به ” دبی ” فرار کند .

بنظر می رسد این بار “عبدالقوی ” نتوانسته بود تا افشا گری که “قندیل ” با انتشار  ویدیوی خود و مفتی در شبکه های اجتما عی بر علیه  وی  به آن دست زد را تحمل کند پون در پی این انتشار این ویدیو ، مفتی از حزب ” تحریک انصاف ” بریاست “عمرا ن خان ” که وی نیز به فساد اخلاق معروف و مد عی ” دمکراسی اسلامی ” است ، اخراج شده بود .

” فوزیه عظیم ملقب به قندیل ” هم فکر کرده بود تا با زندگی در یک خانه و ویلا یی شخصی و محافظت شده از مجاذات گریخته است  و فکر نکرده بود که حکم مرگ وی توسط کسی که اصلا فکرش را هم نمی کرد یعنی برادرش اجرا خواهد شد .

*****************************

 

مرد مزاحم زنان رقصنده از سوی آنان بشدت کتک خورد + ویدیو

 

 

 

 

Tagged as: , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, تحلیل سیاسی هفته, سرگرمی و طنز

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: