سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

ا گر شما یا فرزندتان ، من یا فرزند من ، جای یکی از قربانیان ” افتضاح طوسی ” بودیم ، باید چه می کردیم ؟

parcham2

به وبلاگ » کاوه فرزند ملت » خوش آمدید 

چرا ا گر فرد مورد محاکمه وابسته به گرایشات سیاسی ، مخالف و منتقد حکومت باشد با کوچکترین شبهه  ، فرد را به اشد مجاذات محکوم می کنند ؟

alandgoo

البنه با اینکه سیستم قضایی حکومت اسلامی را پر ازفساد و مشحون از احکام ناعادلانه  میدانم ، اما باید قبول کنیم که در همه جای دنیا پرونده های مربوط به تجاوز جنسی و سوء استفاده از کودکان از مشکلترین و پر حاشیه ترین پرونده های قضایی است .  تجا وز جنسی جز در مواردی که اتفا قا توسط دوربین های مدار بسته و یا آزمایش پزشکی که بتواند بسرعت و بعد از وقوع جرم ، و با مورد ازمایش قرار گرفتن قربانی و تشخیص د.آن آ . متجاوز صورت بگیرد ، و بخصوص که متجاوزین هم عموما در مکان های خلوت ، بصورت پنهانی و دور ازانظار دست به چنین جنایت هایی می زنند ، اثبات آن  از منظر حقوقی بسیار مشکل  بوده و عموما هم نتیجه چنین پرونده هایی به سود متجاوز تمام می شود .  این جملات به این معناست که من قصد ندارم به هر قیمتی  دارلقضای شیخ صادق لاریجانی را ، در مورد این پرونده محکوم کنم . اما  احکا م قضایی صادر شده توسط دادگاههای و  سیستم قضایی فقهای حاکم بر ایران چنان آکنده از بر خوردهای سیاسی با مسائل قضایی و مشحون از بیعدالتی است که بر خورد با پرونده ” سعید طوسی ” ، هم شکل سیاسی بخود گرفته و از احقاق حقوق قربانیان احتمالی خبری نخواهیم شنید . البته وابسته و تحت تاثیر مستقیم بودن قوه قضاییه  به رهبری سیاسی بنحو بارز و آشکار از ویژگی های نظام های سیاسی غیر مدرن و ارتجاعی است که طبیعتا این موضوع شامل حکومت اسلامی ایران نیز شده و ایرانیان تا کنون نتوانسته اند ، شعار ” عدالتخانه ” را که از شعار های اساسی نهضت مشروطیت بود را به مرحله اجرا دربیاورند .

اما در مورد پرونده ای که شاکیان آن نه یک نفر یا دونفر که  چندین نفر هستند ، در مورد پرونده ای که متهم خود قبول جرم کرده و توبه نامه امضا کرده است و از طرف دیگر فرد مورد اتهام نه یک فرد معمولی که استاد و معلم قرآن است و باید از  هرگونه شائبه آلودگی های اخلاقی که جای خود دارد ، سوء استفاده از کودکان معصوم بدور باشد ، بنظر می رسد حتی یک قاضی با درک متوسط از جرم و جزا و بزه و اخلاق ، براحتی می تواند و حق دارد تا زمان  صادر شدن حکم نهایی ، رای به توقف فعالیتهای دینی و اجتماعی ” سعید طوسی ” را بدهد .  اما می دانیم که در ایران آخوند زده ، هر حکم قضایی و تقنینی و اقتصادی مطابق با منافع سیاسی و جناحی ، ” خامنه ای ” صادر و اجرا می شود و موضوع پرونده ” طوسی ” هم میرود تا  به همین سرنوشت دچارشود.

چرا ا گر فرد مورد محاکمه وابسته به گرایشات سیاسی ، مخالف و منتقد حکومت باشد با کوچکترین شبهه  ، فرد را به اشد مجاذات محکوم می کنند ؟ ، مگر چه جرمی برای “ستار یهشتی ” اثبات شده بود که وی را کشتند ، چه جرمی برای ” زهرا کاظمی ” اثبات شده بود که کار وی حتی به دادگاه هم کشیده نشد و در جریان بازجویی ها وی را کشتند ؟  “گلرخ ایرایی ” را بجرم  نوشتن کتابی در باره حکم وحشیانه ” سنگسار زنان “که اصلا چاپ نشده بوده است با شکستن درب خانه اش وحشیانه دستگیر کرده و به زندان منتقل می کنند .  به کدامین جرم و گناه می کشید و دستگیر می کنید ؟

ا ما در مورد یک فرد متهم به سوء استفاده از کودکان با این همه مدرک واضح و روشن  می گویند ، ا فشای جرم ، خود جرم است و در این مورد افشاگری نکنید و به این فرد که در ادبیات گفتاری به او  “بچه باز| می گویند پایینتر از گل نگویید .. گوش کنید یکی از فعالیتهای شنیع این مردک قاری را …

بچه12-10 ساله را با نام ” آموزش قرآن ” به نمره حمام کشانده و با نام ” ماسا ژ” هر آنچه را که روزی در محضر آقایان  بسر خودش آورده اند ، با کودک خرد سال انجام داده است و تا کنون هم به فعالیتهای کثیف خود ادامه می دهد .

 با کدام بهانه و رو  ” بچه باز ولایت مدار ” هنوز هم  در مراسم مذهبی شما ، قرآن تلاوت می کند ؟ شنیده بودیم  در محاضر اقایان علما کسانی به عمل قبیح ” کودک نوازی ” مفتخرند که شاهد از غیب رسید و آفتاب آمد دلیل افتاب و ا ژه ای و لاریجانی و آقایان یکسره بدفاع از یک مردک متهم به ” لواط” بر خاسته اند …

پس شا کیان این پرونده بدانند با اینکه تا کنون 9 حلقه سی- دی از اقاریر خودمتهم و توبه نامه های ” طوسی ” را بدادگاه ارائه داده اند ، احتمالا نخواهند توانست به حق خود که همانا تنبیه متجاوز وباز داشتن  وی از ادامه فعالیتهای زشت و کثیف خود است برسند و این آقا با سوء استفاده ازاختلاف بین بخش های مختلف حکومتی و اینکه حکومت نمی خوا هد شهرتش به عنوان حکومتی دینی و اخلاقی خدشه دار شود ، به کارهای کثیف خود ادامه خواهد داد . پس شما ای شاکیان و ای خانواده هایی که فرزندانتان توسط این قاری گرگ صفت آلوده شده است چه خواهید کرد ؟ دست بر روی دست خواهید گذاشت ؟ یعنی آنهمه ادعاهای  مرگ را بر زندگی با ذلت ترجیح می دهیم و کونوا قوامین بالقسط که شما یان را  به قیام برای بر پا داشتن عدالت می خواند ، شعار های تو خالی است که می دهید ؟ مردک فرزند 12-10 ساله شما را ، برادر خرد سا لت را ، خود تو را هنگامی که با شوق تمام خواسته ای که به درک مدارج بالاتر معنوی آنطور که خود اعتقا د داشته اید برسید ، به حما م برده ،به اسم ماساز مورد سوء استفاده قرار دا ده حالا شما از این دادگاه به ان داگاه می دوید ، شما خوشخیال هستید و یا ساده لوح ، دهها نمونه که آدمهای این حکومت مانند سعید مرتضوی ، سعید عسگر ، سعید امامی ، آدم کشته اند و خبری از محکوم شدنشان  نشده  وحالا شما انتظاز دارید که این سیستم حق شما و فرزندانتان را که مورد سوء استفاده جنسی قرار گرفته اند را بدهد .؟

چه باید بکنید ؟

در  جوامعی که سیستم قضایی و انتظامی توان و انگیزه اجرای عدالت را ندارد ، معمولا خود قربانیان ، عدالت را در مورد جانیان و ستمگران اجرا می کنند . در چنین جوامعی  اجرای عدالت نه  الزاما با سر به نیست کردن متخلف  که عموما با  کتک  زدن و تنبیه بدنی فرد متخلف  یا به آتش کشاندن اتومبیل و اقداماتی از این دست  همراه است  و باچنین اقداماتی مسولین سهل انگار قضایی متوجه اهمیت موضوع برای قریانیان و خانواده آنان شده و احتمال اینکه قربانی  به حق خود برسد نیز  بیشتر می شود .  هرکس که نترسد  برای احقاق حق خود بر خیزد مورد حمایت افکار عمومی قرار خواهد گرفت .

******************************************************

در خدمت و خیانت حزب الله                                                                                                                                      

لینک صدای مقاله

              

 چه باید کرد  تا یک حزب الله واقعی شد  

 فردی که در کنار پلکان هواپیما منتظر پایین آمدن ریگی و پاسداران است همان حاج نادر می باشذ

«خواهران حزب الله «هم چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند

 

برای شنیدن اینجا را کلیک کنید

هاجر صفوی از اعضای خانواده پاسدار یحیی صفوی ، مشاور نظامی علی خامنه ای ایشان یک خانم حزب اللهی هفت رنگ هستند که به حجاب برتز اعتقاد کامل دارند

آقا زادگان حزب الله چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند !!!!


لینک صدای مقاله

 

 


مقایسه کنید که حزب اللهی ها در باغ بهشت زندگی می کنند و مادرو پسر اهوازی در کنار خیابان . اینست حکونت عدل علی ادعایی شما . علی هم جنین حکومت عدلی بر پا کرده بود ؟

Tagged as: , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: