سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

چند تصویر نسبتا”عفیفانه !!” از ” بانوی اول آمریکا ” آنکس که باید الگویی برای زنان آمریکا باشد .

 

 

parcham2

 

به وبلاگ » کاوه فرزند ملت » خوش آمدید 

 

لیبرال دمکراسی آ مریکایی در پی سقوطهای پی در پی در حوزه های پیشرفت علمی ، تامین اجتماعی  و اخلاقی در سقوط دیگری نیز رکورد زد و آن انتخاب کردن افراد ضد اجتماعی برهبری کشور است .

melonia-trump

البته این تصاویری که اینجا می بینید به نسبت سایر تصاویری که قبلا منتشر شده است ، بشدت » عفیفانه » وحتی  می توان گفت با حجاب  است

دمکراسی نیز مضرات خود را دارد . یعنی اینکه  آزادی مردم  در رای دادن می تواند به حکومت بی آبرو ترین آدمها و ضد قهرمانها بر کشوری که  مهد دمکراسی و آزاد اندیشی  است شود . مردی که افتخارش اینستکه توانسته با تقلب و با بهانه  داشتن  » میخچه» در کف پا  از خدمت نظام برای کشور خود معافیت بگیرد ، مردی که افتخارش اینستکه  توانسته با پیدا کردن » راه در رو » هایی در سیستم مالیاتی کشورش از مالیات دادن فرار کند ، مردی که بزرگترین فعالیت اجتماعی اش تا کنون بر گزار کردن مسابقات دختر شایسته برای جمع کردن زیبا رویان و برای نمره دان به زیبایی های تن انان و نه توانهایی های هنری و علمی آنان باشد . مردی که آدمهایی با ناتوانی ذهنی را مسخره می کند . پیام انتخاب شدن ترامپ سقوط بازهم بیشتر » متد زندگی آمریکایی» است . متقلب باشید و پیروز خواهید شد . لیبرال دمکراسی آ مریکایی در پی سقوطهای پی در پی در حوزه های پیشرفت علمی ، تامین اجتماعی  و اخلاقی در سقوط دیگری نیز رکورد زد و آن انتخاب کردن افراد ضد اجتماعی برهبری کشور است .

melon3

اما » ملونیا ترا مپ » همسر وی بازهم کارنامه منفی تری دارد ، وی زمانی «ستاره تصا ویر برهنه » برای نشریات سکسی بوده است . البته این تصاویری که اینجا می بینید به نسبت سایر تصاویری که قبلا منتشر شده است ، بشدت » عفیفانه » وحتی  می توان گفت با حجاب  است .  باید از مردم آمریکا پرسید  انتخاب شدن » ملونیا ترامپ » بعنوان بانوی اول آمریکا برای زنان و دختران کشور خود چه پیامی خواهد داشت . اینکه می توانید ضد ارزشهای اخلاقی و اجتماعی باشید وملت آمریکا را بدنبال خود بکشید ؟  برهنه شوید ، ستاره «پورن » باشید  به هر حال می توانید  روزی بانوی اول آمریکا شوید .

meloni3

 براستی ملت امریکا را چه می شود که بیش از نیمی از راه دهندگانش ، نخبگان فکری و سیاسی خود را بکنار نهاده  و به » دونالد ترامپ» رای داده اند .و باز باید پرسید که شخصیت های سیاسی  آن کشور با مردم خود چه کرده اند که که نتوانسته اند در رقابت با این زن و مرد بشدت غیر سیاسی و ضد ارزش های اجتماعی براحتی از سد آنان بگذرند

meloni2

تصویری از » رییس جمهور » آینده آمریکا در حال تمسخر معلولان ذهنی 

 

*************************************************************

ناموس آمریکا بر باد رفت انتشار تصاویر برهنه » ملونیا ترامپ همسر » دونالد ترامپ «« 16+ + تصاویر

Tagged as: , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: