سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

ویدیو ی کشته شدن 40 نفر از پاسداران در سوریه در حلب با موشک هدایت شونده ” تاو “

parcham2

به وبلاگ » کاوه فرزند ملت » خوش آمدید 

و این چنین است که جوانان وطن گروه گروه ، و در راه اجرای حفظ حکومت فقیه و پاسدار در خون خود می غلطند . فریبی که حکومت اسلامی در باره حضور خود در » سوریه » و » عراق » و… بکار می برد اینستکه دفا ع از بقای خود را با تبلیغات پر سر و صدا ، دفاع از قلمرو سرزمینی ایران می نامد . در صورتیکه ا گر این حکومت ما جرا جو بر ایران حاکم نباشد ، کشور های عربی همسایه و اسراییل و حتی آمریکا هم نمی خواهند و نمی توانند دشمنی با ملت ایران داشته باشند . به خون خود غلطیدن جوانانی که هر کدام  می توانند سرمایه ای برای این ملت  باشند  و هدر رفتن میلیاردها تومان برای اجرای طرحهای نظامی و هسته ای حکومت ، خسارتهای جبران نا پذیر بر پیکر ملت ایرن است که جبران آن دهها سال بدرازا خواهد کشید .

*********************************************************************

********************************************************************

////////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////

خصوصیات موشک تاو 
موتور این موشک دومرحله‌ای و از نوع سوخت جامد است. سامانه‌های پرتاب متعددی برای این موشک طراحی شده که شامل پرتابگرهای قابل حمل توسط پیاده‌نظام، پرتابگرهای نصب‌شونده بر روی خودروها و پرتابگرهای نصب‌شونده بر روی بالگرد می‌شود. موشک تاو در هیچیک از کشورهای کاربر آن از رده خارج نشده اما بهینه‌سازی‌های متعددی بر روی آن انجام شده‌است.
برد مفید این موشک ۶۵ تا ۳٬۷۵۰ متر، کالیبر آن ۱۵۲ میلی‌متر، وزن کلاهک آن ۳٫۹ کیلو در مدل‌های آ تا سی و ۵٫۹ کیلوگرم در مدل‌های دی تا اف، و وزن کل موشک در مدل‌های مختلف بین ۱۸٫۹ کیلو تا ۲۲٫۶ کیلو است.
قدرت نفوذ این موشک در زره حدود ۶۰ سانتی‌متر در مدل آ و بی و ۷۰ تا ۸۰ سانتی‌متر در مدل سی برآورد شده‌است. حداکثر سرعت موشک تاو ۲۷۸ متر بر ثانیه است و فاصله بین شلیک تا برخورد موشک با هدف در حداکثر برد مفید موشک ۲۰ ثانیه است که به معنای میانگین سرعت حدود ۱۸۷ متر بر ثانیه این موشک است.

Tagged as: , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: