سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

“کوروش کبیر ” در نجا ت یهودیا ن از نابود شدن تاریخی اشتباه کرد ! اسرا ییل اکنون به دشمن ملت ایران تبدیل شده است .

parcham2

 به وبلاگ کاوه فرزند ملت خوش آمدید

alandgoo

در قرن ششم قبل ا ز میلاد ، یهودیان  بارها و هر با ر به نحو وحشیانه ای از سرز مین آبا ء و اجدادی خود ” اسراییل ” اخراج شده  و در بابل هم به اسار ت  ” بخت النصر ” در آمدند  . معابدشان تخریب ؛ علمای د ینی  و دانشمندا نشان تحقیر و مال و اموالشان به تارا ج می رفت .  آنها منتظر نجات دهنده ای بودند و این نجات دهنده از ایران بر خوا ست “کوروش کبیر ”  بعد از فتح ” بابل ” نه تنها ” یهودیان ” را بعنوان قومی محنت زده و زجر کشیده مورد توجه ویژه قرار داده و اجازه داد از بابل به سرزمین پدری خود باز گردند ، که سخاوتمندانه اجا زه داد تا این مردم سرکوب شده ، هر آنچه را که” بخت النصر” از ” اسراییل ” و معابد یهودی به غنیمت آورده بود با خود به آنجا بر گردانند . :  بازسازی معبدی را که بخت‌النصر خراب کرده با هزینه‌ی خزانه‌ی دولت خودش پرداخت کرد و ظروف طلا و نقره که بخت‌النصرازآن سرزمین به بابل آورده است به ملت یهود برگرداند.

پس یهودیان ، حیات تاریخی و بقای خود را مدیون ما ایرانیان هستند .  اما در این دورا نی که ” ا یران بزرگ” درگیر گذراندن یک دوره گذار تاریخی که تما می ملل متمدن جهان روزی در گیر آن بوده و در چنان دورانی حکومت هایی سخت مستبد و خونریز را بخود دیده اند ،است ، ” دولت اسراییل ” روز تا روز با دشمنا ن تاریخی  ایران و ایرانی  و در جهت نابودی این میراث بزرگترین تمدن بشری ، دست وحدت داده و اکنون دیگر کار از حرف و حد یث گذ شته و به مراحل عملیا تی و اجرایی رسیده است .

” اسراییل ” و ” عربستا ن سعودی  در عطش”سو ریا یی”  کردن  ایران .

 در اخبار رادیو اسراییل در 2016/8/15 خبری بشرح زیر منتشر شد :

   ” رزمآیش مشترک نیروهای هوایی اسرائیل، پاکستان و ایالات متحده از امروز (دوشنبه) در ایالت نوادا در ایالات متحده آغاز می شود. پاکستان به عنوان یک کشور اسلامی هنوز با اسرائیل رابطه سیاسی ندارد و این نخستین بار است که ارتش آن کشور در مانوری با حضور ارتش اسرائیل شرکت می کند. پاکستان با عربستان سعودی مناسبات نزدیک دارد و آگاهان می گویند موافقت نیروی هوایی پاکستان با حضور در رزمآیش مشترک با اسرائیل، یکی از پیامدهای نزدیک شدن عربستان به اسرائیل در ماه های اخیر است. از دیدگاه آگاهان، یکی از علل همکاری های محرمانه عربستان با اسرائیل، خصومت حکومت اسلامی ایران است که با آتش زدن سفارت عربستان در تهران به اوج رسید ولی در ماه های اخیر حتی شدیدتر شده است.

هواپیمای باری ارتش یکی از امیرنشین های عرب حوزه خلیج فارس نیز در این رزمآیش شرکت خواهد داشت. ولی نام آن امیرنشین هنوز فاش نشده است. در گزارش پیشین آمده بود که در چارچوب این رزمآیش که زیر نام “پرچم سرخ” برگزار می شود جنگنده های اسرائیلی پرواز به سوی هدف های دور دست را نیز تمرین می کنند. آگاهان می گویند که ایالات متحده قصد دارد یک نیروی نظامی ائتلافی در منطقه خاورمیانه به وجود آورد “.

کلید واژه های این گزارش :  1-عربستان سعودی  کشوری که در آرزوی عربی کردن خوزستان می سوزد ، رهبران این کشور از ایرانیا ن که در پی حمله 1400 سال پیش مانند سایر کشور های منطقه عرب نشدند کینه دیرینه دارند .2-  رهبران سیاسی و نظامی کشور پاکستان  متحد استراتژیک  عربستا ن سعودی که در صورت هر گونه جنگ میان ج.ا. و عربستان و کشور های خلیج فارس ، بعنوان جیره خواران عربستان سعودی در کنار این کشور خواهند بود . 3- تمرین سوختگیری هواپیما های جنگی اسراییل برای مسافت های دور که بتوانند بمب های سنگر شکن سنگین وزن بیشتری حمل کرده و برای سوختگیری بین راهی به پاکستان یا شیخ نشین های عربی اتکا کنند . در سالهای پیش که سایه جنگ بر فراز سر ” ایران ” بود ، اسراییل در حملات تبلیغاتی خود از دور بودن مسافت بین تل آویو و تهران برای بمب ا فکنهای خود شکایت داشت .

در کنار این اخبار ، خبر کمک های هنگفت ” عربستان سعودی ” به کار زار انتخاباتی ”  هیلاری کلینتون ” و سفر اخیر ژنرال بازنشسته عربستان سعودی ” انور عشقی ” به اسراییل و شرکت ” ترکی الفیصل ” در نشست سالا نه مجاهدین  خلق و بالا گرفتن تحرکات نظامی ” حزب دموکرات کردستان ایران ” و “تکفیری ها ” ، که قطعا بد ون هماهنگی با بر نامه های اسراییل و عربستان سعودی برای بر خورد با حکومت اسلامی  نیست ، همه و همه نشان از شکل گرفتن توطئه های خطرناک این کشور ها برای برخورد نظامی با ج.ا. را دارد .   ” هجری ” رهبر حزب دموکرات کردستان ایران در مصا حبه ای از اسراییل برای مبارزه مسلحا نه که همان نا ا من کردن ایران و تلاش برای ایجاد جنگ داخلی در ایران  است ،کمک می خواهد و “مریم رجوی” ، دست وحد ت به مقانات ا منیتی عربستان  سعودی می دهد .

از طرف دیگر ” اسراییل ” وعربستا ن سعودی ” می دانند که خود دارای اقتدار لازمه منظقه ای  و جهانی برای راه انداختن جنگ و در گیری نظامی در منطقه بشدت استراتزیک خاور میانه نیستند و باز هم می دانند تا ” اوبا ما ” سکا ن ” کاخ سفید ” را در دست دارد تن به چنین طر حهای ماجرا جویانه ای نخواهد داد  . اما این دو کشور در آرزو و عطش اجرای  این طر ح خا نما نسوز  ، چشم انتظار انتخابات آتی  ریاست جمهوری آمریکا بوده و امید دارند با برروی کار آمدن ” هیلاری کلینتون ” ، زمینه “سوریا یی ” کردن ایران را با تحت عنوان  ”  مبارزه  با تروریسم حکومت اسلامی ”  فراهم کنند .

” اسراییل ” در وحدت با عربستان سعودی بر علیه ایران سخت اشتباه می کند ، ایران یک قلمرو تمدنی تاریخی است و با کشور هایی که در پی قرارد اد سا یکس – پیکو  بوجود آمدند  وقبل از آن اساسا وجود نداشتند سخت متفاوت است . ا ین کشور ها با تضادهای شدید قومی ، اجتماعی روبرو بوده و چشم اندا ز حیات تاریخی اشان سخت تیره است .  اسراییل باید بداند هیچ حمله خارجی به سر نگونی حکومت اسلامی منجر نخواهد شد و فقط  در سیر رشد و تشکیل ایران مدرن و سکولار و مبارزات مردم بر علیه  حکومت اسلا می موانع جدی بوجود خواهد آورد  و مردم ایران را دچار سختی ها و مشقات بسیار خواهد کرد و ما مردم ایران هیچگاه چنین حرکاتی  را از جانب این کشور ها و گروهها  فراموش نخواهیم کرد .

رسانه ها و دستگاههای تبلیعاتی اسراییل از یکسو شعار  نزدیک کردن  دو ملت اسراییل و ایران سر می دهند از سوی دیگر   با اعراب که خود مهمانان خلیج همیشه فارس هستند ، تمرین نظامی برای حمله به ایران تدارک دیده و ترس آنست که دست به کاری بزند که ایرانیان آرزو کنند : ا ی کاش ، ” کوروش بزرگ ” ،” یهودیان ” را نجات نداده بود .

**************************

**************************

 

» خامنه ای » ، با » انتخاب جنتی » ، نشان داد که بر سر نیزه نشسته است ..+ ویدیو. ترس خامنه ای از سقوط

alandgoo

علی لاریجانی رئیس مجلس دهم شد+کلاه بزرگی که «خامنه ای » بر سر اصلاح طلبان وشرکت کنندگان در انتخابات گذاشت

آنان که دانشجو و دستفروش و کارگر و حتی حیوانات را شکنجه می دهند + ویدیو .این ویدیو ها هولناک است 

 

 

Tagged as: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, مقالات و نوشته های ژئو پولیتیک ایران ، خاور میانه ، زوسیه و ایران, تحلیل سیاسی هفته, در نقد انقلاب, سفرنامه و خاطرات, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: