سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

دومین طلبکار از سفره ” انقلاب ” “خانم معصومه آباد” از” آباد گران ایران اسلامی” است .

 

parcham2

به وبلاگ » کاوه فرزند ملت » خوش آمدید 

 خانم معصومه آباد ، در زندانهای بغداد  در جستجوی آپارتمانهای آجودانیه بوده است

خانم “معصومه آباد ” که بنا به گزارش “سازمان بازرسی کل کشور” که توسط “معماری‌نیوز” منتشر شد، دو واحد آپارتمان در آجودانیه به مساحت ۳۱۴ متر مربع را با ۴۰درصد تخفیف به قیمت ۱ میلیارد و ۲۲۳ میلیون تومان از شهرداری تهران خریداری کرده است. طلبکار شده و می گوید که وی مانند ” بلور ” شفاف است . کافور نهند نا م زنگی ، فساد سر تا پایشان را گرفته و مانند موریانه از درون تهی می شو ند وخود را “شفاف ” مانند بلور می نامند ..اگر هم بلور باشید  بلور سیاه هستید . اکنون معلوم می شود که ” باشار سلطانی ” با شکایت این ” آبجی ” کماندوی آبرو باخته  زندانی است . یعنی ایشان اسیر شدن خود را به معامله دریافت ا مکانات و خرید آ پارتمانهای بالای یک میلیاردی گذاشته است . اگر فقط ارزش این دو اپارتمان در آجودانیه ایشان را دارایی ایشان بدانیم که قبل از تخفیف حدود یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان ارزش داشته است ،ایشان در ازای  هر روز  اسارت در زندانهای بغداد  مبلغ1639344 تومان وجه نقد دریافت داشته اند .. واقعا که این آبجی کماندور خوب محاسبه کرده و بزندان بغداد در غلطیده است . 

یاشار سلطانی به خاطر انتشار این گزارش ۴۸ روز است که در بازداشت به سر می‌برد و وب‌سایت “معماری‌نیوز” نیز از آن زمان از دسترس خارج شده است.

در این ویدئو که توسط خبرگزاری “فارس” منتشر شده، معصومه آباد، عضو “شورای اسلامی شهر تهران” می‌گوید به یاشار سلطانی سردبیر وب‌سایت افشاگر “معماری‌نیوز” گفته: «من مثل بلور می‌مانم. اگر سنگ به شیشه‌ام زدی می‌شکنم اما وقتی شکستم اولین جایی که ببرد دست تو است.»

او با بیان این ادعا که صاحب دو دستگاه واحد در منطقه‌ی آجودانیه تهران نیست اضافه می‌کند که هفت سال، خارج از ایران زندگی می‌کرده و در این مدت همسرش خرید خارجی کشور را انجام می‌داده است به طوری که اگر می‌خواستند «تخلف» کنند تا کنون «چهار-پنج تا از این برج‌ها» داشتند.

این اظهارات خانم “آباد” در حالی بیان می‌شود که در گزارش “سازمان بازرسی کل کشور” که توسط “معماری‌نیوز” منتشر شد، او دو واحد آپارتمان در آجودانیه به مساحت ۳۱۴ متر مربع را با ۴۰درصد تخفیف به قیمت ۱ میلیارد و ۲۲۳ میلیون تومان از شهرداری تهران خریداری کرده است.

یاشار سلطانی به خاطر انتشار این گزارش ۴۸ روز است که در بازداشت به سر می‌برد و وب‌سایت “معماری‌نیوز” نیز از آن زمان از دسترس خارج شده است.

او پیش از بازداشت، در یک مصاحبه به طور مشخص به تماس تلفنی‌اش با معصومه آباد اشاره کرده و گفته بود که این عضو شورای شهر تهران در این تماس گفته که واحدهای واگذارشده ایرادهای فراوانی داشته است.

لازم به یاد آوری است که اولین طلبکار از سفره انقلاب خانم ” فاطمه  صفدر حسینی ” بود که معتقد بود که ا فتتاح صرافی توسط خانواده ایشان و حقوق نجومی پدر وی ، حق وی و خانوا ده اش از سفره انقلاب است . حالا خانم ” معصومه اباد ” ادعا می کنند که نسبت به آنچه که می توانسته اند بسیار کمتر دارند ، یادتان می اید وزیر علوم دولت احمدی نژاد نیز ار فقر می نالید و می گفت که پول توجیبی اش را از همسرش می گیرد ؟ مو قعیت کمدی در میان اختلاسگران حکومتی این است که اینان عموما بعد از افشا شدن اختلاسهایشان طلبکار هم می شوند . پس حق آن جانباز شیمیایی را که همسرش در متروی تهران دستفروشی می کند از سفره این انقلاب  کجا رفت ؟ قطعا نزد خانم ” اباد ” و ” صفدر حسینی ” است .

 بخشی از مقاله که برنگ آبی است از صفحه فیسبوک ” سایت تقاطع” گرفته شده است .

*****************************************************************

نوشته های اخبر

Tagged as: , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: