سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

نیروی انتظامی با من آن کرد که مغول با زنان ایرانی نکرد : دلنوشته یک زن ا یرانی از چند ساعت ازاسارت دردست گشت ارشا د

 

parcham2

به وبلاگ » کاوه فرزند ملت » خوش آمدید 

alandgoo

gashte-ershad

” خامنه ای ” و” گشت ارشادش ” که تا کنون نتوانسته اند موفقیتی در تحمیل شیوه پوشش ا جباری مسخره  حکومتی به دختران و شیر زنان ایرانی داشته باشند و در پی مقاومت زنا ن و حمایت  مردم از آنان مجبور به عدم اجرای طرح “گشت نامحسوس ” شدند ، اکنون و به نحو مزورانه ای مزدوران نیروی انتظا می خود را وادا ر به ا ذیت و آزار زنان و دختران به اشکال مختلف  می کنند . در ادامه این نوشته ، یک معلم  فرهیحته ایرانی تجربه خود از ظلمی که توسط گشت ارشاد بر وی رفته است را بازگو می کند . مغول صفتان حزب اللهی  با این بانوی ایرانی آن کرده اند که جز افزودن کینه و آرزوی انتقام از حزب اللهی و آخوند و ” حکومت اسلا می ” ، احسا س دیگری در هر ا یرانی با غیرت بر نمی انگیزاند . باشد که روزی کارگر و زحمتکش و زن و مرد ایرانی انتقام ا ین همه دد منشی را از اینان بگیرند .

بازوهام جای ناخن های اون زن بیشرف زخم شد ساعدم کبود شد و مانتوم پاره شد. آخر سر به زور اسپری منو پرت کردن تو ماشین و بردن.

ديشب بخاطر نوع پوششم که یه عبای بلند و گشادبود با شال مشکی و بدون آرایش که فقط جلو باز بود گشت ارشاد بمن تذکر داد. مقاومت کردم و سوار ماشين نشدم. اول به دست و بازوهايم چنگ انداختند كه توي عكس جاي ناخن هاي ماموران رو مي بين؟ بعد كه نمي خواستم سوار ون بشم اسپری زدن توی چشمام که لنز طبی داشتم. بازوهام جای ناخن های اون زن بیشرف زخم شد ساعدم کبود شد و مانتوم پاره شد. آخر سر به زور اسپری منو پرت کردن تو ماشین و بردن. اونجا تحقیری نبود که نشم. اتهام من عدم توجه به تذکر مامور قانون بود. توهین و جو سازی در ملا عام بود. ولي چرا بايد سوار ماشين گشت ارشاد مي شدم؟ من کارشناس ارشد ژنتیک هستم. مربی یوگا و معلم دبیرستان که دروس علوم پایه رو به زبان انگلیسی تدریس میکنم. دیشب تمام تحقیرهایی که میشد حواله ام شد. آخر سر هم مجبور شدم بخاطر تمام کارهایی که نکردم و حرفهایی که نزدم و دفاع از حقم ازون کثافتا عذرخواهی کنم به التماس و لذت، غرور و خودخواهی و ارضای تمام عقده های فرو خورده رو تو چشم اون بیشرف ببینم. دیشب کابوسی بود که امیدوارم دیگه نه برای من نه برای هیچ زن دیگه تکرار نشه.ده تا امضا کردم که به هیچ کدوم هیچ اعتقادی نداشتم حتی این جمله که هیچگونه خسارت جانی و مالی به من وارد نشده!!!! وقتی گفتم امضا نمیکنم کاغذ رو کشید از زیر دستم و گفت رضایت نمیدی باید بازداشت شی . ۷۴ ضربه شلاق و ۶ ماه حبس. مجبور شدم امضا كنم.

********************************************

alandgoo

با مراکز تولید و تربیت شکنجه گر و بازجو و اعضای گشت نامحسوس آشنا شوید . + ویدیو
با زنان و دختران شجاع در مبارزه با حجاب اجباری-2 + 3 ویدیو از زنان با شهامت بی حجاب در تهران و ایران
پیاده روی و رقص زنان و دختران بی حجاب و با بیکینی در خیابانهای تهران + 3 ویدیو
اولین طعمه گشت نامحسوس ببینید بافرزندان ما چه کنند .هرحزب اللهی را از روده هر آخوندی

Tagged as: , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: