سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

سند دلیل اصلی ” فاجعه پلاسکو ” که حکومت تا کنون آنرا مخفی نگه داشته است .

 

parcham2

به وبلاگ کاوه فرزند ملت خوش آمدید

alandgoo
مطابق فایل صوتی که در اختیار ما قرار گرفته است ، صبح روز حادثه 30 دی 1395 ، ساعت 7 صبح در یکی از واحدهای تجاری طبقه نهم ” زیارت عاشورا ” بر گزار می شده است . 

مطابق فایل صوتی که در اختیار ما قرار گرفته است ، صبح روز حادثه 30 دی 1395 ، ساعت 7 صبح در یکی از واحدهای تجاری طبقه نهم ” زیارت عاشورا ” بر گزار می شده است .  کدام عقل سلیم اجازه می دهد که در یک واحد تجاری   که برای پذیرایی و تجمع در نظر گرفته نشده است ، مراسم بر گزار شود ؟

 مگر کم مسجد و حسینیه ساخته اید که برای بر گزاری دعای عاشورا که محتوای انهم فقط لعن و نفرین به مقدسات دیگر مذاهب اسلامی اتان است ، مردم را به واحدهای بسیار کوچک ساختمان پلاسکو کشاندید ؟ شما درغگوها که بی ابروترین در درگاه خدا هستید ، بهتر است برای این ملت دعا نکنید و مراسم دعا هم بر گزار نکنید و این مردم را به حال خود بگذارید . مگر نمی گویید علت حوادث ، گناه مردم و بی حجابی زنان است ؟، این حادثه که در محل بر گزاری دعا اتفاق افتاده است ، 

 

 در نظامهای سیاسی از نوعی که اکنون بر ایران حاکم است ،  مردم بیگانه اند و عامل بیگانه به حساب می ایند  ، چون حکومت به خوبی می داند که از جنس مردم و برای مردم نیست . عامل اصلی هر حادثه ای مخفی نگهداشته می شود ، چون می ترسند که مردم با پی بردن به بی لیاقتی آنان در حکومتداری ، پله ای دیگر ، گامی دیگر و فرازی دیگر در گرفتن تصمیم قطعی برای سر نگونی اشان بردارند و بجلو حرکت کنند .

چنانکه در مصاحبه صاحب واحد تجاری ” صفا ” واقع در طبقه 14 ساختمان پلاسکو شنیدید، نشت گاز در محل مراسم دعا در طبقه نهم  ومتعاقب آن روشن کردن لامپ بعد از دعا  باعث آتش سوزی اولیه  در محل روضه شده است . این در حالی استکه معاون امنیتی استانداری دروغگوترین نظام سیاسی که تاکنون بر ایرن حاکم بوده است علت نشت گاز را نفی و علت آتش سوزی را اتصال سیمهای برق اعلام کرد .

معاون امنیتی استانداری تهران در گفت‌و‌گو با تسنیم گفت؛ اینکه گفته شده، علت آتش‌سوزی امنیتی بوده، اصلا درست نیست و این آتش‌سوزی کاملا طبیعی است. اتصال برق در یکی از طبقات عامل اصلی آتش‌سوزی ابتدایی ساختمان پلاسکو بوده است. اصلا این ساختمان لوله‌کشی گاز نداشته و کسبه از پیک‌نیک و یا لوازم دیگر گرمایشی هم استفاده می‌کردند، اصلا نشت گاز به عنوان دلیل آتش‌سوزی درست نیست.

قالیباف و مسئولین دروغگوی استانداری و شهرداری  تهران باید از کار بر کنار شوند ، این حداقل مسئولیتی استکه حکومت اسلامی باید بپذیرد ، در مر حله بعد باید به آن دسته از صاحب کارانی که بیمه نبوده اند وام بدون بهره بلند مدت داده شود ، رییس اتاق اصناف خسارت این حادثه جانکاه و بشدت غم انگیز را 1500 میلیارتومان بر آورد کرده است ، برای حکومتی که یک رقم اختلاس نور چشمی هایش ، حدود 3000 میلیارد تومان است و مسئولین آن حقوق و پاداشهای  100 و 200 میلیونی  می گیرند ، اعطای حدود 1000 میلیارد تومان وان بی بهره ممکن است و ذره ای عرق مردم دوستی لازم دارد . خواهیم دید که حکومت از پس این دو بر می اید یا مطابق معمول بعد از چند روز این حادثه را بفراموشی سپرده و بیشتر از مردم خود ، بفکر ولگردان حزب الله لبنان و علوی های سوریه خواهد بود .

****************************************************************

Tagged as: , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: