سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

تجمع 50-40 نفره ” انصار حزب الله ” در مقابله با بازی فوتبال ایران – کره

 

parcham2

به وبلاگ » کاوه فرزند ملت » خوش آمدید 

  در این روز های محرم  بالاتر از غریبی شهید کربلا باید بر غریبی “انصار حزب الله “گریست  

بالاخره کوه موش زایید و ” انصار حزب الله ” با آن همه داد و بیدادهای ا ئمه جمعه و هوار ، هوار کشیدن های حسن عباسی و مهندس قاسمی  پدر دسته جات اوباش و عناصر خود سر و با ان همه فراخوان و…. گرد همایی خود را بر گزار کرد که همانطور که در ویدیو می بینید تعداد محدودی کمتر از 100 نفر را  توانسته اند جمع کنند .

کجا رفت آن ادعا ها و الدرم بلدرم های شما حزب اللهی ها ، کجا رفت آن حمله های دستجات دو- سه هزار نفری شما ؟  این بود آن همه جمعیتی که ادعایش را می کرید ؟ اما مشکل این اقایان لشوش این است که حکومت دیگر یا حداقل فعلا به اینان احتیاجی ندارد و باید کم کم غزل را خوانده و حتی آماده خوردن آب خنک در زندانهای خود حکومت اوباشان شوند .

  در این روز های محرم  بالاتر از غریبی شهید کربلا باید بر غریبی انصار حزب الله گریست  ، این بیچاره ها یا د شا ن رفته که خمینی گفته بود که ” ما با هیچ کس عقد اخوت نبسته ا یم و فکر نمی کردند که این شتر بی کسی و بی اعتنایی حکومت داران نیز بالاخره در خانه اینها هم می خوابد و مرتضوی آن مردک پاپوش دوز اختلاس گر محکوم شده و معذرت خواهی می کند و احمدی نژاد در بدر بدنبال حمایت ” آقا ” به هر دری می زند . نشان به ان نشان که روزی را خواهیم دید که این اراذل مثلا خود سر از ترس دستگیری در خود حکومت اسلامی ، فراری و مضطرب و در بدر باشند نه ا ینکه خامنه ای اصلاح شود که در حکومت استبدادی وقتی عرصه بر مستبدان تنگ شود ، اول همین عناصر دست سوم و چهارم فدا شده و دستگیر می شوند . این خط و این نشان ، آقایان اراذل و اوباش و لشوش حزب اللهی  تا دیر نشده است از همین الان فرار کرده و جان خود بر هانید که فردا دیر است  .

********************************************

روحا نی معترض به نبود آمبولانس برای انتقال جسد نیم جان یک کودک : خدا به حق امام حسن مسئولین را نابود کند .+ ویدیو
حقیقت ماجرای کربلا از زبان زنده یاد احمد قابل : امام حسین در پی نجات جان خود و خانواده اش ، گذرش به کربلا افتاد .+ ویدیو

 

Tagged as: , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست, سرگرمی و طنز

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: