سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

چرا مردم هنوز به فراخوا ن اصلاح طلبان پاسخ مثبت می دهند .

parcham2

به وبلاگ » کاوه فرزند ملت » خوش آمدید 

“محمود صادقی” نماینده معترض مجلس ، مبارزی نا پیگیر است ، حاکمیت رامی ترساند تا سهم بیشتری بگیرد .

ابتدائا به اطلاع  آن دسته از مخاطبینی که در جریان موضوع نیستند ، برسانم که محمود صادقی  نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی است که د ر انتخابات اخیر توانست با رای خوبی انتخاب شده و بر کرسی مجلس تکیه زند . در یکی دوهفته اخیر  وی  در نطق های خود در مجلس نسبت به دستگیری  روزنامه نگاران و فعالان اجتماعی  و همچنین عدم شفافیت در مورد  حسابهای بانکی رییس قوه قضاییه  اعتراض کرد . متعاقب این اعتراض ها ،  وی از طرف بازپرسی بجرم افترا و تشویش افکار عمومی به دادسرا احضار و نیروهای دادستانی در شبانگاه هفتم آذر ماه سالجاری در صدد دستگیری وی بر آمدند که وی با خود داری از سوار شدن به خود روهایی که برای جلب وی روان شده بودند بدرون خانه خود رفته و در آنجا با انتشار خبر تلاش برای دستگیری اش از مردم کمک خواست . بسیاری از مردم و چند تن از نمایندگان مجلس با حضور در محل خانه وی اعتراض خود را به تلاش برای  دستگیری وی که مصداق بارز زیر پا گذاشتن اصول 84 و 86 قانون اساسی نظام اسلامی مبنی بر آزاد بودن نمایندگان مجلس در اظهار نظر شان در مورد مسائل جاری کشور و مبری بودن از تحت تعقیب قرار گرفتن بود نشان دادند و نهایتا آنشب ، ماموران جلب ، از دستگیری وی صرف نظر کردند . این نماینده مجلس نهایتا بعد از چند روز خود در دادسرا حضور یافته و ظاهرا توانست با قرار کفالت ازاد شده و تا رسیدگی به موضوع شکایت شکات از وی آزاد شود . قوه قضاییه البته برای خالی نبودن عریضه اعلام کرد که ” صادقی ” شاکی خصوصی دارد و وی در ارتباط با شکایت فارغ التحصیلان موضوع  سوء استفاده از بورسیه های دکتری به دادسرا احضار شده است . این بهانه البته نه ازسوی  مردم ، نه از سوی آقای ” صادقی ”  و نه از سوی خود قوه قضاییه جدی تلقی شد و همه می دانستند که احضار ایشان در رابطه با زیر سئوال بردن پا کدستی ” صادق  لاریجانی ” است و قوه قضاییه با مطرح کردن شکایت فارغ التحصیلان بورسیه دکتری خواسته است بگوید که وی نه بخاطر نطق های اعتراضی خود که بخاطر داشتن شاکی خصوصی احضار شده است و به این شکل خود را از رودرویی با اصول 84 و 86 قانون اساسی مبری کند .

در عین حال در نظر داشته  باشید که در این نوشته  قصدی نیست تا تلاشهای وی و سایر اصلاح طلبان داخل دستگاه و بیرون از حکومت  بی ارزش تلقی شود و همینکه در تیتر این نوشته لقب نماینده معترض و مبارز به وی داده می شود این خود بیانگر ارزشی است که به مبارزات این بخش از مردم داه می شود .

اما  چرا مبارز نا پیگیر 

این دسته از هموطنان  مبارزانی  هستند که یک پای در حاکمیت دارند و یک پای در سمت مردم ، یک پای در حاکمیت دارند چون هنوز علیرغم شکست  کامل انقلاب اسلامی اشان در بر آورده کردن ادعا هایش   به پدیده ای بنام انقلاب اسلامی  و اینکه این نظام بتواند اهداف انقلاب 1357 مبنی بر  بر قراری عدالت اجتماعی  و استقلال سیاسی و اقتصادی را بر آورده کند باور دارند  و هنوز با یاد آوری نام ” خمینی ” اشک به چشم می آورند و خود را سهامداران انقلاب می دانند . یک پای در سمت مردم دارند چون می خواهند از مبارزات مردم بسود خود و دسته خود در سهم خواهی از دسته حاکم استفاده کنند .

 اما این سهامداری را نه الزاما بخاطر خدا و ایران و اسلام  که گوشه چشمی هم به استفاده و سوء استفاده از امکانات بی حد و حصر حکومتی از نوع  لقب و منصب و مال و اموال دارند . می گویید تهمت می زنم  ؟ مگر سخنان آن  نوگل !! انقلاب اسلامی خانم ” فاطمه صفدر حسینی ” که  می گفت که حقوق و مزایای  نجومی پدر معززش بالغ بر 800 میلیون تومان و تاسیس صرافی ، حق و سهم پدر ایشان و امثالهم ازسفره انقلاب است را از یاد برده اید ، خود جناب سر کار خانم ” سیده فاطمه  حسینی ” با لیست ” امید ”  وارد مجلس شد واز تریبون همان مجلس ” امید ” از اختلاس پدرش  تحت عنوان ” سهم از سفره انقلاب ” دفا ع کرد   .

 می خواهم بگویم ، اصلاح طلبان  حکومتی از سر نیاز و بمصداق هر کس آنجا بطریق هوسی می آید ، نه برای احقاق حقوق مردم ، نه برای احقاق حقوق کارگرانی که چندین ماه حقوق ماهانه خود را دریافت نداشته اند  که اساسا برای حقوق و مزایای خود در انقلاب اسلامی اشان که آنرا نه فقط حق اصولگرایان و حق خود هم می دانند مبارزه می کنند . درست به این خاطر است که مبارزاتی که تا کنون تحت رهبری خاتمی ، کروبی ، میر حسین ، رفسنجانی و جناب صادقی شروع شده است ، عموما بخاطر جا زدن این اقایان بجایی نرسیده است و این فرزندان را ستین ” خمینی ” با گرفتن منصبی و سهمی از ا مکانات مادی و معنوی انقلاب ، بسرعت کوتاه آ مده و موجبات ضرر برای خودو هوادارانشان و نا امیدی برای تحول طلبان واقعی شده اند . تا کنون و چندین بار مقامات ” سپاه پاسدارن ” از جمله ” رمضان شریف ”  مطرح کرده اند که سپاه با شرکتهای متعلق به ملی – مذهبی ها یا همان اصلاح طلبان مشکل  و رقابت اقتصادی دارند و شرکت های خصوصی و نیمه دولتی اینان مزاحم طرحهای اجرایی سپاه می شوند ؛ رانتخواری آقا زاده ” عارف ” ، وزرای میلیاردی دولت  روحانی و امثالهم ، دلایل روشنی بر عدام صداقت اصلاح طلبان حکومتی در مبارزه ا شان در اصلاح امور هست . به همین خاطر است که جناب ” محمود صادقی ” بعد اینکه با حمایت مردم دستگیر نمی شود ، خود از ترس بریده شدن پایش از حکومت خود با پای خود به دادسرا می رود، به همین خاطر است که خاتمی مخفیانه به دماوند می رود و رای می دهد ، به خاطر همین  داشتن منافع مادی و اشتراک عقیدتی با برادران حزب اللهی اصولگرای خود است که بعد از آنهمه  رشادت مردم در 1388 جنابان میر حسین و شیخ کروبی ، در خواست می کنند که صندوق رای به محل حصر آنان برده شود تا آنان نیز به ندای رهبر بسیار هم با بصیرت پاسخ داده و در رای گیری شرکت کنند .

برای مردمی شدن ، یرای قرار گرفتن در کنار مبارزات مردم ، کار گران ، معلمان و دانشجویان ، باید یک جو صداقت و کمی از خود گذشتگی از منافع مادی و مقام و منصب داشت . برای “مرد ره ” دفاع از حقوق مردم باید فدا کار بود ، نه اینکه با حکومت و برای بدست آوردن پست و مقام به بازی با کارت اعتراضی مردم دست زد . مردم بازی های شما را بسیار خوب می فهمند ، حرکات شما را زیر نظر دارند ، اما در کنار شما هستند چون هنوز عزم سرنگونی نکرد ه اند ، این فقط شما نیستید که از مردم و مبارزاتشان برای سهم خواهی از حکومت استفاده می کنید ، مردم نیز از شما برای تضعیف حکومت اسلامی ، حکومتی که موجد یکی از ناعادلانه ترین نظامهای سیاسی جهان است استفاده می کنند .

 جنا بان اصلاح طلب آنروز که شما علیرغم ادعای ” امکان اصلاح نظام ” نتوانید ج.ا. را اصلاح کنید و این مردم از همه ابزار اصلاح طلبی نا امید شوند و به قول معروف به سیم آخر بزنند ، می دانید که شما یان را با روشهای دوریه اتان  نیز با احمدی نژاد ها و حسن عباسی ها و محصولی و لاریجانی ها  یکی دا نسته و شما یان را نیز بمانند انها به حسابگری خواهند کشید . با مبارزات مردم  ، با دهها کشته مبارزات مردمی و فقط برای گرفتن امکانات مادی و پست های حکومتی بازی نکیند ، اگر اهل مبارزه هستید ، صادق و ثابت قدم باشید وبا نظام اسلامی حاکم بر ایران به مبارز ه ای اساسی دست بزنید . اگر هم  مرد میدان مبارزه نیستید ، هر چه از سفره انقلابتان برد اشته اید بر دارید ودر چمدان بگذارید و  سر خود بگیرید و جان و مال خود بر هانید . بر حذر باشید که سیاست در ایران ” بیشه گرگان گرسنه است ”  ، مباد که در راه بدست آوردن زر و زور و در این میانه پاره پاره شوید .

*****************************************************************

Tagged as: , , , , , , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: