سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

کشیش ” سعید عابدینی ” بعد ازافتضاح اخلاقی و شرکت در همایش ” مجاهدین خلق ” ، اکنون می گوید : یک زن عقل رهبری کشور را ندارد .

parcham2

به وبلاگ » کاوه فرزند ملت » خوش آمدید 

abe

” سعید عابدینی ” را همه می شناسیم . مدتی در ایران بعنوان گرو گان ، زندانی حکومت اسلامی ایران بود . بیشتر از همه همسرش خانم  ” نغمه شریعت پنا هی ” در تلاشهای بین المللی برای آزادی وی شرکت می کرد . اما در میان تعجب همگان این کشیش بسیار هم سیاسی بمحض آزادی از زندان و بازگشت به آمریکا با درخواست طلاق همسرش روبرو شد . استناد ” نغمه ” به جریان دادرسی بود که در سال 2007 و بر اساس شکایت وی در مورد “ اعمال خشونت خانگی “ ، اعتیاد به فیلم های پورنو ” و….. بر علیه ” کشیش ریایی ” بود که در آنزمان ، دادگاه وی را مقصر دانسته و به 90 روز زندان محکوم  کرده بود . بنظر می رسد خانم “شریعت پناهی ” ، بعد از آزادی ” کشیش ” از زندان متوجه شده است ، که وی هنوز همان انخرافات اخلاقی را دارد بنایراین کوتاه مدتی بعد از بازگشت وی به ” امریکا ” در خواست طلاق داده و گفته است که امیدی به ادامه زندگی مشترک با این ” کشیش ریایی ، ندارد . جالب است وقتی خبرنگار در باره اتهامات همسرش به وی در باره ” اعمال خشونت خانگی ” و ” آلودگی به انحرافات اخلاقی ” از وی می پرسد وی در جواب تکذیب می کند و وقتی خبرنگار به محکومیت وی در یک دادگاه آمریکایی با همین اتهام و در سال2007 می پرسد وی با وقاحت تمام جواب می دهد که ” دادگاه هم اشتباه کرده است .

abe2

همسر سابق ” عابدینی “

سعید عابدینی در آخرین افتضاح خود و در صفحه ” فیسبوک ” خود نوشته است که به ” کلینتون ” رای ندهید ، چون یک زن حتی عقل اداره خانواده خود را ندارد و چگونه خواهد توانست کشور پر قدرت آمریکا را اداره کند .. عجیب است که وی که چنین نظری دارد چکونه به ” مجاهدین خلق ” که یک زن را به ریاست جمهوری خود پذیرفته اند ، گرایش نشان داده است

البته پیوستن ” سعید عابدینی ” به پشتیبانی از “ترامپ” از منظر دیگری نیز قابل فهم است . هردو به آزار و اذیت زنان و آلودگی های اخلاقی شهره شهر هستند .

***************************************************************

*************************************************************

***********************************************************

Tagged as: , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: