سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

به این چند دلیل قوی هاشمی رفسنجانی به قتل رسیده است !!

 به وبلاگ » کاوه فرزند ملت » خوش آمدید 

kavefargif

فاطمه هاشمی : شعار استخر فرح  شبهات مرگ مشکوک پدرم را بیشتر می کند 

، امروز نزدیک به 18 ماه بعد از نوشته شدن مقاله ای که در زیر می اید ، و در پرتو حوادث اخیر  درستی تحلیل مطرح شده در این مقاله خود را بیشتر را نشان می دهد

  1397/05/28

” آیت الله هاشمی در روز رحلتشان داخل استخر سکته‌ می کنند، تا محافظان متوجه شوند و ایشان را بیرون بیاورند و سوار آمبولانس کنند، علائم حیاتی از بین رفته بود.”

 

alandgoo

شروع یکشنبه 19 دی ، برای ” آیت الله رفسنجانی ” روزی عادی بود ، اما همگان می دانند که این روز برای او با مرگ وی تمام شد . اخبار ضد و نقیض اولیه در مورد علت مرگ ” آیت الله ” و اینکه سر انجام همه رسانه های عمومی کشور ، علت مرگ وی را ایست قلبی اعلام کردند ، بیانگر این است که از مرکز معینی به سایت ها و روزنامه هایی که در داخل کشور منتشر می شوند دستور داه شده بود ه است تا به تحقیق پیرامون ” علت مرگ ” نپر دا خته و همه رسانه ها بطور واحد بمانند اجرای دستوری که احتمالا از سوی اطلاعات سپاه یا واحد امنیتی ” بیت خامنه ای ” صادر شده است به تکرار یک متن و یک کلمه پردا خته و سعی در بررسی بیشتر حقیقت واقعه مرگ آیت الله نداشته باشند . اما می توان بضرس قاطع اعلام کرد که ” آیت الله ” کشته شده است . حالا بدلایل این ادعا می پردازیم .

 

 

 

 

الف : ایجا د انگیزه و احتمالا زمینه صدور فتوی برای کشتن آیت الله رفسنجانی .
صبح روز یکشنبه 19 دی ماه ، یعنی همان روز مرگ عیر عادی ” رفسنجانی ” ، “خامنه ای” در دیدار با مردم قم سخنرانی ای طولانی کرد ، وی در جملاتی در این سخنرانی به نحو دوپهلویی به ” هاشمی رفسنجانی ” اشاره می کند . و با توجه به نام کوچک ” هاشمی ” که اکبر بود ، در تبیین دشمن درونی از اصطلاح ” شیطان اکبر ” نام می برد . ً

“همه را به گردن بیرونی‌ها نمی‌اندازیم. ما هم اگر بد عمل کنیم، اگر به وقت عمل نکنیم، اگر تنبلی کنیم، اگر دشمن را اشتباه بگیریم، اگر به جای شیطان اکبر واقعی، یک برادر ناباب یا ناراهی -که حالا برادر ما است، ولو ناباب و ناراه است- شیطان اکبر ما شد، ضربه خواهیم خورد. پس این هم دشمن ما است”

اگر به سایت ” خامنه ای مراجعه کنید تا قبل از این روز وی اصطلاح ” شیطان اکبر ” را فقط در مورد ” آمریکا ” بکار می برد اما در این سخنرانی وی دشمن داخل کشور را به همان انداره ” آمریکا ” خطرناک می داند . یعنی “برادر نابابی ” که به اندازه همان دشمن خارجی می تواند خطرناک باشد و نشاندن ” رقبای داخلی که برای خامنه ای مهمترین آنها ” هاشمی” بود بجای ” آمریکا ” ، می تواند بشکلی اعلام مجوزقتل ” هاشمی ” باشد.
قتل ” هاشمی ” به چه شکل می تواند صورت گرفته باشد ؟
سایت ” روز پلاس “ در همان روز مرگ ” هاشمی ” ، اعلام کرد که:
” آیت الله هاشمی در روز رحلتشان داخل استخر سکته‌ می کنند، تا محافظان متوجه شوند و ایشان را بیرون بیاورند و سوار آمبولانس کنند، علائم حیاتی از بین رفته بود.”
اینکه محافظانی که دائما با ایشان بوده اند و احتمال اینکه خفگی مانند برق گرفتگی چنان دفعی صورت گرفته باشد که محافظاان و همراهان ” هاشمی ” متوجه وضعیت غیر عادی وی تا وقتی که کاملا مرده باشد ، نشده باشند ، تقریبا محال است . بخصوص که بعید است یک آدم مسن 82 ساله در مقام ” رییس تشخیص مصلحت نظام ” بصورت انفرادی و بدون هیچ همراه و دوستی وارد استخر شده باشد.
جالب است که همین سایت جند روز بعد علت مرگ ” رفسنجانی ” را آلودگی هوا اعلام می کند :
” به گفته معاون درمان وزير بهداشت، آيت‌الله هاشمي سابقه بيماري قلبي داشته است؛ هرچند «سکته قلبي در اين سن دور از ذهن نيست.» آمار بهشت زهرا مي‌گويد: در روزهاي آلودگي هواي تهران، ۳۰ نفر به تعداد ورودي‌هاي گورستان اصلي پايتخت افزوده مي‌شود. این عدد بزرگي است وقتي بدانيم در روزهاي عادي، به‌طور متوسط ۱۶۰شهروند تهراني جان مي‌سپارند اما آلودگي هوا که حالا شده است يکي از بزرگ‌ترين معضلات زيست‌محيطي شهرهاي بزرگ ايران، حدود ۲۰ درصد ميزان مرگ‌و‌مير را افزايش مي‌دهد.”
از طرف دیگر مهدی خزعلی نیز طی بیانیه ای علت مرگ را خفگی در آب اعلام کرد . 

ابهامات :
چرا هیچکدام از بیانیه های رسمی در باره رفتن ” رفسنجانی ” به استخر ، هیج خبری منتشر نکرد و همگی عبارت تکراری ” ایست قلبی ” را بکار بردند .
جرا هیچ عکسی از جسد وی منتشر نشد در صورتیکه ، تصویر جسد رو حانیونی که اخیر مرده بودند ، در همه رسانه های عمومی منتشر می شد ؟
چرا دوربین های ” استخر ” خاموش شده بودند ؟
چرا محافظان ، وی را ترک کردند ؟
چرا هیچ خبری از حضور بازرس گشیک در آنروز بر سر جسد ، و برای صدور مجوز دفن منتشر نشد ؟
انگیزه های خامنه ای و اطلاعات سپاه برای از میان برداشتن ” هاشمی رفسنجانی “
در انتخابات اخیر ” مجلس شورا ” و ” خبرگان ” ، لیست ، افراد و شخصیتهای مورد تایید خامنه ای و اصولگرایان ، از اعتدالیون و اصلاح طلبان برهبری ” حسن روحانی ” و ” هاشمی رفسنجانی ” شکست سختی خوردند ، خامنه ای بخوبی دریافته بود که در انتخابات پیش رو ” جمهوری ” ترکیب این دو و این دو جریان می تواند بازهم شکست سختتری را به آنها تحمیل کند و سلطه بلا منازع وی را را انتخاب شدن بک فرد میانه رو به سمت ریاست جمهوری دچار چالش نماید . ، با ازمیان برداشتن ” هاشمی ” ، الف : اخطاری جدی به روحانی و خاتمی داده می شود که مبادا که زیاده از حد در بخیابان آوردن مردم و طرفداران جنبش سبز به خیابانها فعالیت نشان دهند . ب : نفوذ معنوی فردی مانند ” هاشمی ” که می توانست سدی بر سر راه اجرا شدن طرحهای خامنه ای و سپاه برای محدود کردن نقش نهادهای انتخابی نیز به این شکل از میان برداشته شد .

گویا ” هاشمی ” خود احساس کرده بود که روزهای آخر زندگی خود را می گذراند . وی در آخرین سخنرانیش که چند روز از قبل از مرگش صورت گرفت به نحوی تاثر انگیز آخرین روزهای ” امیر کبیر ” را با خواندن بخش هایی از کتاب ” امیر کبیر ” نوشته خودش برای حضار یا آوری کرد و اشک از چشمانش سرازیر شد . گویی خود ا حساس می کرد که در نظامهای سیاسی ایران ، مشاوران صدیق که در قدرت گیری مستبدان نقش اساسی داشته اند اولین قربانیان همان حاکم مستبد هستند ، مگر ” امیر کبیر” که هاشمی ، خود را در ایران امروز شبیه ترین فرد به وی می دانست ، در بقدرت رسیدن “ناصر الدین شاه ” نقش اساسی بازی نکرد و نهایتا ، همان ناصرالدین شاه دستور داد تا وی را به فجیع ترین شکل به قتل برسانند . ” هاشمی رفسنجانی ” حس کرده بود که از سرنوشت محتوم خدمتگزاران صدیق مستبدان وی را گریزی نیست و وی منتظر سربه نیست شدنش بدست ” خامنه ای ” و عمالش یود .

رفسنجانی بشدت بدنبال بازنگری در قانون اساسی و علی الخصوص در مواد وتبصره های مربوط به شورایی کردن ولایت فقیه یا مدت دار کردن طول رهبری ” ولی فقیه بود . این تلاشها و چنین نظراتی در پس زمینه انتخابات آتی ریاست جمهوری ، از نظر ” خامنه ای ” غیر قابل اغماض و بخشش بود . ” هاشمی ” باید از میان برداشته می شد و از میان برداشته شد .
خامنه ای نیز مانند ” ناصر الدین شاه ” که مشاور صدیق خود ” امیر کبیر ” را کشت و بعد از وی دیری نپایید ، که خود کشته و دودمان پا دشاهی ” قاجار ” بر باد رفته و زنان ناز پروده ” حرمسرا ” ی وی اولین ساکنین ” محله شهر نو ” شدند ، نیز دیری نخواهد پایید که به سرنوشتی در همان حدود دچار خواهد شد .

*****************************************************************

نوشته های اخبر

رفسنجانی را به چه شکل ترور کردند؟

click-512

Tagged as: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

2 Responses »

  1. صدا خیلی صعیف و بی کیفیت است

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: