سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

تلاش شبانه برای دستگیری غیر قانونی نماینده مجلس ” محمود صادقی “

parcham2

به وبلاگ » کاوه فرزند ملت » خوش آمدید 

 نماینده مجلس ، روشنفکران ، بانوان فرهیخته و مسئول دستگیر می شوند ، متجاوزین به حقوق مردم آزادانه به خیانت به ملت مشغول هستند .

شب گذشته ماموران شعبه 4 بازپرسی  در صدد دستگیری نماینده مجلس بر آمدند اما وی توانست به وارد شده به خانه خود و با ارسال یک بیانیه کوتاه در شبکه ” تلگرام ” مردم را از این موضوع آگاه کرده و مردم نیز با تجمع در مقابل خانه وی در خیایان امیراباد  شمالی خ 17عتراض خود را به این دستگیری نشان دادند.

“محمود صادقی ” نماینده اصلاح طلب مجلس در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، ، در لیست سی نفرهٔ ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان در تهران حضور داشت و توانست با کسب ۱٬۱۶۴٬۳۶۸ رأی، در رتبهٔ هفدهم تهران، وارد مجلس دهم شود. وی اخیرا نسبت به اینکه چرا  رییس قوده قضاییه ، سود حاصل از سپرده های ودایع مربوط به دعاوی حقوقی مردم در دستگاه قضا را به 63 حساب شخصی خود ریخته و هیچ کنترلی هم بر هزینه این مبالغ نجومی که سر به میلیار دها تومان می زند ، اعتراض کرده و خواهان توضیح رییس قوه قضاییه در این باره به مجلس شده بود . وی قبل از آن نسبت به احکام نا عادلانه دستگیری روزنامه نگاران و روشنفکران و افشا کنند گان فساد در شهرداری نیز اعتراض کرده بود 

اما در مورد  سوء استفاده در قوه قضاییه اصل قضیه کلاه گشادی است که دستگاه قضایی حکومت اسلامی بر سر ملت ایران گذاشته است ، سود ودایع مردم که مثلا بعنوان تا مین قرار ، ودیعه معاملاتی که به خاطر بروز اشکالاتی انجام نگرفته و به صندوق دادگستری سپرده می شود ، باید به صا حب سپرده داده شود و حکومت حقی بر این سودها ندارد . می گویند برادران لاریجانی با سرمایه گذاری ودایع مردم  و همچنین از سوده ای حاصل از آن در مراکز توریستی و مسافری در شهرک های زیارتی و باغداری و کشت و صنعت ، میلیارد ها تومان بجیب زده اند . البته شکی نیست که مقامات بالای نظام ، بیت خا منه ای و سپاه نیز در این سود که خودشان آنرا ” ربا ” می نا مند شریک بوده و طبییعتا  بحشی از میلیاردها دلاری که هر سال برای حزب الله لبنان و  باز سازی  جوب لبنان و بشار اسد وضریح سازی در عراق هزینه می شود از همین پول بناحق گرفته از سپرده های مردم است .

 با اینکه بر اساسا اصول 84 قانون اساسی  هر نماینده در برابر تمام ملت مسئول است و حق دارد در همه مسایل داخلی و خارجی کشور اظهار نظر نماید و بر اساس اصل  86 نمايندگان مجلس در مقام ايفاي وظايف نمايندگي در اظهار نظر و رأي خود كاملاً آزادند و نمي‌توان آنها را به سبب نظراتي كه در مجلس اظهار كرده‌اند تعقيب يا توقيف كرد.» اما در اینجا حکم دستگیری ” محمود صادقی ” را صادر می کنند .

 ادعای دستگاه قضایی حکومت اسلامی برای دستگیری ” محمود صادقی ”  مستند بر تفسیر ” شورای نگهبان ” از اصل مصونیت پارلمانی نمایندگان مجلس شورای اسلامی است که اگر  دستگاه قضایی اظهار نظر نماینده ای را بر هم زننده نظم عمومی و مشوش افکار عمومی بداند ، می تواند این مصونیت را لغو نماید .atna-ba-dastband

در این مورد نیز  بازهم همان قصه تکراری رای به تفسیر شورای نگهبان  و جنتی و سایر مسئولین این شورا که در رای گیری ها از کمترین آرء بر خورد ار بوده و بر سرنوشت نمایندگانی که در داخل خود همین سیستم عاری از عدالت سیاسی نیز توانسته اند از بیشترین ارای مردمی بر خورد درا باشند ، حاکم شده اند .

 

فاسدان و بزهکاران چون طوسی و مرتضوی و محصولی و قالیباف و برادران دزد لاریجانی در آسایش و رفاه بسر می برند چون برای فعالیت های خانماند براندار و ایران بر با د ده سران حکومت  از اموال مردم و بناحق ، پول  و دلار و تومان ا خذ می کنند ، آنگاه فردی مانند ” محمود صادقی ” که خود پای در این نظام دارد اما در تضادی که میان اصلاح طلبان و بیت و سپاه بر سر اداره حکومت بوجود آمده ، فریا د اعتراض نسبت به این دزدی اشکار از حقوق مردم سر داده است ، در معرض دستگیری قرار گرفته است .  ” محمود صادقی ” حود نیز بخوبی می داند که سران نظام از این دزدی اشکار که سالهاست ادامه دارد آگاه هستند اما وی بهنوان یک اصلاح طلب خواهان شرکت یافتن بیشتر جناح خود در امور سیتاسی و اقتصادی است و منظور وی هم از اصلاح نظام در همین حدود است .

atna

برای اجرای حکم بناحق آتنا دائمی ، درنگ نمی کنند و این بانوی فر هیحته و روشنفکر را به مانند ، مجرم و جانی با دستبند و از خانه اش بزندان می برند ، گلرخ ایرایی ، نویسنده را با توهین و تحقیر از خانه اش بزندان می برند . اما تکلیف سوء استفاده از پس انداز های مردم در قرض الحسنه های کلاهبردار به این سرعت روشن نمی شود ، اما پرونده قاری طوسی بز هکار به این سرعت روشن نمی شود ، به این خاطر که راس حکومت در اغلب این سوع استفاده های مختلف و بدرجات مختلف شریک هستند .

این حکومت ، بهشت بزهکاران ، دزدان و متقلبان و سوء استفاده کنندگان از اموال مردم و برای حق طلبان و مدافعان حقوق مردم زندان و شکنجه گاه است . این ظلم دیری نمی پاید که گفته اند ” الملک یبقی مع الکفر و لا یبقی مع الظلم ” که ملک ممکن است با کفر بر پا بماند اما با ظلم ،دیری  پایدار نخواهد ماند . “

basi44

-*/-*/-*/-*/-*/-*/-*/-*/-*/-*/-*/-*/-*/-*/-*/-*/-*/-*/-*/

Tagged as: , , , ,

Categorised in: Uncategorized, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: