سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

پاسخی به مقاله سایت ” جوان ” وا بسته به ” سپاه پاسدارن ” در باره ” سعید طوسی “

 

parcham2

به وبلاگ » کاوه فرزند ملت » خوش آمدید 

alandgoo

پاسخگوی فساد دولتمردان  نه فقط قوه قضاییه که  کل حکومت اسلامی است .

 

” عبدالله گنجی ” مدیر مسئول  روزنامه ” جوان” وابسته به سپاه پاسدارن در باره اتهام یک قاری قر آن به فساد اخلاقی و جنسی مقاله ای نوشته است و طبق معمول مقامات حکومت اسلامی که در روبرو شدن با فساد های مالی و قضایی و اخلاقی وابستگان به نظام ، سعی در فرار به جلو وساختن تصویری غیر واقعی  دارند که گویا ، افشاگری های بعمل اآمده از سوی منتقدین و مخالفین نظام فاقد وجاهت حقوقی و اخلاقی  هستند چون گویا آنها می خواهند بهانه ای پیدا کنند تا بوسیله آن ” نظام منزه و عا ری از فساد ” حاکم بر ایران را  فقط به بهانه ” تاخیر چند ساله در صدور یک حکم ” مورد هجوم قرار دهند . وی همچنین در این مقاله ادعا می کند که قوه قضاییه در مورد این پرونده کم کاری کرده است و باید شفاف سازی می کرد . وی معتقد است از این دست فساد ها در میان کشیشها نیز بسیار است .

نویسنده مقاله  بخوبی حقایق را  می داند و به تجاهل العارف که در اینجا منافع سیاسی دلیل آن است ، روی آورده است و آن اینکه آیا مشکل مردم با نظام و قوه قضاییه آن فقط در باره یک پرونده و آنهم پرونده ” سعید طوسی ” است   دهها نمونه پرونده های قتل و اختلاس و سوء استفاده از قدرت در محاکم قضایی باز است چرا به آنها اشاره نمی کنید ؟، بگفته ” احمد توکلی ” یا آن کشته مرده نظام اسلامی ” حسن عباسی ” آن عاملی که سقوط نظام را رقم خواهد زد بالاتر  از حمله خارجی ، “فساد سیستمی ”  و نارضایتی مردم است که سرتا پای نظام سیاسی ای که آنرا مقدس نام نهاده اید را گرفته است . گزارش های نها د “مرکز تحقیق و تفحص مجلس ” را بخوانید تا حداقل شاید آن گزارش ها راه فرار از برخورد با واقعیت عمق فساد در حکومت اسلامی را بر شما ببندد ، دروغ می گویید و از خجالت سرخ نمی شوید ؟  نتیجه بررسی قتل زهرا کاظمی به کجا رسید ؟ ستار بهشتی به کدامین گناه کشته شد ؟ ، قاتلان شهید کوی دانشگاه  ” عزت الله ابراهیم نژاد “که حتی در حکم دادگاه جرم وی شعار دادن و سنگ پرانی اعلام شد چه مجاذاتی شدند ؟ تکلیف کشته شدگان جریان کهریزک چه شد ؟  مرتضوی به 200 هزار تومان جریمه و یک معذرت خواهی محکوم شد!! همین ؟؟ این است ان حکومت عدل علی شما ؟ جریان گم شدن  هزاران میلیارد تومان دردوره دولتهای احمدی نژاد ، حقوق های نجومی ، گم شدن دکل های 80 متری ، کجاست احقاق حقوق ملت ، سکه های ” زر” ی که مرتضوی به نمایندگان برای خریدن “رای ” اشان می داد به کجا رسید ؟ جریان قتل ” ندا اقا سلطان ” جریان قتل های زنجیره ای نویسندگان “، قتل صدها زندانی که بر طبق احکام بیدادگاههای خود شما در حال تحمل کیفر بودند ، نییجه اشان به کجا رسید ؟ اگر یک ایرانی فقط کمی با شما زاویه فکری داشته باشد با او آن می کنید که ” قوم مغول “ با ایرانی نکرد و اکنون فقط از یک پرونده که قوه قضاییه در صدور حکم کوتاهی کرده است صحبت می کنید ؟ اتفاقا قوه قضاییه کوتاهی نکرده است و در مورد “سوء استفاده جنسی ” قاری  رای ظلم  به ” عدم تعقیب ” داده است . و لکه ننگی  دیگر بر دامن آلوده دارالقضای حکومت اسلامی افزوده است .

اما د رمورد اینکه خواسته اید خود ارگانهای مربوطه با فساد و تباهی بر خورد کرده و شفاف سازی کنند تا بهانه به دست منتقد این نظام ندهند ، باید بگویم که شما طرفدران نظام حتی اگر در این آرزوی خود صادق هم باشید که در میان شما یان بسیار اندک است ، بر آورده شدن این آرزو را بخواب هم نخواهید دید ، نظام اسلامی شما اشتباه ” یوری آندرو پوف ” یکی از آخرین روسای جمهوری شوروی سابق را تکرار نخواهید کرد . وی که به مرد فساد ناپذیر معروف بوددر راه خدمت به نظام اش، ترک خانه و زندگی کرده بود و حتی شب و روز خود را در همان دفتر کار خود بسرمی برد ، بعد گرفتن قدرت، مبارزه سختی را با فساد و رشوه خواری در سیستم اداری اتحاد جماهیر شوروی آغاز کرد ، هزاران  کادر اداری و امنیتی را اخراج کرد ، راه رشوه خواری و کم کاری و فساد اداری را بست ! می دانید نتیجه اش چه شد ؟ بزودی ادارات سیستم اجرایی از کا در های ورزیده و مجرب  در فساد و خدمت به سیستم فاسد خالی شد و بخاطر بسته شدن راه دزدی ، دیگر کسی را شوق پیوستن به خدمت در ادرات و ار گانهای امنیتی و انتظامی نبود ،  و در اندک مدتی آن نظام سرنگون شد میدانید چرا ؟ چون  کادرهای نظا م های سیاسی که بر مبنای حاکمیت  حلقه نخبگان بر گزیده نه بر اساس قابلیت و انتخاب مردم  که بر مبنای  سرسپردگی به منابع  قدرت  سیاسی و بر اساس سوء استفاده از منابع اقتصادی   شکل گرفته اند فقط با سوء استفاده های مالی حاضر به پذیرش خدمت در چنین نظامهایی هستند ،  دارایی و محل زندگی  سران و خدمتگزاران نظام اسلامی اتان را از 30 سال پیش تا کنون بررسی کنید ، محصولی ، سعید مرتضوی ، رفیقدوست خود شما چه داشتید و الان چه دارید ؟ در کدام محله زندگی می کنید ؟ اقدسیه ؟ سلطنت آباد ؟ جماران ؟ در بهترین و خوش آ ب و هوا ترین مناطق ، شما یان اگر دریافتهای میلیونی و میلیاردی نداشته باشد ، اگر در دریافت عناوین تحصیلی امکان  سوء استفاده نداشته باشید انگیزه ای برای خدمت به نظام سراسر فاسد اسلامی ندارید ؛ مردم را نمی توانید گول بزنید ، خودتان را هم گول نزنید وبهتر است لاف مبارزه با فساد را هم نزنید که مانند آن دیگری سرنگون خواهید شد . آیا بیماری را که خونش فاسد است را می توان نجات داد ؟ فساد سیستمی که ” احمد توکلی ”  در باره حکومت اسلامی می گوید ، همان فاسد بودن خونی است که در شریان این نظام جریان دارد .

از آزاده بودن سخن گفته اید که اگر مدعی هستید که دولتمردان  حکومت شما آزاده اند  این نیز به یک شوخی  شبیه است ، نظا می که دولتمردانش تا می توانند اختلاس می کنند و آنگاه که در تضادهای درونی دیگر توان اختلاس ندارند به آمریکا و اروپا فرا می کنند و آنجا به خدمت بیگانه در می آیند ، شما آزاده اید ؟ شما حزب اللهی ها که  به قتل  مردم و غارت منابع ملی و شلاق زدن  کارگر بیجاره ای که اکنون دیگر برای قوت لایموت عقب افتاده اش زار می زند دست می زنید  شما که از بساط دستفروشان خیابانی هم نمی گذرید  ودارایی نا چیز  آنانرا در معابر عمومی نابود می کنید  ، ، شما که جانباز و خانواده شهید از دستتان عاصی شده اند ، شما که نتیجه حکومتتان 14 میلیون حاشیه نشین شهری است که روستاییان بیچیزی هستند که سیاستهای خائنانه شما انانرا مفلس کرده است ، شما که زن و دختر مردم را د رخیا بانها آزار می دهید و زن ودختر خودتان چون بخلوت می روند آن کار دیگر می کنند شما آزاده اید ؟ شما که نام ” حاج آقا گلستانی ” آن روحانی که همسر بینوای همکار خودرا بکار می گرفت ، شما که ” قاری قرآنتان ” بگفته و نوشته خودش از عمل ” بچه بازی ” توبه کرده و تا به امروز هم به شغل شریف ” تلاوت  قرآن ” و آن دیگر شغل خود مشغول است ، شما که معلم اخلاقتان ” جوادی آملی ” در کلام رکیک بکار بردن شرم ندارد ، شما که …باز هم بگویم .. شما از آزاده بودن حرف می زنید .  شما که رهبرتان گفت که برای حفظ نظام احکام خدا را هم تعطیل می کنم ، خود را با امام سومتان که می گویید گفته است ” ان کان دین محمدا لا یستقم الا بقتلی فیاسیوف خذینی ”  که اگر برپا داشتن دین محمد جز بقتل من بدست نمی اید ، ای شمشیرها مرا دربر بگیرید ، شما خود را در این حدود می دانید ؟ جنگهای و تلاشهای شما هم نه برای بر پا داشتن  ارزشهای دینی است و نه اخلاقی ، شما قدرت خود را ، حکومت خودرا در خطر می بینید و مثل هر جنبنده دیگری که برای حفظ حیات و قدرت خود می جنگید .

اما در باره فساد کشیشان گفته اید ، آفتاب آمد دلیل آفتاب ، اتفاقا چون سلسله مراتب کلیسایی به فساد هایی که حکومت شما امروز به ان دچار شده است ، آلوده شد ، مردم اروپا آنان را از اریکه قدرت بزیر کشیدند و امروز فساد یک کشیش ، فساد یک دولتمرد نیست ، اما فساد اخلاقی و اختلاس و سوء استفاده مالی شما ، یا یک آخوند یا یک قاری قرآن یا ” حاج اقا گلستانی ” زنا کار ، فساد یک دولتمرد است و این دو دو مقوله متفاوت هستند ،  شما نیز به سرنوشت سلسله مراتب کلیسایی دچار شده و برای همیشه از صحنه سیاست و شاید هم اجتماع  در ایران حذف خواهید شد . و به مصداق ” نسیا منسیا ” چنان فراموش خواهید شد که اثری از یادتان نزد مردم باقی نماند .

 بگذار سخن را با یک ایه از کتاب آ سمانی که ادعا می کنید پیرو آن هستید به پایان برم شاید که مرا بهتر بفهمید  که ” وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنقَلَبٍ يَنقَلِبُونَ ” و شمایان که ظلم می کنید بزودی  خواهید دانست که چه سرنوشتی در انتظارتان است”

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

نیروی انتظامی با من آن کرد که مغول با زنان ایرانی نکرد : دلنوشته یک زن ا یرانی از چند ساعت اسارت دردست گشت ارشا د

از سيف‌الله صدراسلام تا قاري زمان ما

Tagged as: , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: