سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

زندگی یه ملت روی هواست امروز

parcham2

به وبلاگ » کاوه فرزند ملت » خوش آمدید 

ترکیدن حباب  ارزشهای غیر واقعی سهام و دارایی های مراکز مالی  است که می تواند همراه با خودتلاطمات بسیار شدید اقتصادی و سیاسی را به همراه داشته باشد . 

جمعی از هموطنانمان  که سرمایه و هست و نیست و پس انداز یک عمر خود را در یکی از این صندوق های قرض الحسنه از دست داده اند ، وقتی که دادشان به هیچ جا نرسیده و دولت و نظام شرکان دزد و نارفیقان قافله مردم ، برای احقاق حق آنها به آنان کمکی نکرده اند ، دست به تظاهرات زده و می گویند :

عزا عزاست امروز 

 روز عزاست امروز 

زندگی  یه ملت 

 روی هواست امروز 

 و واقعا هم که این دزدان باچراع ، که مردم بخاطر روحانی  بودن و ریش و پشم داشتنشان به انها اعتماد کردند اکنون دزد از آب در آمده اند . چند سال پیش در مقاله  ای تحت عنوان “ایا سرمایه های مالی و انخصاری بر اقتصاد کشور حاکم شده اند “ پیش بینی اینروز ها را کرده بودم و در آن مقاله گفته بودم که : 

نتیجه منطقی  سقوط و تعطیلی  روز افزون مراکز تولیدی ، تورم و رشد ناهماهنگ و شتایان سرمایه های مالی و سوداگر ، ترکیدن حباب  ارزشهای غیر واقعی سهام و دارایی های مراکز مالی  است که می تواند همراه با خودتلاطمات بسیار شدید اقتصادی و سیاسی را به همراه داشته باشد . 

ورشکستگی روز تا روز ، صندوقهای قرض الحسنه که عموما هم متعلق به وابستگان به حکومت است ،  و در سالهای پیش سوده و بهره های 20 و 25% می دادند ، خود شکلی از تر کیدن جباب آن شرکتهایی است  که تمام فعالیتشان بر اساس خرید و فروش ارز و سهام و ساختمان سازی بود و در پی کم شدن روز تا روز امکانا ت مالی رزیم ، دیگر توان بر سر پا ایستادن ندارند و با اعلام ورشکستگی  و یا کلاه برداری هست و نیست مردم را به باد فنا می دهند . مردم ما  باید خود د رعمل به نتیجه سیاستهای خائنانه اقتصادی این خیانتکاران پی ببرند .

****************************************************************

Tagged as: , , ,

Categorised in: Uncategorized, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: