سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

داستان تلخ زنان تن فروش ایرانی در کشورهای امارات متحده عربی

 

parcham2

به وبلاگ » کاوه فرزند ملت » خوش آمدید 

 

این بلایی است که حکومت آخوندی بر سر بعضی زنان  سرزمینمان آورد ،شرمشان باد.

 alandgoo

شنیدید که می گوید چه زجری می کشد که مجبور است تن خود را برای امرار معاش در اختیار مردان قرار دهد ، چون زنی بی سرپرست است و حکومت دزدان نمی تواند افراد بی سرپرست را پوشش دهد مگر توسط بنیاد خمینی که آن خود نیز دزد خانه ای است که به ساخت و ساز و وا ردات خودرو های لوکس روی آورده وکمک ناچیز در حد ماهی 80-70 هزار تومان در اختیار زنان بی سرپرسات می گذارد که انان باید یا کلیه فروشی کنند یا تن فروشی . در ننلکتی با ثروت ایران در صورت اختلاس و حیف و میل نکردن اموال عمومی ، در صورتیکه ثروت مردم خرج امام زاده ها که آن نیز محل در آمد آخو ندها و مداح ها شده است  ، در صورتیکه برای گدایان و  شیعیان پا پتی و گرسنه لبنان و عراق  پارک بازی و خانه ساخته شود هر بیکارو بی سر پرست می ت.اند و باید ماهیانه حداقل  دو میلیون تومان کمک دریافت کند .

دختران مردم باید به تن فروشی به ” امارات ” بروند  و خانم جلسه ای های حزب اللهی برای یک روضه میلیونها تومان خرج کنند 

 ممکنست بگویید زنانی که از راه تن فروشی امرار معاش می کنند در همه جای دنیا وجود دارند ، پس چرا مردم حق دارند حکومت اسلامی را در این باره به چالش بکشند ؟ در پاسخ به این تلاش برای پوشاندن حقیقت باید گفت که سایر رژیم ها در ابتدای قدرت گرفتن خود وعده نداده بودند که ما نه تنها  وضعیت مادی شما را خوب می کینیم که وضعیت معنوی شما را به اعلی در جه می رسانیم ، اما د رایران ” خمینی ” آن رهبر حکومت اختلاسگران و قاچاقچیان و آن زاهد ریایی   با این قول از مردم اجازه نشستن بر اریکه قدرت را گرفت . و اکنون هم که هیچکدام از وعده هایشان عملی نشده ، گور خود را گم نمی کنند و به جهنم نمی روند .

سایر دولتها درطول نزدیک به 10 سال 800 میلیارد دلار در آمد نفتی و از محل اموال دولتی در آمد نداشته اند ، سایر کشورها بالاترین اختلاس ها را از سوی کسانی که خود را  خدایی ترین ، انسانهای روی زمین می دانند نداشته اند ، سایر کشورها جنوب لبنان و ضریح هر امام زاده در عراق و یمن و لینان را  طلا کاری نکرده اند .. گوش کنید این آبجی زینب حزب اللهی لبنانی می گوید که ج.ا. حتی اجاره خانه آنها را پرداخت می کرده است تا برای آنها خانه نیز بسازد .

.. از خود سئوال کنید اگر حکومت اسلا می این خیانتها در  ریخت و پاش و اختلاس اموال مردم را نداشت باز دختران ما برای خود فروشی به امارات می رفتند ؟ نباید کمی فکر کنید ؟  دختران ایرانی به تن فروشی به امارت می روند ، جوانان ما از فرط ناامیدی هزار هزار خود کشی می کنند چون عده ای آخوند و سپاهی می خواهند در گرانترین خانه ها زندگی کنند و لوکس ترین اتومبیل ها را  دشاته باشند و هر آبجی زینب هر روز در وان شیر بخوابد و بهترین استخر ها ولباسها و امکانات را داشته باشد و آقا زاده هاشان که نه ، حرامزاده ها شان را برای تحصیلات که نه چون عرضه اش را ندارند برای ولگردی  به اروپا و آمریکا بفرستند و آن دانش آموز لرو بلوچ و بختیاری در آغل گوسفندان درس یخواند .

خوابند وكیلان و خرابند وزیران

بردند به سرقت همه سیم و زر ایران

ما را نگذارند به یك خانه ویران

یارب بستان داد فقیران ز امیران

 

اما این بار ما مردم ایران بمانند پدرانمان در عهد مشروطیت ناله نخواهیم کرد که

چه كجرفتاری ای چرخ ،

چه بد كرداری ای چرخ و زا هیچکس جز نیروی لایزال مردم طلب کمک نخواهیم کرد وخانه ظلم اخوند و سپاهی و حزب اللهی را یکبار و برای همیشه بر سرشان خراب خواهیم کرد و این جرثومه های فساد را به زباله دانی تاریخ خواهیم انداخت . روز انتقام مردم دور نیست .

 

خوابند وكیلان و خرابند وزیران

بردند به سرقت همه سیم و زر ایران

ما را نگذارند به یك خانه ویران

یارب بستان داد فقیران ز امیران

اما این بار ما مردم ایران بمانند پدرانمان در عهد مشروطیت ناله نخواهیم کرد که

چه كجرفتاری ای چرخ ،

چه بد كرداری ای چرخ

و ازهیچکس جز نیروی لایزال مردم طلب کمک نخواهیم کرد وخانه ظلم اخوند و سپاهی و حزب اللهی را یکبار و برای همیشه بر سرشان خراب خواهیم کرد و این جرثومه های فساد را به زباله دانی تاریخ خواهیم انداخت . روز انتقام مردم دور نیست .

 

 

**************************************************************

«خواهران حزب الله «هم چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند

 

برای شنیدن اینجا را کلیک کنید

هاجر صفوی از اعضای خانواده پاسدار یحیی صفوی ، مشاور نظامی علی خامنه ای ایشان یک خانم حزب اللهی هفت رنگ هستند که به حجاب برتز اعتقاد کامل دارند

آقا زادگان حزب الله چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند !!!!


لینک صدای مقاله

         

مقایسه کنید که حزب اللهی ها در باغ بهشت زندگی می کنند و مادرو پسر اهوازی در کنار خیابان . اینست حکونت عدل علی ادعایی شما . علی هم جنین حکومت عدلی بر پا کرده بود ؟


 انقلاب رنگی ایران انقلابی به رنگ سرخ خواهدبود !!

بنام جوانان ایران زمین ، پرچم سرخ شیرو خورشید نشانه مبارزات آ تی مردم ایران برای سرنگونی جمهوری اسلامی خواهد بود .

 
                                                                           » حزب اللهی » اگر پولدار نباشد بی عرضه است !!
 

Tagged as: , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سفرنامه و خاطرات, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: