سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

به این چند دلیل قوی عوامل” جبهه پایداری ” و ” عماریون “، قاتل ” آیت الله رفسنجانی ” هستند .

parcham2

 به وبلاگ » کاوه فرزند ملت » خوش آمدید 

alandgoo

” سعید قاسمی ” با توهین  به وی و تمسخر مرگ ایشان شمشیر را از رو بسته ودر عین اینکه از جریان تشییع جنازه میلیونی ” رفسنجانی ” به عجز آمده با اشاراتی و بزبان بیزبانی این قتل را بعهده گرفته است 

از قدیم گفته اند که قاتل به صحنه جنایت باز می گردد. البته در باره علت این موضوع  ، روانشناسان و جرم شناشان می توانند نظر تخصصی بدهند ، ولی در نطری ا ولیه  و با توجه به اظهار نظر دو تن از سران عملیاتی ” جبهه پایداری ” و گروه چماقدار ” عماریون ” در باره موضوع ” قتل ”  ، ” آیت الله هاشمی رفسنجانی ” ، می توان با جرات گفت که ” حسن عباسی ” و ” سعید قاسمی ” اکنون برای بهره برداری سیا سی از ” از میان برداشته شدن ” ، ” هاشمی ” ، یکی سعی در دلجویی از هواداران ایشان بمنظور جلوگیری از تبدیل شدن خوا ستهای ” هاشمی ” ، خانواده اش و طرفدارنش به یک نماد عمومی اصلاح طلبی و رادیکال در عین حال سعی در جذب آنان   و دیگری یعنی ” سعید قاسمی ” با توهین  به وی و تمسخر مرگ ایشان شمشیر را از رو بسته ودر عین اینکه از جریان تشییع جنازه میلیونی ” رفسنجانی ” به عجز آمده است با اشاراتی و بزبان بیزبانی این قتل را بعهده گرفته و از ارتکاب این جنایت بعنوان حربه ای برای ترساندن هر کس که بخواهد راه ” ایت الله ” را ادامه بدهد استفاده می کند . ً

این ویدیو با 30.000 بیننده از جانب یو تیوپ  از دسترس خارج شده است 

 

راه و خواست ”  آیت الله رفسنجانی ” چه بود ؟

” رفسنجانی ” خواهان انتخابی شدن ولایت فقیه ، شورایی شدن آن و ملتزم بودن ولی فقیه به الزامات قانون اساسی ج.ا. بود . طبیعتا این خواست با انحصار طلبی سیاسی و اقتصادی ، بیت خامنه ای و سپاه پاسدران در تضاد  بود . شکی نیست که هدف ” رفسنجانی “از فعالیتهایش طولانی کردن عمرنظام اسلامی بود ، اما مردم ما که بشدت از انقلابی دیگر برای رسیدن به خواسته های اساسی اشان نگرانند ، در این مسیر و بشدت حا می اشخاص و جریاناتی در درون حکومت هستند که بتواند نظام را حتی اگر نه بطور کامل که به عقب نشینی هایی در اصلاح امور اقتصادی مردم و گشا یش سیاسی وادار کند . مردم  رنجدید ه ما ، کارگرانی که ما ه هاست حتی حقوق اشان را نگرفته اند ، فرهنگیان و کارمندانی  که آخرین پس اندازهایشان توسط بانک های غارتگر و ابسته به بنیادها و سپاه به تاراج رفته است و نویسندگانی و روشنفکران و روزنامه نگارانی که در عطش نوشتن در باره حقایق و افشای اختلاس ها می سوزند ، همه و همه در اعتراضات رفسنجانی و اصلاح طلبان و حسن روحانی ، کورسوی امیدی می بینند تا بلکه مشکلات و ناهنجاری ها ی اجتماعی را تا حد امکان با یک مصالحه اجتماعی و نه درگیری گسترده با حکومتگران  و یا انقلاب به نتیجه ای نسبتا معقول برسانند . مردم در این راه ، به ” هاشمی ” به چشم یک ” مصلح ” ووزنه تعادل  نگاه می کنند . برای همین است که در تشییع جنازه وی با حضور میلیونی خیل کارگر و زحمتکش و اداری و مکلا و معمم روبرو شدیم . چرا در ” مرگ ” ایت الله کنی ” با چنین حضوری روبرو نبو دیم تا حدی که خود حزب اللهی ها ” هم به شکا یت بر آمدند که ” مردم را چه شده است که برای مرگ یک روحانی عالی مقام ، لطیفه  می سازند و کسی به تشییع جنازه وی نیامده بوده است .

اکنون  جریان اصلاحات اگر نتواند از میان خود شخصیتی معتبررا که می تواند ” حسن روحانی ” باشد را به عنوان “پدر معنوی ” اصلاحات انتخاب نماید ، مردم بسیار زود به غیر ممکن بود اصلاح امور معتقد شده و رشته امور از دست اصلاح طلب و اصولگرا خارج خواهد شد در حالیکه جامعه هنوز آلترناتیوی کارآمد و قابل اعتماد برای جانشینی رژیم اسلامی نداشته و اصلاح طلبان نیز خود را آلترناتیو حکومت اسلامی نمی دانند .

دشمنان راه و خواست ” رفسنجانی ” و اصلاح امور چه کسانی هستند ؟

چشم فتنه و انحصار طلبی سیاسی و اقتصادی در کشور ما ایران ، سپاه و بیت خامنه ای هستند . اینان از مدتی پیش با تغییر تاکتیک از دسته های چماقدار ” حزب الله ” خواستند تا از حرکات آشوب طلبانه و چماق کشی  در بر خورد با مخالفان خود داری کرده و به آنان رهنمود بر خورد هوشمندانه در سرکوب مخالفان را دادند . مصا حبه ها و سخنرانی های افشاگرانه بسیار که در آنها ” هاشمی ” و ” حسن روحانی ” را مسبب همه مشکلات کشور معرفی می شد  از سوی نهادهای وابسته به ” اطلاعات سپاه ” فضای تبلیغاتی کشور را پر کرده است . ” حسن عباسی ” سازمانده چماقدارن ، مدتی پیش مستقیما خطاب به ” هاشمی ” گفت که وی آرزوی به شکست کشا نده شدن انقلاب را به گور خواهد برد . در چنین متنی ، هاشمی بعنوان متحد آمریکا و انگلیس برای نابودی انقلاب اسلامی معرفی شد ، در همان صبح روز قتل ” آیت الله رفسنجانی ” ، ” خامنه ای ” با گوشه و کنایه های معنی دار ، از شیطان اکبر و برادری ناراه و خطا کار که باید در مقابل وی هشیار بود سخن گفت ، همه می دانستند که منظور وی ” پدر معنوی اصلاحات ” یعنی ” هاشمی رفسنجانی ” است . در این سخنان ، لحن ، مفاد و کنایه های آشکار ” خامنه ای ” در ادبیات روحانیون توطئه گر ، بسیار شبیه به دادن فتوی قتل و مهدورالدم اعلام کردن فرد مورد اشاره است که بنا بر شرایط سیاسی ، نباید نامش برده می شد . گویا که  وی با این سخنان چراغ سبز و اجازه کشتن ” رفسنجانی ” را صادر می کرد و به قاتل انگیزه سیاسی مذهبی را می داد

آیا ” سعید قاسمی ” و یارانش مجری به قتل رساندن ” مرد اصلاحات ” نظام بوده اند ؟

به چه دلیل و دلایلی می توان  ازشبهه قتل ” ایت الله رفسنجانی ” سخن به میان آورد ؟  یکم اینکه سران نظام اسلامی در از میان برداشتن مخالفان سیاسی خود و تا کنون به خود تردید راه نداده اند ، نمونه های مرگ مشکوک آیت الله لاهوتی , سید احمد خمینی ، سعیدی سیرجانی ، سعید امامی ، به ما نشان می دهد که نمی توانیم در اتهام قتل به خامنه ای و اداره اطلاعات سپاه ، اصل را بر برائت  متهم بگذاریم . دوم اینکه با توجه به انتخابات ریاست جمهوری  پیش رو، اصولگرایان و خامنه ای از رفسنجانی و مورد اقبال گرفتنش بسیار بیمناک بودند ، از یاد نبریم که رفسنجانی درتهران نفر اول انتخابات مجلس خبرگان شد و  سوم و بالاخره اینکه رفسنجانی در این اواخر مستقیما از بازنگری در قانون اساسی صحبت به میان آورده بود  و این زنگ خطری برای اصولگرایان افراطی بود . ” پایداری ” ها و جنایتکارانی مانند ” قاسمی

“سعید قاسمی ” خود مرگ ” رفسنجانی ” را حق وی و نتیحه باصطلاح خیانت های وی میداند  .

می دانیم که جنایتکاران فاشیست ، همیشه ترور و از میان برداشتن مخالفان سیاسی خود را ، تقدیر آسمانی ، اراده خدایی و خود را مامور اجرای حکم خدا و پیامبرو دین و وظیفه در مقابل ملت و… می دانند . ” قاسمی ” این فاشیست چماقدار که تا قبل از این  در سخنرانی هایش ، با ایما و اشاره از هاشمی نام می برد ، بعد از مرگ  ایشان بطور مستقیم  از او نام برده و نحوه کشته شدن وی را مجاذات خدایی می داند و می گوید ” البته ای کاش ، کسی زیر تریلی برود اما با آن همه محافظ ، طوری در استخر غرق نشود که  با نیم ساعت تاخیر به بیمارستان برسد و جنازه اش قابل عکسبرداری نباشد ” ، لحن صحبت این فرد در باره در گذشت ” هاشمی ” بگونه ای است که گویا در حال فخر کردن به اجرا شدن حکمی خدایی است . تاکید بر روی تاخیر در به بیمارستان رساندن ، تاکید بر اینکه وی دهها محافظ و عضوپزشکی داشته است اما اینها همه هیچکدام نتوانسته اند مانع اجرای مشیت انطور که وی می خواهد تصویر کند ” مرگ مفاجات ” ” هاشمی ” شوند ، براحتی این پیام را به مخاطب می رساند که هاشمی یه سختترین شکل در استخر غرق شده است ، حقش یوده است و از نظر وی ،خدا وی را درهمین دنیا مجاذات کرده است .

حالا  شما ای مخاطب هوشمند من ، خود قضاوت کنید ، رهبر عملیاتی جنایتکارترین دسته چماقدار ، هاشمی را مستحق مرگ با عذاب ، مرگی که بنظر ” قاسمی ” خود خداهم برای وی خواستار آن بوده !! می داند ، از مرگ وی بشدت خرسند است ، و با شادی و شعفی شهوانی  از مرگ انسان دیگر یاد می کند. به چهره این قاتل خطرناک وقتی از چهره مچاله شده جسد یاد می کند بنگرید ، گویی و شاید که خود با چشمان خود همه چیز را دیده است و حتی به آن عمل مباهات می کند . ببینید که در باز تعریف صحنه مرگ و قتل چگونه به لذتی شهوی دست می یابد و احساس به اوج رسیدن لذت چهره اش را تغییر می دهد دو چشمانش مانند  چشمان موشی که جسدی را می جوند از حدقه بیرون زده است .

  در چنین فضایی و با توجه به سخنرانی همان صبح ” خامنه ای ” اگرقاسمی  یا یکی از عمال کار کشته حزب اللهی  در استخری که محافظان ” رفسنجانی ” هم در آنجا حضور نداشته اند ، حاضر می بود ، ” آیت الله رفسنجانی ” را بقتل نمی رساندند؟ . مگر آیت الله عماریون یعنی ” مصباح یزدی ، قبلا حکم به حلالیت تجاوز به زندانیان و دختران باکره نداده بود ؟ این جماعت از ترس خیزش مردم به هر جنایتی دست می زنند چون می دانند اگر مردم بر خیزند اینان باید به لانه های خود و در اعماق تاریخ بخزند و در آنجا بپوسند . ٍ

  شاید هیچگاه نتوان سند کشته شدن ” ایت الله ” را پیدا کرد  اما کینه ای که  مصباح یزدی وعبا سی و قاسمی و عماریون از وی داشتند و با توجه به ادعای ذوب شدگی این فاشیستهای چماقدار در ولایت سر چماقدار بزرگ خامنه ای ، اینان انگیزه و انرژی منفی لازمه برای از میان برداشتن پدر معنوی اصلاحات را داشته اند . گذر زمان و افشای اسناد در آینده عوامل اجرایی این قتل را افشا خواهد کرد .

همین فضا را با توجه به ابهامات موضوع در نظر بگیرید:1-تناقض در انتشار خبرشکل وقوع حادثه 2- روشن نبودن جزئیات وقوع حادثه تا هم اکنون 3-هیچ دوربین و خبرنگاری بر بالای  پیکر بیجان ” ایت الله ” نبود 4-خبری از شهادت  ماموران ، محافظان و پرسنل پزشکی نیست 5-محافظان گفته اند که پیکر بیجان “رفسنجانی ” را ظرف 4 دقیقه به بیمارستان رسانده اند و خبر های رسمی از نیم ساعت حرف می زنند 6- صادرکننده جواز دفن مشخص نیست 7- از گواهی پزشک قانونی در باره علت مرگ و کالبد شکافی  خبری نیست …..

البته خانواده ” هاشمی ” نیز می دانستند ، که کالبد شکافی و تاکید انان بر روشن شدن علت مرگ ، جز اینکه آنان را در سراشیب نابودی کامل قرار می داد ، نتیجه دیگری برای آنان نداشت .

اصلاح طلبان اگر در هداف مردمی خود صادق هستند باید هر چه سریعتر از میان خود ، رهبری برای حرکات اصلاح طلبانه خود یافته و در راه دفاع از اهداف میهنی خود ، آنطور که خود اعتقاد دارند تلاش کنند ، این  شتر ممکنست فردا در خانه میر حسین ، کروبی ، صانعی ، مهدی خزعلی و شاید هم حسن  روحانی بخوابد .

زود باشد که بسیاری از اصلاح طلبان و بخشهای وسیعی از مردم ما که هنوز در ترس از انقلابی دیگر به اصلاح نظام امید بسته اند ،با دیدن حرکات وحشیانه و سر کوبگرانه ، ” پایداری ها” و ” عماریون” و” اطلاعات سپاه” ، از بد فرمانی مدنی به ” نافرمانی مدنی و براه انداختن اعتصابات گسترده کارگری و کارمندی دست یازیده و طومار حکومت جهل و جنایت  را درهم بپیچند .

******************************************************************************************************************************************************************************************************

نوشته های اخبر

Tagged as: , , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: