سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

قطع گاز محرومان در فصل سرما

parcham2

به وبلاگ » کاوه فرزند ملت » خوش آمدید 

 در حکومت خلافکاران  و فاسدان ایران ، اختلاسگران  میلیاردی وابسته به حکومت آزادانه  می دزدند ، گاز و برق فقرا ،قطع می شود 

هجوم ماموران شرکت گاز شهرستان‌های چالوس و نوشهر به منازل مردمی که توانایی پرداخت قبض‌های نجومی این اداره را نداشته‌اند جهت قطع گاز و در آوردن علمک گاز…

حدود سه یا چهار علمک گاز مربوط به منازل مردم فقیر روستایی در روستای دارکلا و سینوا واقع در شهرستان چالوس از توابع غرب استان مازندران دیروز یکشنبه ۹ آبان‌ماه سال ۹۵ ساعت ۱۱ صبح درآورده شد که پس از آن با مقاومت مردم محلی مواجه شدند و نتوانستند مابقی علمک‌های خانه‌ها و مشترکین بدهکار و مستضعف را در بیاورند و قطع کنند. آچارفرانسه (آچار شلاقی) در دست مامور کاملا قابل مشاهده است.

آیا در این فصل پاییز که هوای شمال کشور مدت‌هاست رو به سردی شدید همراه با بارندگی‌های سیل آسای پی در پی رفته، قطع گاز شهروندان صبور، و البته فقیر که دارای فرزندان خردسال و نونهال هستند کاری انسانی است؟!

آیا قطع‌کنندگان به این فکر کرده‌اند که مختلسان ۸ هزار میلیاردی و سه هزار میلیاردی و هزار میلیاردی حق این ملت را بالا کشیده‌اند؟! آیا مسئولان همان‌طور که به فکر وصول قبض‌های گاز و برق و آب و عوارض‌های شهرداری هستند، راه‌کاری برای باز پس‌گیری بیت المال از بابت فیش‌های حقوقی نجومی و امثالهم هم ارائه نموده‌اند و این‌گونه آچار به دست به مختلسین حمله کرده‌اند؟!

 

یک نمونه اختلاسهای میلیاردی وابستگان حکومت ظلم و جور فقها

 صندوق ذخیره فرهنگیان ۹۱۷ هزار معلم عضو دارد. بانک سرمایه وابسته به معلمان، در سال ۹۴ بیش از ۱۵۰۰ میلیارد تومان خسارت و زیان دیده است. این بانک در دو سال، ۶ مدیرعامل تعویض کرده و فقط یک‌نفر به این بانک حدود ۳ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان بدهکار است.

شركت‌هايي از ۲۰۰ ميليارد تا ۹۰۰ ميليارد تومان پول گرفته‌اند و باز پس نداده‌اند و ۹۰ درصد تسهیلات این صندوق، تنها به ۳۰ نفر ارائهشده است. 

معوقات بانك سرمايه حدود ۷ هزار میلیارد تومان است كه قابل وصول نيست. يك وام ۸۰۰ ميليارد توماني با سود يك و نيم درصد را خانمی گرفته که خودش سمتی ندارد، ولی همسر دوم سرپرست صندوق است.

فرزند و همسر مدیرعامل صندوق و داماد یکی از مسئولین ارشد دولت بازداشت شده‌اند. حالا فهمیدید چرا «علی‌اصغر فانی» باید به جلسه استیضاح نرود و هر طور شده استعفا داده شود!؟

 فیلم و مطلب  از صفحه تلگرام ” آمد نیوز ”  نقل شده است .

********************************************************

 

Tagged as: , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: