سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

این مرد قرار است سکان کاخ سفید را در دست بگیرد !!

parcham2

به وبلاگ » کاوه فرزند ملت » خوش آمدید 

alandgoo

این که ” دونالد ترامپ ” بتواند وعده های خود در مورد بهبود اوضاع در کشور خود و برای مردم آمریکا را عملی کند  اساسا به خود مردم آمریکا و ساکنان آن کشور مربوط است ، اما آنچه که به من و شما ایرانی ربط پیدا می کند ، خبر ها ئیست که اکنون در حد شایعه و حرف و حدیث مطرح است و ان اینکه ” محمد رضا حمزه پور ” ایرانی ساکن آمریکا و فردی که خواهان حمله نظامی آمریکا به ایران بوده است ، می گوید از ” ترا مپ ” قول حمله نظامی به ایران را گرفته است ، آمریکن کانزرواتیو» می نویسد آنچه که می دانیم این است که ترامپ دور خود را با افرادی محافظه کار و قدرت طلب پر کرده و برخی از همین افراد را برای پست های مهم کابینه در نظر گرفته است. این نشریه می گوید با وجود نام هایی چون جولیانی، گینگریچ، فلین، و بولتون می توانیم انتظار داشته باشیم که دشمنی با ایران بیشتر خواهد شد.” .

جان بولتون و جولیانی ، از کسانی هستند که روابط نزدیکی با سازمان مجاهدین خلق دارند و  در کارنامه خود اصرار بر خورد نظامی با ایران را دارند . در شایعه هاست که ” جولیانی ” به سازمان مجاهدین گفته است که ” ترامپ ” با شماست .

باید دید سازمان مجاهدین ننگ همکاری با ” ترامپ ” و ” بولتون ” را در ادعاها و لافزنی های حمله نظامی به ایران را  پذیرفته و مشوق وی خواهد شد  باید  دید فردی که  فعالیتهای اجتماعی اش !! در محدو ده های بسیار ظریف سایز و اندازه …. بوده است  ، آیا در حوزه سیاست نیز به همان اندازه قادر به درک ظرافتها هست یا  شیوخ عربستان و حمزه پور و جنگ طلبان ایرانی وی را به چاهی می اندازند که بیرون امدن از آن برایش بسختی میسر باشد .

 

/-/-/–/-/-//–/-/-/-/-//–/-/-/-//—//-/-/-/-/-/-/-/-/–//-/–/-//-/-/-/-/–/

Tagged as: , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: